Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Lazell
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lazell Lpnf Pink W EDP 100 ml
200 Kč
2 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- 100 ml
Svěží parfémovaná voda se sladkým nádechem. Jemné květinové vůně růže, konvalinky a jasmínu se přirozeně snoubí se svěží ovocnou vůní jablka, meruňky a grapefruitu. Hlava - meruňka, …
Lazell Blue Day W EDP 100 ml
od 161 Kč
1,61 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Blue Day je energizující letní vůně pro ženy všech věkových kategorií. Citronově-květinové tóny na bázi pižma, ambry a cedru poskytují dlouhotrvající účinek svěžesti a osvěžení. Ideální pro…
Lazell Amazing W P, 100 ml
161 Kč
1,61 Kč/ml- Parfém
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- 100 ml
Tento parfém vás pohltí svou smyslností. Vůně vytváří neopakovatelný zážitek smyslů nejen pro vás, ale i vaše okolí. Vůně je ideální pro zralé ženy. Hlava - bergamot, pomeranč Srdce -…
Lazell Beautiful W EDP 100 ml
161 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Polské
Lazell Beautiful W EDP 100 ml Typ produktu: Parfémovaná voda Výrobce: Lazell Objem: 100 ml Tester: Ne Lazell Beautiful W je dámská parfémovaná voda s objemem 100 ml, vhodná pro ženy, které…
Lazell Princess 3 W EDP 100 ml
od 107 Kč
1,07 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Lazell Princess 3 je dámská parfémová voda s objemem 100 ml. Tento produkt od výrobce Lazell patří mezi dřevité a zároveň ovocné vůně, což z něj činí unikátní kombinaci pro ženy, které hledají…
Lazell Vivien W EDP 100 ml
od 161 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda pro ženy, která spojuje klasickou eleganci s moderním stylem, přináší jemnou a svůdnou vůni vhodnou pro každou příležitost. Vůně je založena na orientálních tónech, které…

LAZELL Pánský parfém 100ml HERO MONTAIN (LAZELL Pánská parfémovaná voda)
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
- 100 ml
LAZELL HERO MONTAIN Pánská parfémovaná voda 100ml Alternativní vůně MONT Blanc Legend Mountain Hero od Lazell je navržen pro…
Allegro.cz

Lazell Balmi parfémovaná voda pro ženy 100 ml
- 100 ml
Lazell Balmi parfémovaná voda pro ženy 100 ml přináší jedinečný zážitek z vůně, která spojuje jemnou ženskost s…
shop.grenzemarkt.cz

LAZELL Dámský parfém 100ml LAZELL FOR WOMEN (LAZELL Dámská parfémovaná voda)
- 100 ml
- Parfémová voda
LAZELL FOR WOMEN Dámská parfémovaná voda 100ml Alternativní vůně LACOSTE POUR FEMME by Lacoste LAZELL FOR WOMEN je výraznou…
Allegro.cz

LAZELL Dámský parfém 100ml DOMINATE (LAZELL Dámská parfémovaná voda)
- 100 ml
- Parfémová voda
LAZELL DOMINATE Dámská parfémovaná voda 100ml Alternativní vůně CRYSTAL NOIR by Versace DOMINATE je tajemná a elegantní…
Allegro.cz

LAZELL Dámský parfém 100ml GREAT TEA (LAZELL Dámská parfémovaná voda)
- 100 ml
- Parfémová voda
LAZELL GREAT TEA Dámská parfémovaná voda 100ml Alternativní vůně GREEN TEA by Elizabeth Arden GREAT TEA je charakteristická…
v 2 obchodech

LAZELL Dámský parfém 100ml PRESTIGE (LAZELL Dámská parfémovaná voda)
- 100 ml
- Parfémová voda
LAZELL PRESTIGE Dámská parfémovaná voda 100ml Alternativní vůně ECLAT D’ARPÈGE by Lanvin PRESTIGE je jednou z…
Allegro.cz

LAZELL Pánský parfém 100ml ELITE NIGHT (LAZELL Pánská parfémovaná voda)
- 100 ml
LAZELL ELITE NIGHT Pánská parfémovaná voda 100ml Alternativní vůně EMPORIO NIGHT FOR HIM by Giorgio Armani ELITE NIGHT je…
Allegro.cz

LAZELL Pánský parfém 100ml ESSELL CLASIC (LAZELL Pánská parfémovaná voda)
- 100 ml
LAZELL ESSELL CLASIC Pánská parfémovaná voda 100ml Alternativní vůně BOSS BOTTLED by Hugo Boss ESSELL CLASIC je nabídka pro…
Allegro.cz

LAZELL Pánský parfém 100ml JOKER (LAZELL Pánská parfémovaná voda)
- 100 ml
- Toaletní voda
LAZELL JOKER Pánská parfémovaná voda 100ml Alternativní vůně K by Dolce & Gabbana Joker For Men je toaletní voda podepsaná…
Allegro.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?