Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Pohádky

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Pohádka Tajemné dědictví - Zdeňka Martincová

Tajemné dědictví - Zdeňka Martincová

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2025

Jaroslav po večerech lehává v trávě a pozoruje hvězdné nebe. Život na statku má rád, ale je mladý a touží poznat svět. Jedné…

294 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Pohádka Averčenko Arkadij T. - O malých pro velké

Averčenko Arkadij T. - O malých pro velké

  • Počet stran 165
  • Rok vydání 1923

nakl. Jos. R. Vilímek, 1923, celoplátěná vazba, 165 stran, dobrý stav, zašlé desky…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Angry Birds Sace veselé hádanky a omalovánky

Angry Birds Sace veselé hádanky a omalovánky

Super hádanky, veselé omalovánky a vtipné vyhledávačky: objev bláznivý vesmírný svět Angry Birds. Už na tebe čeká další…

99 Kč

Stample.cz

Zobrazit detail
Pohádka Úžasné poníky Úžasní poníci: maľovanka / omalovánka Kniha

Úžasné poníky Úžasní poníci: maľovanka / omalovánka Kniha

  • Brožovaná
  • Slovenština

Kniha - slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Rozvíjaj svoju predstavivosť a vyfarbuj!…

od 72 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Chory kotek i inne wiersze - Jachowicz Stanisław

Chory kotek i inne wiersze - Jachowicz Stanisław

\nWielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej…

31 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pohádka Čtu si s mámou pohádky

Čtu si s mámou pohádky

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2019

Příběhy zařazené do této sbírky byly převzaty z tradičních pohádek a lehce upraveny pro současné čtenáře. Doplňují je…

349 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Pohádka Říha Bohumil - Náš Vítek

Říha Bohumil - Náš Vítek

  • Počet stran 58
  • Rok vydání 1970

ilustrace Jiří Trnka, nakl. Albatros, 1970, celoplátěná vazba, 58 stran, dobrý stav, bez obálky…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Žukrowski Wojciech - Pohádky z džungle

Žukrowski Wojciech - Pohádky z džungle

  • Počet stran 70
  • Rok vydání 1958

nakl. SNDK, 1958, poloplátěná vazba, 70 stran, dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Hrdličková Věna - Démonova flétna (japonské pohádky)

Hrdličková Věna - Démonova flétna (japonské pohádky)

  • Počet stran 187
  • Rok vydání 1989

ilustrace Jiří Běhounek, nakl. Albatros, 1989, celoplátěná vazba, s obálkou, 187 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Horák Jiří - Honzíček Zlatohlávek (Korálky 51)

Horák Jiří - Honzíček Zlatohlávek (Korálky 51)

  • Brožovaná
  • Počet stran 32
  • Rok vydání 1969

ilustrace Josef Lada, Albatros, 1969, brožovaná, 32 stran, dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Disney - Zlatá sbírka pohádek: Bolt, pes pro každý případ

Disney - Zlatá sbírka pohádek: Bolt, pes pro každý případ

  • Pevná / vázaná
  • Rok vydání 2021

nakl. Hachette, 2021, vázaná, lamino, ilustrovaná, stav 100% - nová, v původním průhledném obalu…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Štuka Ivo - Heleďme se, kdo je v lese!

Štuka Ivo - Heleďme se, kdo je v lese!

Verlag Karl Nitzsche, poloplátěné leporelo, dobrý stav, zašlé desky…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Sekora Ondřej - Kronika města Kocourkova

Sekora Ondřej - Kronika města Kocourkova

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 1989

ilustrace Ondřej Sekora, nakl. Albatros, 1989, vázaná, lamino, 128 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohádka Jak na holky - Alec Greven

Jak na holky - Alec Greven

DOKÁŽEŠ SI CHYTŘE ZÍSKAT HOLČIČÍ SRDCE?Nechte osmiletého autora, ať vám hezky od základů vysvětlí, jak si získat náklonnost…

99 Kč

Stample.cz

Zobrazit detail
Pohádka Ludvík XIV. Byl unesen? - Jean D´aillon

Ludvík XIV. Byl unesen? - Jean D´aillon

Napínavý detektivní příběh z doby Ludvíka XIV.…

99 Kč

Stample.cz

Zobrazit detail
Pohádka Hrajeme si s pastelkou 2 - Martin Vlach

Hrajeme si s pastelkou 2 - Martin Vlach

Milí rodiče, umějí už vaše ratolesti kreslit roztomilá zvířátka ze statku? Ale co exotická zvířata? Ta ještě nezvládnou?…

99 Kč

Stample.cz

Zobrazit detail
Pohádka Hrajeme si s pohádkou-Lví král - Moje pohádka 8

Hrajeme si s pohádkou-Lví král - Moje pohádka 8

Přečtením pohádky zábava zdaleka nekončí ! Na vntiřní straně tohoto kartonu najdete navíc omalovánku k vybarvení, hru…

99 Kč

Stample.cz

Zobrazit detail
Pohádka Monster High - Vše o Clawdeen Wolf+samolepky

Monster High - Vše o Clawdeen Wolf+samolepky

Doprava od 149 Kč
Osobní odběr od 119 Kč
99 Kč

Stample.cz

Zobrazit detail
Pohádka Barvičky - dětské leporelo - Václav Baloun

Barvičky - dětské leporelo - Václav Baloun

Dětské leporelo naučí děti rozeznávat základní barvičky…

99 Kč

Stample.cz

Zobrazit detail
Pohádka Spider-man - Marvelova dobrodružství

Spider-man - Marvelova dobrodružství

Peter Parker býval obyčejným studentem střední školy. To vše se však změnilo, když ho kousl ozářený pavouk. Díky tomu získal…

109 Kč

Stample.cz

Zobrazit detail
Pohádka Zázračná krajina húb alebo rozprávkový atlas húb pre deti

Zázračná krajina húb alebo rozprávkový atlas húb pre deti

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 96
  • Rok vydání 2013

Za titulom detskej knihy zázračná krajina húb sa skrýva nielen napínavý a milý rozprávkový dej, ale aj pohľad do prírody.…

od 72 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Bambi Rozprávkové príbehy Kniha

Bambi Rozprávkové príbehy Kniha

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 30

Kniha - 30 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Rozprávkové príbehy.…

od 72 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Autá a iné dopravné prostriedky Kniha

Autá a iné dopravné prostriedky Kniha

  • Brožovaná
  • Slovenština

Kniha - slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Najúžasnejšie vozidlá s maľovankami a nálepkami na doplnenie obrázkov +…

od 72 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Roztomilá dievčina Lucia Kniha

Roztomilá dievčina Lucia Kniha

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 32

Kniha - 32 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Objavuj svoj štýl a nálepkami!…

od 72 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Zvířatka v ZOO - Leporelo pro děti ve věku 18+ měsíců

Zvířatka v ZOO - Leporelo pro děti ve věku 18+ měsíců

  • Čeština
  • Počet stran 10
  • Rok vydání 2021

Leporelo Zvířátka v zoo je určené dětem od 18 měsíců věku. Obsahuje ilustrace oblíbených zvířátek ze zoologické zahrady od…

od 73 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Zábavné hry Dinosauři 5+

Zábavné hry Dinosauři 5+

  • Počet stran 48
  • Rok vydání 2024
  • Čeština
  • Brožovaná

Zábavné hry Dinosauři 5+ Tyto různorodé aktivity s dinosaury skutečně potrápí hlavičky zvídavých luštitelů a luštitelek V…

od 73 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Strašidelný kongres 3 - Magdalena Zachardová

Strašidelný kongres 3 - Magdalena Zachardová

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 142
  • Rok vydání 2021

Na hradě Kokoříně straší. Za chvilku se však ukáže, že to není žádné strašidlo, ale že se za tajemnými dveřmi v podzemí…

od 73 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Oświadczyny koguta - Urszula Kozłowska [PL] (2025, Plastový obal, Skrzat)

Oświadczyny koguta - Urszula Kozłowska [PL] (2025, Plastový obal, Skrzat)

  • Rok vydání 2025

\nWielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej…

31 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pohádka Co robią koty? - Opala Renata

Co robią koty? - Opala Renata

  • Polština

\nWielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej…

31 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pohádka Wspierające bajki dla chłopców i dziewczynek - Anna Paszkiewicz

Wspierające bajki dla chłopców i dziewczynek - Anna Paszkiewicz

\nBajki, które dodają otuchy i inspirują do działania! Wspierające bajki dla dziewczynek i chłopców to zbiór krótkich…

31 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pohádka Choinka do samego nieba - Ariadna Piepiórka

Choinka do samego nieba - Ariadna Piepiórka

\nPrószy śnieg, pachnie świerk, Mikołaj pędzi saniami...Daj się oczarować magii świąt, otul się grudniowymi…

31 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pohádka Zwierzaczek - Wiesław Drabik [PL] (2022, Brožovaná, Skrzat)

Zwierzaczek - Wiesław Drabik [PL] (2022, Brožovaná, Skrzat)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2022

\nWielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej…

od 31 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Baranek - Urszula Kozłowska

Baranek - Urszula Kozłowska

  • Polština

\nWielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej…

31 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pohádka Nowy domek wiewiórki - Wiesław Drabik

Nowy domek wiewiórki - Wiesław Drabik

\nWielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej…

31 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pohádka Faustýn

Faustýn

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2024

Malého jezevce trápí, že je jeho dědeček smutný a mrzutý. Musí se vydat na dobrodružnou cestu, aby pro dědu našel štěstí.…

od 351 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Disney - 5minutové pohádky zpod mořské hladiny

Disney - 5minutové pohádky zpod mořské hladiny

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2024

Největší dobrodružství zažiješ pod vodou! Copak je to za šplouchání a veselé cákání? Jsou to vaši oblíbení hrdinové z filmů…

357 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Pohádka Barevné pohádky - O andílkovi, který kreslil Zemi / O zatoulané hvězdičce / Jak děti obejm

Barevné pohádky - O andílkovi, který kreslil Zemi / O zatoulané hvězdičce / Jak děti…

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 2013

Již z I.vydání Barevných pohádek před 10 lety přicházela spousta příznivých ohlasů, sami čtenáři ji nazvali ,,malou dětskou…

359 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Pohádka Zpátky do pohádky

Zpátky do pohádky

  • Čeština
  • Brožovaná
  • Počet stran 96
  • Rok vydání 2024

„Zpátky do pohádky" – tucet malých kousků pro 2 zobcové flétny, klavír a perkuse. V této publikaci s nadneseným názvem…

od 380 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Pan Bartoš, listonoš - Lukáš Csicsely, Bartosz Choryan

Pan Bartoš, listonoš - Lukáš Csicsely, Bartosz Choryan

  • Čeština
  • Počet stran 106
  • Rok vydání 2017
  • Pevná / vázaná

Vtipná interaktivní kniha pro děti i dospělé z edice POP PAP knihy, která promění obyčejný den pošťáka v barevné…

od 383 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Dojdi na vrchol

Dojdi na vrchol

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2004

Příběh, který Vám připomene, že nikdy není příliš brzy , ani příliš pozdě, změnit svět. V románu Dojdu na Vrchol od Jima…

od 395 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Skutečné přátelství kocoura Tomíka a chameleona

Skutečné přátelství kocoura Tomíka a chameleona

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 63
  • Rok vydání 2025

Nezastavitelná touha kocoura Tomíka konečně najít domov ho přivádí na místo plné dobrodružství a překvapení. Setkává se s…

399 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Pohádka Fí a Fú - Petra Laura Maxová

Fí a Fú - Petra Laura Maxová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2026

Ve Větrné Lhotě se kouzla berou vážně – a průšvihy ještě víc.Bráškové Fí a Fú navštěvují větrnou školu Fičandu, kde se učí…

od 299 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Medvídek Pú: Byl jednou jeden medvěd - Jane Riordanová

Medvídek Pú: Byl jednou jeden medvěd - Jane Riordanová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2024

Jak se Kryštůfek Robin seznámil se svým milovaným medvědem? A jaké to bylo, než se Pú a jeho přátelé přestěhovali do…

299 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Pohádka Angličtina s vlkem aneb Z pohádky do pohádky v...

Angličtina s vlkem aneb Z pohádky do pohádky v...

  • Čeština
  • Počet stran 156
  • Rok vydání 2026
  • Brožovaná

Angličtina s vlkem aneb Z pohádky do pohádky vlčími skoky Co byste řekli tomu, kdyby Vás anglicky učil sympatický vlk místo…

od 301 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Pohádka Pohádky z pařezové chaloupky - Václav Čtvrtek

Pohádky z pařezové chaloupky - Václav Čtvrtek

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2025

Kdo by neznal Křemílka a Vochomůrku, dva mužíčky z pařezové chaloupky na pasece. Jeden je spíš hubený, druhý spíš tlustý,…

312 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Pohádka Děvčátko z duhové vesničky - Michaela Smolenová

Děvčátko z duhové vesničky - Michaela Smolenová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2025

Odvážná Heidi putuje z duhového městečka za svými rodiči. Ilustrovaný příběh doplněný interaktivními úkoly je určen duhovým…

312 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Pohádka Mach a Šebestová na prázdninách Miloš Macourek čeština 2026 pevná vazba

Mach a Šebestová na prázdninách Miloš Macourek čeština 2026 pevná vazba

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2026

Příběhy oblíbených žáků 3.B, kteří se tentokrát vydávají vstříc prázdninovým dobrodružstvím. Mach a Šebestová, samozřejmě i…

312 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Pohádka Královna Noc - Lucie Novotný [čeština] (2023, pevná vazba)

Královna Noc - Lucie Novotný [čeština] (2023, pevná vazba)

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2023

Královna Noc rozhodně není jen tak ledajaká královna. Je to bytost, jež se rodí za soumraku a umírá s prvním ranním…

312 Kč

KNIHY DOBROVSKÝ

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie