Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Pohádky s rokem vydání do 1 989

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Pohádka O malej Aničke - Lasse Sandberg, Inger Sandberg

O malej Aničke - Lasse Sandberg, Inger Sandberg

od 155 Kč

  • Slovenština
  • Počet stran 100
  • Rok vydání 1988
  • Brožovaná

Dva kreslené príbehy švédskych autorov o malom dievčatku - Kde sú Aničkine veci a Vianočný darček pre Aničku navodzujú veľa humorných situácií s vecami, ktoré sa rady hrajú na skrývačku. Ich…

od 155 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Svět objevů a vynálezů (Svět objevů a vynálezů)

Svět objevů a vynálezů (Svět objevů a vynálezů)

  • Rok vydání 1962
  • Brožovaná

Vyprávění volně navazuje na celoroční putování Aničky a Honzíka z knihy Rok stromů, kteří tráví víkendy na chalupě u dědečka…

od 83 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Zajac a korytnačka

Zajac a korytnačka

  • Rok vydání 1941
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
97 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pohádka Karel Čapek: Velká pohádka doktorská (1977)

Karel Čapek: Velká pohádka doktorská (1977)

  • Rok vydání 1977

Jedna z nejznámějších z Devatera pohádek Karla Čapka, tentokrát v přednesu Františka Filipovského.…

od 59 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka O LIDOVÉ ZÁBAVĚ (O LIDOVÉ ZÁBAVĚ)

O LIDOVÉ ZÁBAVĚ (O LIDOVÉ ZÁBAVĚ)

  • Čeština
  • Počet stran 222
  • Rok vydání 1952

Knihu příznačným s názvem O lidové zábavě sestavil kolektiv pracovníků Ústřední lidové tvořivosti. Kniha vyšla v Praze v…

150 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Pohádka Sojková Kamila - U bílé babičky

Sojková Kamila - U bílé babičky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 48
  • Rok vydání 1985

Ilustrace Dagmar Ježková nakl. Albatros, 1985, první vydání vázaná, 48 stran pěkný stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Romské pohádky - Milena Hübschmannová

Romské pohádky - Milena Hübschmannová

  • Rok vydání 1973
  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 408

Původní sbírka lidových pohádek a povídek zakladatelky české romistiky Mileny Hübschmannové obsahuje 71 textů, zaznamenaných…

od 304 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Bajki z Okienkami. Sklepy - Janczarski Czesław

Bajki z Okienkami. Sklepy - Janczarski Czesław

  • Rok vydání 1970

\nCzas na zabawę w sklepy! Najpierw rozwieźcie towary, a potem weźcie koszyk i chodźcie na zakupy! Wznowienie kultowej…

124 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pohádka Tajny klub "U Fryzjera" - Romero, Soledad

Tajny klub "U Fryzjera" - Romero, Soledad

  • Rok vydání 1926

\nChicago, lata dwudzieste. W tajnym klubie ukrytym w piwnicy zakładu fryzjerskiego gangster Wielki Tulio szykuje się do…

150 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pohádka Kopciuszek w.2 - Vojtěch Kubašta

Kopciuszek w.2 - Vojtěch Kubašta

  • Rok vydání 1930

\n \n\"Kopciuszek\" w wersji w wersji POP-UP. Ukochana książka wielu pokoleń, wznowiona po ponad 30 latach!\nKlasyka baśni z…

170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pohádka Alice im Wunderland - Lewis Carroll [DE] (1973, Brožovaná, Insel Verlag)

Alice im Wunderland - Lewis Carroll [DE] (1973, Brožovaná, Insel Verlag)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 1973
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
170 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pohádka Fiduccio i Sheltonowie - Marcin Buczyński

Fiduccio i Sheltonowie - Marcin Buczyński

  • Rok vydání 1964

Szkocja, rok 1964. Pewnego wieczora Joseph Shelton snuje dla swoich dzieci opowieść o mieszkańcach odległej wyspy…

222 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pohádka Reksio. Wielka księga przygód - Ewa Barska

Reksio. Wielka księga przygód - Ewa Barska

  • Rok vydání 1967

\nReksio ma już ponad 50 lat! Pierwszy film animowany z tym kultowym bohaterem powstał w 1967 roku. A dzieci nadal go…

od 226 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Historia naturalna syren - Emily Hawkins

Historia naturalna syren - Emily Hawkins

  • Rok vydání 1872

\nOto sekretny dziennik Darcy Delamare, badaczki morskich głębin, która w 1872 roku na pokładzie statku HMS Challenger…

229 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pohádka Karel Čapek: Velká pohádka doktorská (1979)

Karel Čapek: Velká pohádka doktorská (1979)

  • Rok vydání 1979

Jedna z nejznámějších z Devatera pohádek Karla Čapka, tentokrát v přednesu Rudolfa Hrušínského.…

od 89 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Čtvrtek Václav - Císařská vojna se Sultánem a jiné pohádky

Čtvrtek Václav - Císařská vojna se Sultánem a jiné pohádky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 116
  • Rok vydání 1981

ilustrace J. E. Jiránek, nakl. Panton, 1981, vázaná, lamino, 116 stran, dobrý stav, na předsádce malé zašpinění v růžku,…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Moric Rudo - O dvou kamarádech, Harýkovi a Billovi

Moric Rudo - O dvou kamarádech, Harýkovi a Billovi

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 94
  • Rok vydání 1984

ilustrace Ján Lepiš, nakl. Albatros, 1984, vázaná, lamino, 94 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Sacharnov Svjatoslav - Pohádky o lvech a plachetnicích

Sacharnov Svjatoslav - Pohádky o lvech a plachetnicích

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 85
  • Rok vydání 1985

ilustrace Olga Ptáčková, Lidové nakladatelství, 1985, vázaná, lamino, 85 stran, dobrý stav…

27 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Mamin-Sibirjak Dmitrij Narkisovič - Alenčiny pohádky

Mamin-Sibirjak Dmitrij Narkisovič - Alenčiny pohádky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 64
  • Rok vydání 1977

ilustrace Dagmar Černá, nakl. Albatros, 1977, vázaná, 64 stran, dobrý stav, desky malinko zašlé, vepsáno krátké věnování…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Hrubín František - Pohádka o tom, jak příšla kukačka o chocholku

Hrubín František - Pohádka o tom, jak příšla kukačka o chocholku

  • Pevná / vázaná
  • Rok vydání 1983

ilustrace Ota Janeček, nakl. Albatros, 1983, vázaná, lamino, pěkný stav, v knize školní razítko…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Čečetka František - O vousaté princezně a jiné pohádky

Čečetka František - O vousaté princezně a jiné pohádky

  • Počet stran 115
  • Rok vydání 1982

ilustrace Jolanta Lysková, nakl. Profil, 1982, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 115 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Černík Michal - Kdy má pampeliška svátek

Černík Michal - Kdy má pampeliška svátek

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 80
  • Rok vydání 1983

ilustrace Olga Franzová, nakl. Albatros, 1983, vázaná, lamino, 80 stran, pěkný stav, v knize školní razítko, na předsádkách…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Grimms' Fairy Tales - JACOB GRIMM

Grimms' Fairy Tales - JACOB GRIMM

  • Rok vydání 1812

First published in Germany in 1812, these tales were collected by the two brothers Grimm from neighbouring villages and…

od 298 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Mama Miti - Napoli, Donna Jo

Mama Miti - Napoli, Donna Jo

  • Rok vydání 1977

Through artful prose and beautiful illustrations, Napoli and Nelson tell the story of Wangari Maathai, who in 1977 founded…

od 298 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Das kleine Ich bin ich - Lobe, Mira [DE] (1972, Vázaná, Jungbrunnen-Verlag)

Das kleine Ich bin ich - Lobe, Mira [DE] (1972, Vázaná, Jungbrunnen-Verlag)

  • Pevná / vázaná
  • Rok vydání 1972
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
327 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pohádka Malenkij princ - Saint-Exupéry, Antoine de

Malenkij princ - Saint-Exupéry, Antoine de

  • Rok vydání 1943

Le petit prince. Skazka-pritcha Malen'kij princ pojavilas' v 1943 godu za neskol'ko mesjacev do poslednego boevogo vyleta…

373 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pohádka The Mog Treasury - Kerr, Judith

The Mog Treasury - Kerr, Judith

  • Rok vydání 1950

Share in fifty years of a really remarkable cat... Everyone\'s favourite family cat first appeared fifty years ago and is…

od 574 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Kriebel Zdeněk - Koulej se, sluníčko, kutálej

Kriebel Zdeněk - Koulej se, sluníčko, kutálej

  • Počet stran 170
  • Rok vydání 1988

ilustrace Jiří Trnka, nakl. Albatros, 1988, vázaná, lamino, 170 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Hrubín František - Pohádky z tisíce a jedné noci

Hrubín František - Pohádky z tisíce a jedné noci

  • Počet stran 80
  • Rok vydání 1985

ilustrace Jiří Trnka, nakl. Albatros, 1985, celoplátěná vazba, s obálkou, 80 stran, pěkný stav knihy, obálka natržená a…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Pohádky z Hubaté Pohody - Ladislav Muška

Pohádky z Hubaté Pohody - Ladislav Muška

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 83
  • Rok vydání 1965

kvalitní kované zahradní hrábě s 16 zuby na dřevěnou násadu o průměru 28 mm - není součástí tulej na násadu je kónická…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Michalowská Mira - Aňa, Ryška a první jahody

Michalowská Mira - Aňa, Ryška a první jahody

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 80
  • Rok vydání 1983

ilustrace Luděk Vimr, nakl. Albatros, 1983, 1. vydání, vázaná, lamino, 80 stran, dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka O rezavém rváči a huňatém pánovi - Bohumil Říha

O rezavém rváči a huňatém pánovi - Bohumil Říha

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 230
  • Rok vydání 1982

Žánr Pro děti a mládež; Pohádky; Příroda, zvířata Nakladatel Československý spisovatel Rok vydání / 1.vydání 1982 Edice nebo…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka České a moravské pohádky

České a moravské pohádky

  • Počet stran 132
  • Rok vydání 1980

ilustrace Adolf Zábranský, nakl. Albatros, 1980, celoplátěná vazba, 132 stran, pěkný stav, bez obálky…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Kubín Josef Štefan - Škubánek (Korálky 14)

Kubín Josef Štefan - Škubánek (Korálky 14)

  • Brožovaná
  • Počet stran 32
  • Rok vydání 1965

ilustrace František Skála, SNDK, 1965, brožovaná, 32 stran, pěkný stav, na předsádce razítko se jménem původního majitele…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Hostomská Anna - Příběhy, pověsti a pohádky paní hudby

Hostomská Anna - Příběhy, pověsti a pohádky paní hudby

  • Počet stran 463
  • Rok vydání 1982

ilustrace Zdeněk Seydl, nakl. Albatros, 1982, celoplátěná vazba, s obálkou, 463 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Sládek, Rais, Kožíšek. - Z křišťálové studánky

Sládek, Rais, Kožíšek. - Z křišťálové studánky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 96
  • Rok vydání 1982

ilustrace Jana Sigmundová, nakl. Albatros, 1982, vázaná, lamino, 96 stran, pěkný stav, vepsáno školní věnování…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Peříčko Finista Jasného sokola (ruské lidové pohádky)

Peříčko Finista Jasného sokola (ruské lidové pohádky)

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 47
  • Rok vydání 1985

ilustrace L. A. Bilibin, nakl. Albatros, 1985, vázaná, lamino, 47 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Kouzelný koberec (pohádky z Kazachstánu a Uzbekistánu)

Kouzelný koberec (pohádky z Kazachstánu a Uzbekistánu)

  • Počet stran 232
  • Rok vydání 1967

ilustrace Miroslav Troup, nakl. Svět sovětů, 1967, celoplátěná vazba, s obálkou, 232 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Andersen Hans Christian - Pohádky

Andersen Hans Christian - Pohádky

  • Počet stran 249
  • Rok vydání 1980

ilustrace Jiří Trnka, nakl. Albatros, 1980, celoplátěná vazba, s obálkou, 249 stran, pěkný stav knihy, obálka drobně…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Žukrowski Wojciech - Pohádky z džungle

Žukrowski Wojciech - Pohádky z džungle

  • Počet stran 70
  • Rok vydání 1958

nakl. SNDK, 1958, poloplátěná vazba, 70 stran, dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Harris Joel Chandler - Rozprávky strýčka Rémuse

Harris Joel Chandler - Rozprávky strýčka Rémuse

  • Počet stran 148
  • Rok vydání 1972

ilustrace Ota Janeček, nakl. Albatros, 1972, vázaná, lamino, 148 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Sládek Josef Václav - Děťátko

Sládek Josef Václav - Děťátko

  • Rok vydání 1985

ilustrace Helena Zmatlíková, nakl. Albatros, 1985, poloplátěné leporelo, pěkný stav v knize, desky zašlé, na čelní straně…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Hanzlík Josef - Sněhová hvězdička

Hanzlík Josef - Sněhová hvězdička

  • Lamino
  • Počet stran 86
  • Rok vydání 1966

ilustrace Květa Pacovská, nakl. Albatros, 1966, lamino vazba, 86 stran, dobrý stav, v knize školní razítko…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Hynek z Poděbrad - Roccacciovské rozprávky

Hynek z Poděbrad - Roccacciovské rozprávky

  • Brožovaná
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 1950

nakl. Orbis, 1950 brožovaná, 144 stran dobrý stav, obálka dole mírně roztřepená…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Sekora Ondřej - Na dvoře si děti hrály

Sekora Ondřej - Na dvoře si děti hrály

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 88
  • Rok vydání 1977

ilustrace Ondřej Sekora, nakl. Albatros, 1977, vázaná, lamino, 88 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Lewis Carroll - Alenka v kraji divů a za zrcadlem

Lewis Carroll - Alenka v kraji divů a za zrcadlem

  • Počet stran 260
  • Rok vydání 1970

ilustrace Dagmar Berková, nakl. Albatros, 1970, celoplátěná vazba, 260 stran, dobrý stav, desky zašlé, s flíčky…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Andersen H. Ch. - Pohádky a povídky II.

Andersen H. Ch. - Pohádky a povídky II.

  • Počet stran 272
  • Rok vydání 1904

Světová knihovna č. 373-376, nakl. J. Otty, 1904, celoplátěná vazba, 272 stran, pěkný stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Andersen H. Ch. - Pohádky a povídky III.

Andersen H. Ch. - Pohádky a povídky III.

  • Počet stran 334
  • Rok vydání 1905

Světová knihovna č. 430-433, nakl. J. Otty, 1905, celoplátěná vazba, 334 stran, pěkný stav v knize, na deskách fleky…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie