Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Real Time
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Real Time Acqua di Mare W EDP, 100 ml
od 109 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda je inspirována vůní Giorgio Armani Aqua di Gio. Vůně je krásně cítit letními dny u moře, vyvstane vám vzpomínka na slunečnou pláž, osvěžující mořský vánek a středomořský…
Real Time Sexy Dentelle EDP 100 ml
od 109 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Pižmová vůně
Květinová dámská vůně Real Time Sexy Dentelle je aromatickou kombinací vanilky, bergamotu, černého rybízu, zelených listů, růže, pomerančového květu, santalového dřeva, gardénie, kosatce a…
EDP Real Time Sexy Dentelle Rouge 100 ml
od 55 Kč
0,55 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
EDP Real Time Sexy Dentelle Rouge je dámská květinová vůně plná orchidejí. Tuberóza a vanilka jí dodávají ovocný dotek a nezapomenutelnou stopu. Inspirováno vůní Dior Hypnotic Poison. Výrobek…
Real Time Trespassing Lady Night Femme EDP 100 ml
od 149 Kč
1,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Real Time Trespassing Lady Night Femme je vůně inspirovaná parfémem Lancome Tresor de la Nuit. Jde o smyslnou a tajemnou ovocně-květinovou vůni. Nechte se okouzlit touto jedinečnou vůní.
Real Time Journée Joyeuse W EDP 100 ml
109 Kč
1,09 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Journée Joyeuse je lehká vůně, která disponuje originálními a elegantními tóny pro náročnou a sebevědomou ženu. Parfémovaná voda byla inspirována vůní Boss Jour. Hlava - grapefruitový květ, …
Real Time Tropical Cocktail W EDP 100 ml
149 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Real Time Tropical Cocktail je svěží exotická vůně pro ženy, které milují svou nespoutanost a vášeň. Parfém je inspirován vůní Escada Ocean Lounge. Hlava - liči, švestka, hruška, …
Real Time Black Emotion W EDP 100 ml
149 Kč
1,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Omamný elixír propojuje svěží tóny ovoce a intenzivního koření. Voní po šťavnaté hrušce, která je obohacena o pikantní pepř. Jemná vůně jasmínu se prolíná s tóny cedru, sladké vanilky a pačuli. …
Real Time Hunted EDP 100 ml
149 Kč
1,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Arabské
- 100 ml
Real Time Hunted je dámská parfémovaná voda s orientálně-květinová vůně. Parfém je inspirován vůní Azzaro - Wanted Girl. Hlava - zázvorový květ, granátové jablko Srdce - karamel, durman…
Real Time Nuit Charmante EDP 100 ml
149 Kč
1,49 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Real Time Nuit Charmante je úchvatná květinová smyslná ženská vůně. Byla inspirována vůní Boss Nuit.

Real Time - Ou Sont Les Femmes (EdP 100ml)
- 100 ml
Smyslná ovocně-květinová vůně pro vášnivé ženy s výrazným stylem. Inspirováno parfémem Paco Rabanne - Fame. Složení: Hlava:…
Parfumissimo.cz

Real Time Si Femme L’eau Douce parfémovaná voda pro ženy 100 ml
- 100 ml
Real Time Si Femme L’eau Douce parfémovaná voda pro ženy 100 ml je harmonickým spojením ženské jemnosti a moderního stylu.…
shop.grenzemarkt.cz

Real Time Dots & Things Black For Women parfém 100ml
- 100 ml
Kvalitní produkt Real Time Dots & Things Black For Women parfém 100ml za výhodnou cenu 229 Kč.…
KOKU.cz

Real Time Where Are the Women EDP 100 ml + EDP 15 ml
- 100 ml
Toaletní voda Real Time Where Are the Women je vytvořena pro ženy. Bude to úspěšný doplněk k pevnému, sebevědomému obrazu.…
Vmfashion.cz

Real Time Trespassing Lady parfémovaná voda pro ženy 100 ml
- 100 ml
Real Time Trespassing Lady parfémovaná voda pro ženy 100 ml je ideální volbou pro každou ženu, která miluje eleganci a…
v 2 obchodech

Real Time Si Femme Charme parfémovaná voda pro ženy 100 ml
- 100 ml
Real Time Si Femme Charme parfémovaná voda pro ženy 100 ml je symbolem moderní svůdnosti a jemné ženskosti. Vůně otevírá…
v 2 obchodech

Real Time Bella Vanilla Edp 100 ml
- 100 ml
Orientálně květinová vůně. Inspirováno vůní Coty Vanilla Fields. Elegantní směs vanilky a bílého jasmínu. Velmi dobrá…
Parfumissimo.cz

Real Time - Wonderful Woman (EdP 100ml)
- 100 ml
Inspirováno Gucci Premiére. Smyslná květinově-dřevitá pižmová vůně. Vhodná především na večer a speciální příležitosti.…
Parfumissimo.cz

Real Time Shela parfém 100ml, dámske
- 100 ml
Kvalitní produkt Real Time Shela parfém 100ml za výhodnou cenu 229 Kč.…
KOKU.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?