Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Stavebniny

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Stavebniny Kopos LK 80x28 2ZT HB

Kopos LK 80x28 2ZT HB

5

od 29 Kč

  • Na omítku
  • Protipožární
  • Stupeň krytí IP20
  • Šířka 8,05 cm
  • Výška 10,5 cm

Elektroinstalační krabice Kopos LK 80x28 2ZT HB od společnosti KOPOS je navržena pro montáž dvojzásuvek modelové řady ABB Tango. Tato bílá krabice se vyznačuje praktickým a kompaktním…

od 29 Kč

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny EMOS F61512 černá 15 mm x 10 m

EMOS F61512 černá 15 mm x 10 m

25

od 6,28 Kč

  • PVC
  • Vodotěsná
  • Materiál lepidla kaučukové
  • Šířka pásky 15 mm
  • Délka pásky 10 m

Profesionální elektroizolační páska z plastifikovaného PVC. Pro běžné použití v rozvodech NN s širokým rozsahem teplot.

od 6,28 Kč

v 41 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny EMOS P5683

EMOS P5683

20

od 598 Kč

  • Příložný
  • Digitální
  • Umístění termostatu kotel
  • Ze sítě
  • Hystereze

Příložný termostat EMOS P5683 pro povrchovou montáž snímá teplotu vody v zásobnících teplé užitkové vody nebo v topných systémech. Umožňuje regulaci teploty, hlídání teplotních omezení a funkci…

od 598 Kč

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Debbex Plastelína Epoxy 50740DBX 56,6 g

Den Braven Debbex Plastelína Epoxy 50740DBX 56,6 g

2

od 113 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V tubě
  • 24 ml

Plastelína Epoxy od výrobce Den Braven je epoxidové lepidlo, které je možné vymodelovat do požadovaných tvarů. Tato vlastnost je velmi užitečná, pokud potřebujete lepidlo přizpůsobit konkrétnímu…

od 113 Kč

v 32 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny NKT CYKY-J 4 x 4 mm2 metráž

NKT CYKY-J 4 x 4 mm2 metráž

8

od 69 Kč

  • Ohebný
  • Kulatý
  • CYKY
  • Barva izolace černá, šedá, hnědá, zelenožlutá
  • Počet žil 4

Kabel NKT CYKY-J 4 x 4 mm² je vhodný pro různé typy elektroinstalací, včetně zásuvkových a světelných domovních rozvodů. Tento kabel je navržen pro pevné uložení, což znamená, že jej lze…

od 69 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny EMOS P5728

EMOS P5728

58

od 290 Kč

  • Bezdrátový
  • Bateriové
  • Dosah 180 m
  • Stupeň krytí IP56
  • Počet melodií 52

Spolehlivý zvonek, který se hodí nejen do domu, ale i do bytu nebo kanceláře. Velkou předností tohoto zvonku je jeho bezdrátové provedení. Dosah tlačítka je 180 m, počet melodií 52. Maximální…

od 290 Kč

v 37 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Rigips RBI H2 2000 x 1250 x 12,5 mm

Rigips RBI H2 2000 x 1250 x 12,5 mm

2

od 136 Kč

  • Impregnované
  • Protipožární
  • Vysokopevnostní
  • Délka 200 cm
  • Šířka 125 cm

Impregnovaná sádrokartonová deska (zelená) RBI (H2). Desky jsou vhodné pro interiéry s vyšší relativní vlhkostí do 75 % (85 % po dobu kratší než 10 hodin, 100 % po dobu kratší než 2 hodiny)…

od 136 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Cemix 5280 25 kg

Cemix 5280 25 kg

od 229 Kč

9,17 Kč/kg
  • Mrazuvzdorná
  • Exteriérová
  • Pevnost v tlaku 30 MPa
  • 25 kg

Cemix 5280 je určen pro ruční vytváření sdružených (připojených) a plovoucích potěrů určených k položení podlahové krytiny (dlažba, PVC, epoxidové nátěr apod.). Je ideální na plochy, kde jsou…

od 229 Kč

od 9,17 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Matizol Uni Strong obdélník 3,2 m2

Matizol Uni Strong obdélník 3,2 m2, hnědý

2

od 173 Kč

  • Obsah balení 3,2 m²
  • Minimální sklon střechy 12 °
  • Maximální sklon střechy 75 °
  • Hnědá

Samolepicí asfaltový šindel Uni Strong od značky Matizol je určen pro šikmé zastřešení bytových a průmyslových objektů, na střechách se sklonem 12-75 stupňů. Podklad by měl být tuhý, vyrobený z…

od 173 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Thermo Kleber Wood 40221WT 750 ml

Den Braven Thermo Kleber Wood 40221WT 750 ml

5

od 147 Kč

196 Kč/l
  • Pistolová
  • Nízkoexpanzní
  • Lepicí
  • Rychlomontážní
  • 750 ml

Montážní pěna Den Braven Thermo Kleber Wood 40221WT 750 ml je jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, speciálně vyvinuté pro požadavek lepení polystyrenu (EPS, EPS-P, XPS aj.) k…

od 147 Kč

od 196 Kč/l

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny PILECKÝ Pilofor 2D Super Zn + PVC antracit

PILECKÝ Pilofor 2D Super Zn + PVC antracit, 123 x 250 cm

15

od 889 Kč

  • Kov/plast
  • Výška 1,23 m
  • Délka 2,5 m
  • 15,5 kg
  • Antracit

Svařovaný panel Pilofor 2D Super je silnýdíky dvojitým horizontálním drátům. Panely jsou zakončeny na jedné straně ostny o délce 30 mm, druhá strana je naopak zakončená na tupo s vodorovným…

od 889 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Scheppach DC 100 5906306901

Scheppach DC 100 5906306901

58

od 2 298 Kč

  • Příkon 1100 W
  • Průtok vzduchu 215 m³/hod
  • Průměr přípojky odsávání 100 mm
  • Objem nádoby na odpad 50 l
  • Délka hadice 200 cm

Odsavač pilin Scheppach DC 100 je velmi užitečný pomocník. Chrání před nepříjemným prachem nejenom Vás, ale i váš stroj, a tak významně prodlužuje jeho životnost. Ne každý má ovšem v dílně…

od 2 298 Kč

v 40 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Eaton KLV-36UPS-F

Eaton KLV-36UPS-F

22

od 1 009 Kč

  • Šířka 36 cm
  • Výška 59 cm
  • Hloubka 10 cm
  • Elektroměrový
  • Pod omítku

Domovní rozvodnice pod omítku Global Line řady KLV-U. Vana - třída ochrany II: dvojitá izolace,  lišta pro uchycení kabelů, vylamovací otvory pro přívod vodičů nahoře i dole. Možnost montáže do…

od 1 009 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Kubala 1694 nivelační váleček 85 x 230 mm

Kubala 1694 nivelační váleček 85 x 230 mm

24

od 160 Kč

  • Nivelační
  • Materiál malířského válečku polyester
  • Povrch pro natírání hrubý
  • Šířka válečku 23 cm
  • S držákem

Plastový nivelační váleček o průměru 85 mm. Má kovový držák a plastová rukojeť s otvorem na tyč. Váleček je vhodný na odvzdušnění samonivelačních nátěrů tenkých a středních vrstev.

od 160 Kč

v 40 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Transform 36042 půlkulatá 78 x 21 x 600 mm hnědá

Transform 36042 půlkulatá 78 x 21 x 600 mm hnědá

43

od 45 Kč

  • Půlkulatá
  • Plast
  • Šířka 7,8 cm
  • Tloušťka 2,1 cm
  • Délka 60 cm

Plotovku Transform s půlkulatou hlavou nebudete muset natírat, neshnije, nezkoroduje, nepřemrzne ani nezkřehne. Odolá hmyzu i houbám. Lze ji snadno řezat, vrtat a dále opracovávat podle potřeby…

od 45 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Silver line 40220SLN 750 ml

Den Braven Silver line 40220SLN 750 ml

7

od 115 Kč

153 Kč/l
  • Pistolová
  • 750 ml

Pěna Silver Line je v pistolové dóze. Hodí se na montáže dveřních zárubní a okenních rámů, vyplňování dutin, montážních prostorů mezi panely, zděnými příčkami, stropem a podlahou. Pěna bude…

od 115 Kč

od 153 Kč/l

v 37 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny PPR Trubka (PN20), 32x5,4

PPR Trubka (PN20), 32x5,4

od 62 Kč

  • Polypropylen
  • Tloušťka 5,4 mm
  • Průměr 32 mm
  • Délka 4 m

Rozvody vody PPR. Trubka PPR S 2,5 PN 20 32 x 5,4 x 4000 mm. STN EN ISO 15 874. Pmax = 1 MPa pro rozvody studené pitné vody. Pmax = 0,7 MPa pro rozvody teplé vody. Tmax = 60°C. Lze objednat 1 ks…

od 62 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Debbex Clear Epoxy 50720DBX 24 mlPokles ceny

Den Braven Debbex Clear Epoxy 50720DBX 24 ml

3

od 76 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Debbex Clear Epoxy je dvousložkové epoxidové lepidlo, které se vyznačuje rychlým tuhnutím. Po vytvrzení vytváří pevný a odolný spoj. Jednou z jeho výhod je transparentní barva, díky které je…

od 76 Kč

v 33 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny EMOS F6910 černá 19 mm x 10 m

EMOS F6910 černá 19 mm x 10 m

12

od 18 Kč

  • Textilní
  • Oboustranná
  • Vodotěsná
  • Šířka pásky 19 mm
  • Délka pásky 10 m

Asfaltová textilní páska s délkou návinu 10 m a šířkou 19 mm vám bude nápomocná za každé situace. Ať už k ochraně kabelů nebo k opravám poškozené izolace plášťů kabelů a vodičů v interiéru či…

od 18 Kč

v 49 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny NOARK PHS 12T 101494

NOARK PHS 12T 101494

13

od 468 Kč

  • Šířka 31,9 cm
  • Výška 25,6 cm
  • Hloubka 14,4 cm
  • Elektroměrový
  • Na omítku

Jmenovité pracovní napětí 690 V AC, 1000 V DC Jmenovitá frekvence 50 Hz Rozvodnice PHS jsou určeny pro obecné i průmyslové aplikace, ve kterých je požadován vysoký stupeň IP krytí. Jejich design…

od 468 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Schneider Electric NU320118 bílý

Schneider Electric NU320118 bílý

1

od 81 Kč

  • Podomítkový
  • Bezšroubové
  • Jednopólový
  • Stupeň krytí IP21
  • Šířka 45 mm

Spínač Schneider Electric NU320118 je určen pro ovládání světelných zdrojů či jiných elektrických zařízení v interiéru. Vyznačuje se jednoduchým a kompaktním designem, který umožňuje efektivní…

od 81 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Soudal Bitumen 1238105 300 ml

Soudal Bitumen 1238105 300 ml

8

od 83 Kč

  • Střešní
  • Bitumenový
  • Jednosložkové
  • Venkovní
  • Voděodolný

Bitumenový tmel Bitumen od značky Soudal je ideální pro těsnění a opravy na střechách. Je vhodný pro těsnění spojů nebo opravy trhlin asfaltových střešních krytin, tmelení spojů mezi…

od 83 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny PILECKÝ Standard Zn

PILECKÝ Standard Zn, 1,2 x 50 m 10 drátů

21

od 19 Kč

  • Lesnické
  • Kovové
  • Průměr drátu 1,8 mm
  • Výška 1,2 m
  • Délka 5 m

Pletivo PILECKÝ Standard Zn je kovové pletivo, které je ideální pro použití v zemědělství a lesnictví. Je to typ lesnického pletiva, které je vysoce odolné a trvanlivé. Pletivo je stříbrné…

od 19 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Festa 38017 pistole na PU pěnu

Festa 38017 pistole na PU pěnu

36

od 294 Kč

  • Ruční
  • Ocel
  • Regulace průtoku
  • 410 g
  • Na kartuše

Profesionální pistole na PU pěny je určená pro aplikaci polyuretanových pěn. Teflonové provedení významným způsobem snižuje nároky na čištění pistole po použití. Pistole nabízí možnost regulace…

od 294 Kč

v 37 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Salus RT310

Salus RT310

4

od 696 Kč

  • Digitální
  • Baterie
  • Druh baterie AA
  • Hystereze
  • Minimální teplota 5 °C

Digitální manuální termostat Salus RT310. Nástupce modelu RT300 možnost nastavení hystereze, proti zámrzná ochrana, režim spánek - (pozastaví všechny funkce termostatu),snadno čitelný podsvícený…

od 696 Kč

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Salus RT310RF

Salus RT310RF

5

od 1 514 Kč

  • Ze sítě
  • Bezdrátový
  • Hystereze
  • Minimální teplota 5 °C
  • Maximální teplota 35 °C

Bezdrátový digitální termostat s podsvíceným displejem SALUS RT310RF - nástupce modelu RT300RF. Práce na frekvenci 868 MHz zaručuje velmi stabilní přenos, odolný proti rušení signálu. Přijímač a…

od 1 514 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Odpadní KG odbočka 110/110 - 87°

Odpadní KG odbočka 110/110 - 87°

19

od 72 Kč

  • Odbočka
  • Druh potrubí KG
  • 87 °
  • DN 110
  • Průměr 110 mm

Osma KG kanalizační odbočka odpadní KGEA 87°, rozměr DN 100/100 mm.   Technologie koextruze společností nazývaná TRIO klade velký důraz na neměkčený polyvinylchlorid (PVC-U), jako vysoce vyspělá…

od 72 Kč

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Hager MBN116

Hager MBN116

7

od 65 Kč

  • 16 A
  • Jednopólový
  • Vypínací charakteristika B
  • Počet modulů 1
  • Stupeň krytí IP20

Pro ochranu vodičů dle DIN VDE 0641 část 11, 1pólový 230/400 V AC.

od 65 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Sanitární silikon Premium 280 ml

Den Braven Sanitární silikon Premium 280 ml, bílý

3

od 108 Kč

  • Sanitární
  • Voděodolný
  • Minimální teplotní odolnost -50 °C
  • Maximální teplotní odolnost 150 °C
  • Bílá

Sanitární silikon Premium od Den Braven je univerzální jednosložkový tmel pro těsnění spár v sanitárním prostředí. Vytvrzuje při kontaktu se vzdušnou vlhkostí a vytváří trvale pevný, elastický…

od 108 Kč

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Remal Protiplísnový

Remal Protiplísnový, 7,5 kg

279

od 496 Kč

  • Otěruodolná
  • Prodyšná
  • Paropropustná
  • Protiplísňová ochrana
  • Vydatnost v kg 13 m²/kg

Malířský nátěr s preventivním protiplísňovým účinkem. Používá se k protiplísňovým nátěrům omítek, betonu, dřeva či dřevotřísky v interiérech. Barva má výbornou paropropustnost, proto je vhodná i…

od 496 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny NOARK PNS 2x18W 101508

NOARK PNS 2x18W 101508

5

od 498 Kč

  • Šířka 39,6 cm
  • Výška 36,1 cm
  • Hloubka 11,2 cm
  • Na omítku
  • Počet modulů 36

Plastová rozvodnice NOARK PNS 2x18W 101508 je určená pro domovní a všeobecné aplikace. Rozvodnice se montuje na omítku a její krytí je IP40. Rozvodnice má plné dveře a její rozměry jsou 361 x…

od 498 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny KOPOS LHD lišta hranatá 25 x 20 mm x 2 m bílá

KOPOS LHD lišta hranatá 25 x 20 mm x 2 m bílá

4

od 35 Kč

  • Bílá
  • Šířka 25 mm
  • Výška 20 mm
  • Délka 2 m

Lišta na kabely 25x20 je kvalitní a bytelná kabelová lišta od přední české značky Kopos. Tato hranatá lišta je určená k montáži na stěnu i strop. Díky tomu, že je kabelová lišta bílá, se hodí do…

od 35 Kč

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny T-LED 05302

T-LED 05302

16

od 62 Kč

  • Výstupní napětí 12 V
  • Stupeň krytí IP20
  • Délka 7,3 cm
  • Šířka 4,3 cm
  • Výška 2,8 cm

Vysoce kvalitní zásuvkový zdroj (trafo) pro LED pásky nebo 12V žárovky. Zdroj je elektronicky spínaný. Není však vhodný pro dlouhodobý denní provoz, pokud ho i přesto použijete, bylo by vhodné…

od 62 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ABB 2CHX880040A0033

ABB 2CHX880040A0033

1

od 2 315 Kč

  • Prostorový
  • Digitální
  • Umístění termostatu univerzální
  • Ze sítě
  • Možnost programování týdenní

Termostat ABB 2CHX880040A0033 je digitální manuální termostat s inteligentním časovačem, který je napájen na 230 V. Tento termostat nabízí volitelnou funkci prostorového, podlahového nebo…

od 2 315 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Mannol Epoxy-Metal 9905 30 g

Mannol Epoxy-Metal 9905 30 g

14

od 82 Kč

2 733 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • V tubě
  • 0,03 kg

Lepidlo Mannol Epoxy-Metal 9905 je navrženo tak, aby rychle a spolehlivě spojilo ocel, hliník, mosaz, měď, železo, cín, olovo a různé slitiny. Ztuhne během 4 minut. Konečné vytvrzení nastane po…

od 82 Kč

od 2 733 Kč/kg

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Severochema Isopropanol

Severochema Isopropanol, 1 l

55

od 149 Kč

  • Balení ředidla lahev
  • 1 l

Severochema Isopropanol je čisticí a odmašťovací prostředek vhodný pro optiku, tištěné spoje, elektrické kontakty, skleněné plochy. Je to také rozpouštědlo pro oleje, gumu, pryskyřice, lepidla, …

od 149 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Tremis V110 SR 2b

Tremis V110 SR 2b

11

od 33 Kč

  • Svorka
  • Délka 0,06 m
  • Šířka 5,5 cm
  • 0,21 kg

Zemnící svorka SR 2b slouží ke křížovému nebo souběžnému spojení zemnící pásky, je proto klíčovou součástkou při konstrukci hromosvodu. Tuto křížovou svorku páska-páska vyrábí přední česká firma…

od 33 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny T-LED 052302

T-LED 052302

7

od 145 Kč

  • Ochrana proti přetížení
  • Ochrana proti zkratu
  • Tepelná pojistka
  • Výstupní napětí 12 V
  • Stupeň krytí IP20

Zdroj T-Led LED PLCS 052302 pro LED pásky (trafo) je opatřen tepelnou pojistkou proti zkratu (po odstranění zkratu je opět plně funkční), pojistkou proti přetížení. Určený pro vnitřní použití. …

od 145 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny AUSTIS Eternal Stabil 10 kg

AUSTIS Eternal Stabil 10 kg, světle šedá

32

od 2 250 Kč

  • Akrylátová
  • Vrchní barva
  • Vnitřní/venkovní
  • Matný
  • Ředění barvy vodou

AUSTIS Eternal Stabil je vodou ředitelná nátěrová hmota k povrchové úpravě betonových ploch podlah, betonové dlažby a stěn s hydroizolačními vlastnostmi. Byla vyvinuta speciálně pro povrchovou…

od 2 250 Kč

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie