Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Paris Hilton
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Paris Hilton Paris Hilton W EDP, 100 ml
od 321 Kč
3,21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 100 ml
Paris Hilton Eau de Parfum je květinově-ovocná vůně, která byla uvedena na trh v roce 2005. Tato parfémovaná voda je výsledkem spolupráce dvou renomovaných tvůrců vonných kompozic, Stevea…
Paris Hilton Just Me W EDP, 100 ml
od 302 Kč
3,02 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Paris Hilton Just Me je moderní vůně pro ženy. Just Me je mírně ostřejší květinovo-malinový dámský parfém. V počátku se vůně zobrazuje jako svěží. Má to na starosti bergamot s fialkou a květem…
Paris Hilton Can Can Burlesque EDP 100 ml
od 558 Kč
5,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Paris Hilton Can Can Burlesque je parfémovaná voda pro ženy inspirovaná Moulin Rouge a písní Lady Marmalade. Originální kompozitní variace, která vypráví nasládlý příběh plný čerstvosti a…
Paris Hilton Heiress W EDP, 100 ml
od 713 Kč
7,13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Heiress - parfémová voda s rozprašovačem 100 ml Heiress je třetí parfém od Paris Hilton. Je to štavňatá, květinově-ovocná vůně s lehkým pudrovým nádechem fialek. V úvodu vůně nalezneme mimózu, …
Paris Hilton Dazzle W EDP, 125 ml
od 510 Kč
4,08 Kč/ml- Parfémová voda
- 125 ml
Paris Hilton Dazzle. Paris Hilton Dazzle EDP 125ml W u Vás do 24 hodin. parfémy Paris Hilton Dazzle EDP 125ml W. .
Paris Hilton Heiress W EDP, 50 ml
od 523 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Květinovo - ovocná vůně pro ženy.
Paris Hilton Can Can W EDP , 100 ml
od 649 Kč
6,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Pociťte atmosféru nejsmyslnějšího města světa! Pojděte se tmavými uličkami Montmartru, abyste konečně objevily zářivou scénu Moulin Rouge. Tančete kankán obklopeny vůní nektarinky, pomerančového…
Paris Hilton Pink Prestigium W EDP, 120 ml
od 1 500 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- 120 ml
Citrusová, ovocná, dřevitá vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Složení: Hlava - černý rybíz, bergamot, agarové dřevo, šafrán Srdce - růže, jasmín, pačuli Základ - kůže, …
Paris Hilton Tease W EDP, 100 ml
1 005 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Paris Hilton tvrdí, že její parfémy dokáží v ženách probudit smyslnost a přilákat muže, aby po nich toužili a nemohli bez dotyčné ženy žít. Parfémy Paris Hilton Tease jsou nové vůně od Paris…
Paris Hilton Just Me W EDP, 30 ml
932 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Paris Hilton Just Me je moderní vůně pro ženy. Just Me je mírně ostřejší květinovo-malinový dámský parfém. V počátku se vůně zobrazuje jako svěží. Má to na starosti bergamot s fialkou a květem…

Paris Hilton Paris Hilton 30 ml
- Parfémová voda
- 30 ml
Paris Hilton Paris Hilton ve 30ml lahvi je parfémovaná voda s ovocně-květinovým charakterem a výdrží orientačně 5–7 hodin.…
v 8 obchodech

Paris Hilton parfémovaná voda dámská 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
Tester bez víčka!!! Sexy, svůdná vůně pro odvážné ženy - taková je první vůně od Paris Hilton. Na trh byla uvedena v roce…
Internetparfem.cz

Paris Hilton is Hilton, Vzorek vůně Pre ženy Parfémovaná voda + Vzorek vůně zadarmo…
Maxiparfumy.cz

Parfémovaná voda Paris Hilton Iconic 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
Iconic by Paris Hilton představuje dámský parfém uvedený na trh v roce 2025, zařazený do rodiny květinově-ovocných vůní.…
v 6 obchodech

Paris Hilton Just Me parfémovaná voda 100 ml pro ženy + Prodloužená možnost vrácení…
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
- 100 ml
Paris Hilton Just Me je parfém patřící do kategorie ovocně-květinových vůní. Okouzlující a přitažlivá, taková bude její…
v 3 obchodech

Paris Hilton Electrify Tělový sprej 236 ml
- 236 ml
- Květinové vůně
Květinová, vanilková, sladká vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. Složení Hlava - brambořík,…
v 3 obchodech

Paris Hilton Rosé Rush 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
Paris Hilton Rosé Rush v 100 ml lahvi je parfémovaná voda (EDP), ovocně květinová vůně s hruškou, malinami a růží. Výdrž 6…
v 3 obchodech
Pokles cenyParis Hilton Paris Hilton parfémovaná voda 10 ml + sprchový gel 90 ml + tělové mléko…
Paris Hilton Paris Hilton, , Dámské sady pro ženy, Hledáte ideální dárek pro svou drahou polovičku, sestru, maminku či třeba…
notino.cz

Paris Hilton Just Me parfémovaná voda pro ženy 100 ml
- 100 ml
Parfémovaná voda Just Me od značky Paris Hilton byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané…
Brasty.cz

Paris Hilton Gold Rush Parfemovaná voda 100ml, dámske
- Parfémová voda
- 100 ml
Paris Hilton Gold Rush je květinově-ovocno-gurmánská vůně ideální pro elegantní ženy. Vonné tóny: Hlava: nektarinka, citron,…
KOKU.cz

Paris Hilton Paris Hilton parfémovaná voda pro ženy 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
Paris Hilton představuje svůj první dámský parfém Paris Hilton EDP 100ml, který nese její jméno. Parfémy Paris Hilton jsou…
v 2 obchodech

Paris Hilton Just Me parfémovaná voda pro ženy
Just Me od Paris Hilton je květinově ovocná vůně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2005. Tato parfémová voda…
Ferwer.cz

Paris Hilton Ruby Rush 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
Paris Hilton Ruby Rush ve 100 ml lahvi je parfémovaná voda s ovocně-květinovým charakterem, jistá a hravá už na první…
v 9 obchodech

Toaletní voda Paris Hilton Gold Rush Man 100 ml
- 100 ml
- Toaletní voda
Gold Rush Man od Paris Hilton představuje orientálně fougère vůni pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2017 jako…
v 11 obchodech

Paris Hilton Platinum Rush 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
- 100 ml
Paris Hilton Platinum Rush v 100 ml lahvi je parfémovaná voda s ovocně-květinovým charakterem a výdrží 6 až 8 hodin. Sladká,…
v 9 obchodech

Paris Hilton Love Rush 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
Paris Hilton Love Rush v 100 ml lahvi je parfémovaná voda s ovocně-květinovým charakterem typickým pro značku (orientačně,…
v 8 obchodech

Paris Hilton Electrify EDP 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
Paris Hilton Electrify v 100 ml lahvi je ovocně květinová parfémovaná voda se sladkou, hravou náladou. Výdrž kolem 6 hodin,…
v 10 obchodech

Paris Hilton Pink Rush 100 ml
- 100 ml
Paris Hilton Pink Rush ve 100 ml lahvi je parfémovaná voda s květinově-ovocným charakterem a výdrží 6 až 8 hodin. Úvod je…
v 7 obchodech

Paris Hilton Dazzle parfémovaná voda dámská 30 ml
- 30 ml
- Parfémová voda
Květinově ovocná vůně pro moderní ženy. Svěží, sladká, vkusná, krémová a čarovná. Horní noty tvoří jablko Pink lady, třešeň…
Internetparfem.cz

Paris Hilton Fairy Dust parfémovaná voda dámská 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
Vůně, která odhaluje pohádkový život Paris Hiltonové. Okouzlí především mladé ženy. Svrchní tóny tvoří růžová pivoňka,…
Internetparfem.cz

Paris Hilton Electrify parfémovaná voda dámská 100 ml Tester
- 100 ml
- Parfémová voda
Tester Paris Hilton Electrify je orientální květinová ženská vůně, která debutovala v roce 2019. Horní tóny cyklamenu,…
Internetparfem.cz

Paris Hilton Gold Rush parfémovaná voda dámská 100 ml Tester
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Tester Dámská parfémovaná voda Paris Hilton Gold Rush je nabitá vzrušením, touhou a provokací a naladí na smyslnou notu vás…
Internetparfem.cz

Paris Hilton Paris Hilton Just Me for Woman, Odstrek s rozprašovačom 3ml Pre mužov…
- 3 ml
Maxiparfumy.cz

Paris Hilton Paris Hilton Fairy Dust, Odstrek s rozprašovačom 3ml Pre ženy…
- 3 ml
Maxiparfumy.cz

Paris Hilton Paris Hilton Rosé Rush, EDP - Odstrek vône s rozprašovačom 3ml pre ženy…
- 3 ml
- Parfémová voda
Maxiparfumy.cz

Paris Hilton Paris Hilton Heiress, EDP - Odstrek vône s rozprašovačom 3ml Pre ženy…
- 3 ml
Maxiparfumy.cz

Paris Hilton Paris Hilton Can Can, Odstrek s rozprašovačom 3ml Pre ženy Parfémovaná…
- 3 ml
Maxiparfumy.cz

Paris Hilton Paris Hilton Tease, Odstrek s rozprašovačom 3ml Pre ženy Parfémovaná…
- 3 ml
Maxiparfumy.cz

Paris Hilton Paris Hilton Passport St. Moritz, Odstrek s rozprašovačom 3ml Pre ženy…
- 3 ml
Maxiparfumy.cz

Paris Hilton Gold Rush W EDP 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
Sladká, vanilková, pudrová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Složení Hlava - bergamot, citron, nektarinka…
v 4 obchodech

Paris Hilton Iconic parfémovaná voda pro ženy
Iconic by Paris Hilton je parfém pro ženy uvedený na trh v roce 2025, který patří do rodiny květinově-ovocných vůní. Tato…
Ferwer.cz

Paris Hilton Paris Hilton Siren, Odstrek s rozprašovačom 3ml Pre ženy Parfémovaná…
- 3 ml
Maxiparfumy.cz

Paris Hilton Paris Hilton Paris Hilton, Odstrek s rozprašovačom 3ml Pre ženy…
Maxiparfumy.cz

Paris Hilton Paris Hilton Just Me for man, Odstrek s rozprašovačom 3ml Pre ženy…
- 3 ml
Maxiparfumy.cz

Paris Hilton Paris Hilton Gold Rush, Odstrek s rozprašovačom 3ml pre ženy…
- 3 ml
Maxiparfumy.cz

Paris Hilton Paris Hilton Can Can Burlesque, EDP - Odstrek vône s rozprašovačom 3ml…
- 3 ml
- Parfémová voda
Maxiparfumy.cz

Paris Hilton Paris Hilton With Love, EDP - Odstrek vône s rozprašovačom 3ml pre ženy…
- 3 ml
- Parfémová voda
Maxiparfumy.cz

Paris Hilton Paris Hilton Passport St. Moritz, Toaletní voda 100ml, Tester Pre ženy…
- 100 ml
Maxiparfumy.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?