Hlavní obsah stránky

Den Braven Thermo Kleber Wood 40221WT 750 ml

  • montážní pěna Den Braven Thermo Kleber Wood 40221WT 750 ml
montážní pěna Den Braven Thermo Kleber Wood 40221WT 750 ml

Montážní pěna Den Braven Thermo Kleber Wood 40221WT 750 ml je jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, speciálně vyvinuté pro požadavek lepení polystyrenu (EPS, EPS-P, XPS aj.) k dřevěným materiálům a výrobkům na bázi dřevní hmoty jako OSB, cementovláknitým deskám (například Cetris) a sádrovláknitým deskám (například Fermacell). Z 1 dózy lze přilepit až 14 ks polystyrenových desek z EPS nebo XPS.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDen Braven

Popis

Montážní pěna Den Braven Thermo Kleber Wood 40221WT 750 ml je jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, speciálně vyvinuté pro požadavek lepení polystyrenu (EPS, EPS-P, XPS aj.) k dřevěným materiálům a výrobkům na bázi dřevní hmoty jako OSB, cementovláknitým deskám (například Cetris) a sádrovláknitým deskám (například Fermacell). Z 1 dózy lze přilepit až 14 ks polystyrenových desek z EPS nebo XPS. Broušení a kotvení desek možné již po 2 hodinách od nalepení.

Parametry

Produktové číslo40221WT

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Montážní pěny Den Braven

Všechny montážní pěny Den Braven