Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Masaki Matsushima
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Masaki Matsushima Masaki Shiro W EDP, 80 ml
od 1 127 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 80 ml
Masaki Matsushima Masaki Shiro. Parfémovaná voda pro ženy 80ml Masaki Matsushima Shiro je vůně květin s pronikavým bílým pižmem, krémová vůně svěžesti vyšroubovaná na maximum. Shiro je ideální…
Masaki Matsushima Masaki Shiro W EDP, 40 ml
od 987 Kč
25 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Pižmová vůně
- 40 ml
Masaki Matsushima Masaki Shiro. Parfémovaná voda pro ženy 40ml Masaki Matsushima Shiro je vůně květin s pronikavým bílým pižmem, krémová vůně svěžesti vyšroubovaná na maximum. Shiro je ideální…
Masaki Matsushima Masaki W EDP, 40 ml
od 997 Kč
25 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 40 ml
Masaki Masaki je přirozeně lehká a svěží květinově ovocná vůně pro ženy. Japonský designér Masaki Matsushima našel inspiraci pro tuto vůni v moderním a elegantním prostředí horní vrstvy New…
Masaki Matsushima Masaki W EDP, 80 ml
od 1 650 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 80 ml
Masaki Masaki je přirozeně lehká a svěží květinově ovocná vůně pro ženy. Japonský designér Masaki Matsushima našel inspiraci pro tuto vůni v moderním a elegantním prostředí horní vrstvy New…
Masaki Matsushima Fluo W EDP, 80 ml
od 727 Kč
9,09 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 80 ml
Masaki Matsushima Fluo je květinově-ovocná vůně inspirovaná ruchem newyorských ulic. Duhový flakon vyjadřuje mnohost kultur, které se zde setkávají, a zároveň napovídá, že uvnitř se ukrývá vůně…
Masaki Matsushima Suu W EDP, 80 ml
od 1 450 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 80 ml
Masaki Matsushima Suu je orientální květinová vůně pro ženy. Parfém Masaki Matsushima Suu byl představen v roce 2008. "SUU" neboli zhluboka se nadechnout v čínském jazyce. Topem parfému Masaki…
Masaki Matsushima Suu W EDP, 40 ml
1 050 Kč
26 Kč/ml- Parfémová voda
- 40 ml
Masaki Matsushima Suu je orientální květinová vůně pro ženy. Parfém Masaki Matsushima Suu byl představen v roce 2008. "SUU" neboli zhluboka se nadechnout v čínském jazyce. Topem parfému Masaki…
Masaki Matsushima J-mat W EDP 80 ml
1 500 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má nyní svou podobu ve světě vůní. Parfémovaná voda Masaki Matsushima J-mat poodkryje všechny stránky vaší osobnosti a dokonale doplní…
Masaki Matsushima Matsu Sunshine W EDP 80 ml
od 1 490 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 80 ml
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Masaki Matsushima Matsu Sunshine, která vám svými květinovými tóny hravě…
Masaki Matsushima T-Mat W EDP 80 ml
od 1 450 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- 80 ml
Pokud milujete ovoce, pak si vás dámská parfémovaná voda Masaki Matsushima T- Mat zcela získá. Lahodným šťavnatým tónům ovocných plodů je těžké odolat a zaručeně zpříjemní každý váš den. Vůně…
Masaki Matsushima Mat Limited W EDP 80 ml
od 1 450 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 80 ml
Masaki Matsushima Mat je jemná a svěží vůně pro ženy, které vlastní čistou duši. Milujete pocit svěžesti a elegance? Nepotřebujete si na nic hrát? Jste spokojena sama se sebou a hledáte…
Masaki Matsushima Matsu Sakura EDP 80 ml
od 1 490 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 80 ml
Nejnovější parfémová voda pro ženy Matsu Sakura od Masaki Matsushima je spojením svěžesti, moderního stylu, jemnosti, smyslnosti a ženskosti. Inspirací k vytvoření vůně byl květ sakura (višně), …

Masaki Matsushima HaNa parfémovaná voda pro ženy 40 ml
- 40 ml
- Parfémová voda
Masaki Matsushima HaNa, 40 ml, Parfémované vody pro ženy, Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má nyní…
v 3 obchodech

Masaki Matsushima Suu pro ženy EDP vzorek vůně
Maxiparfumy.cz

Masaki Matsushima Matsu Sakura parfémovaná voda pro ženy 40 ml
- 40 ml
- Parfémová voda
Masaki Matsushima Matsu Sakura, 40 ml, Parfémované vody pro ženy, Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch…
v 2 obchodech

Masaki Matsushima Damske vune Matsu Sunshine Eau de Parfum Spray 10 ml
- 10 ml
Zářivě žlutá barva je nejen dominantou vzhledu, ale odráží také čichový charakter parfémované vody ve spreji Masakï…
Parfumdreams.cz

Masaki Matsushima Masaki Matsushima HaNa, EDP - Odstrek vône s rozprašovačom 3ml pre…
- 3 ml
Maxiparfumy.cz

Masaki Matsushima Masaki EDP pro ženy 3 ml
- 3 ml
Maxiparfumy.cz

Masaki Matsushima J höm pro muže EDP 3 ml
Maxiparfumy.cz

Masaki Matsushima Matsu Sunshine pro ženy EDP (objem 3 ml)
- 3 ml
Maxiparfumy.cz

Masaki Matsushima Masaki Matsushima Mat Stone, EDT - Odstrek vône s rozprašovačom…
- 3 ml
Maxiparfumy.cz

Masaki Matsushima Masaki Matsushima J-mat, EDP - Odstrek vône s rozprašovačom 3ml…
- 3 ml
Maxiparfumy.cz

Masaki Matsushima Fluo W EDP
- 3 ml
Maxiparfumy.cz

Masaki Matsushima HaNa parfémovaná voda pro ženy 80 ml
- 80 ml
- Parfémová voda
Masaki Matsushima HaNa, 80 ml, Parfémované vody pro ženy, Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má nyní…
v 2 obchodech

Masaki Matsushima Damske vune Shiro Eau de Parfum Rollerball 10 ml
- 10 ml
Parfémová voda Shiro ve spreji od Masakï Matsushïma se představuje jako kompozice inspirovaná jasností a čistotou. Vůně se…
Parfumdreams.cz

Masaki Matsushima Masaki Matsushima Sakura, EDP - Odstrek vône s rozprašovačom 3ml…
- 3 ml
Maxiparfumy.cz

Masaki Matsushima Masaki Matsushima Suu, EDP - Odstrek vône s rozprašovačom 3ml pre…
- 3 ml
Maxiparfumy.cz

Masaki Matsushima Masaki Paris T- Mat, Odstrek s rozprašovačom 3ml pre ženy…
- 3 ml
Maxiparfumy.cz

Masaki Matsushima Sakura Pro Ženy Parfumovaná Voda (Objem 40 Ml)
- 40 ml
Maxiparfumy.cz

Masaki Matsushima Masaki Matsushima T-mat, Parfumovaná voda 40ml Pre ženy…
Maxiparfumy.cz

Masaki Matsushima Shiro parfumovaná voda pro ženy 40 ml
Maxiparfumy.cz

Masaki Matsushima Sakura pro ženy parfumovaná voda
- 80 ml
Maxiparfumy.cz

Masaki Matsushima M pro ženy parfumovaná voda tester 80 ml
Maxiparfumy.cz

Masaki Matsushima Masaki Matsushima T-mat, Parfumovaná voda 80ml Pre ženy…
Maxiparfumy.cz

Masaki Matsushima Masaki Matsushima J-mat, Parfumovaná voda 80ml Pre ženy…
Maxiparfumy.cz

Masaki Matsushima Masaki Matsushima Matsu Sunshine, Parfumovaná voda 80ml Pre ženy…
Maxiparfumy.cz

Masaki Matsushima Masaki Matsushima Suu Pro Ženy Parfémovaná Voda
Maxiparfumy.cz

Masaki Matsushima Fluo pro ženy Parfémovaná voda 80 ml
- 80 ml
Maxiparfumy.cz

Masaki Matsushima Masaki Matsushima HaNa, Parfémovaná voda 80ml pre ženy Parfémovaná…
Maxiparfumy.cz

Masaki Matsushima Shiro parfumovaná voda pro ženy 80 ml
Maxiparfumy.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?