Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Stavebniny

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Stavebniny Rigips RB sádrokartonová stavební deska

Rigips RB sádrokartonová stavební deska, 2000 x 1250 x 12,5 mm

49

od 95 Kč

  • Protipožární
  • Délka 125 cm
  • Šířka 200 cm
  • Tloušťka 1,25 cm

Sádrokartonové desky Rigips RB najdou použití při zhotovení příček, stropních podhledů a obkladů stěn v interiéru bez nároků na vyšší odolnost proti vlhkosti a požáru. Rozměry jsou 2000 x 1250 x…

od 95 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny FAB 1572 přídavný bezpečnostní zámek

FAB 1572 přídavný bezpečnostní zámek

3

od 990 Kč

  • Západka
  • Černá

Přídavný zámek FAB 1572 poskytuje dodatečné zabezpečení vstupních dveří. Možnost využití v systému generálního a hlavního klíče (FAB Dynamic plus, FAB Control plus, SGHK FAB 2060, SGHK FAB…

od 990 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Paramo Gumoasfalt SA 23,5 kg

Paramo Gumoasfalt SA 23,5 kg

12

od 439 Kč

88 Kč/kg
  • 5 kg

Gumoasflat Paramo je určený k hydroizolaci spodních staveb, regeneraci asfaltových pásů a tvorbě a opravám hydroizolačních povlaků střech se používá asfaltová suspenze. Obecně platí, že lze…

od 439 Kč

od 88 Kč/kg

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny DeWALT DCR020

DeWALT DCR020

17

od 3 650 Kč

  • Analogový
  • Podpora MP3
  • Počet akumulátorů bez akumulátoru
  • 2,8 kg
  • Šířka 24 cm

DeWALT DCR020 má tuner FM/AM pro příjem analogového signálu. Rádio je napájeno bateriemi Li-Ion s napájecím napětím 10,8, 14,4 a 18 V. Konektor 3,5 mm umožňuje připojení přenosných audio…

od 3 650 Kč

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Novochema Renolast stříbrná

Novochema Renolast stříbrná, 7 kg

106

od 1 670 Kč

239 Kč/kg
  • Exteriér
  • Ochrana proti UV záření
  • 7 kg
  • Stříbrná

Novochema Renolast je speciální asfaltohliníková nátěrová hmota určená pro povrchovou úpravu střešní krytiny na bázi bitumenů a plechu. Díky reflexním vlastnostem je ideální pro snížení…

od 1 670 Kč

od 239 Kč/kg

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny SPOKAR 81264 8121216000

SPOKAR 81264 8121216000

29

od 24 Kč

  • Plochý
  • Materiál držadla plast
  • Materiál štětin smíšené
  • Šířka 25,4 mm
  • Délka štětin 42 mm

Řada štětců 81264 je určena pro všechny druhy nátěrových hmot. Držadlo je plastové, vlas je směs přírodních štětin a syntetických vláken. Tloušťka štětce je 14 mm, viditelná délka vláken je 42…

od 24 Kč

v 42 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Coyote CY-1031200006 150 ml

Coyote CY-1031200006 150 ml

4

od 71 Kč

  • Na kov
  • Ve spreji
  • Exteriér
  • 150 ml

Odstraňuje nežádoucí vysoké přechodové odpory. Je vhodný pro vysoko i nizkofrekvenční přístroje, pro televizní, rádiové, měřící přístroje, autoelektřinu. Sprej po krátké době působení proniká a…

od 71 Kč

v 37 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Caleffi 502543 1/2"

Caleffi 502543 1/2"

3

od 156 Kč

  • Odvzdušňovací
  • Materiál mosaz
  • Zpětná klapka
  • 10 barů
  • Vnější závit 1/2"

Automatický odvzdušňovací ventil Caleffi 502543 1/2" je navržen pro efektivní odvzdušnění topných systémů. Tento ventil je vyroben z mosazi, která je formována za horka, což zajišťuje vysokou…

od 156 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny AUSTIS Eternal mat Akrylátový 700 g

AUSTIS Eternal mat Akrylátový 700 g, 07 červenohnědý

270

od 195 Kč

  • Akrylátová
  • Vrchní barva
  • Vnitřní/venkovní
  • Matný
  • Ředění barvy vodou

Eternal mat akrylátový je hedvábně matná akrylátová vodou ředitelná barva pro venkovní i vnitřní použití. Je určena k novým i udržovacím nátěrům pozinkovaného plechu (i bez předchozí oxidace), …

od 195 Kč

v 28 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Pilwood 90 x 15 x 1000 mm antracit

Pilwood 90 x 15 x 1000 mm antracit

2

od 185 Kč

  • Rovná
  • Plast
  • Šířka 9 cm
  • Tloušťka 1,5 cm
  • Délka 100 cm

Bezúdržbové plotovky WPC Pilwood z dřevoplastu imitující vzhled pravého dřeva, kvalitní český výrobek. Výhodou WPC Pilwood plotu je barevná stálost, dlouhá životnost bez natírání a lakování…

od 185 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Vágnerpool Hadicová spona 25-40 mm

Vágnerpool Hadicová spona 25-40 mm

69

od 4 Kč

  • Šroubovací
  • Počet kusů v balení 1
  • Šířka spony 9 mm
  • Minimální průměr 25 mm
  • Maximální průměr 40 mm

Bazénová hadicová spona je nepostradatelnou součástí pro pevné připojení hadice. Páska i domeček spony jsou vyrobeny z nerez oceli. Šířka pásku je 9 mm.

od 4 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Aluband Plus 75 mm x 10 m

Den Braven Aluband Plus 75 mm x 10 m

11

od 245 Kč

  • Hliníková
  • Materiál lepidla kaučukové
  • Šířka pásky 75 mm
  • Délka pásky 10 m
  • Minimální teplota použití -20 °C

Samolepicí páska na bázi bitumenu. Vyvážená směs několika syntetických kaučuků a asfaltu zaručuje trvalou vazbu na různých materiálech, jako je beton, kámen, plasty a kovy.

od 245 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny HOBES 548A P-L

HOBES 548A P-L

4

od 612 Kč

  • Dvouzápadová
  • Typ střelky univerzální
  • Druh zámku dozický klíč
  • Rozteč zámku 90 mm
  • Backset 50 mm

Zadlabací zámek Hobes 548A P-L na zamykání dozickým klíčem je dvouzápadový, s převodem (střelka ovládaná pouze klikou) a se dvěma otvory pro dělené štítky. V balení jsou 2 klíče. Zámek spadá pod…

od 612 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven MS Unifix Clear

Den Braven MS Unifix Clear, 290 ml

4

od 140 Kč

  • Univerzální
  • Jednosložkové
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Průhledná

Den Braven MS Unifix Clear je jednosložkový lepicí a těsnicí tmel na bázi MS polymeru, který je vhodný pro široké spektrum použití v interiéru i exteriéru. Tento tmel je k dispozici v balení o…

od 140 Kč

v 30 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Merkur Arkys ARK-211130 150 mm x 50 mm x 2 m

Merkur Arkys ARK-211130 150 mm x 50 mm x 2 m

3

od 188 Kč

  • Kov
  • Hranatá
  • Délka 2 m
  • Šířka 150 mm
  • Výška 50 mm

Drátěné kabelové žlaby Merkur 2 jsou určeny pro montáž kabelové trasy silnoproudých světelných a motorických rozvodů, slaboproudů, měření a regulace a rozvodu jiných médií. Jednotlivé díly jsou…

od 188 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Opravná hmota na beton výplň

Den Braven Opravná hmota na beton výplň, 25 kg

45

od 396 Kč

  • Opravná
  • Mrazuvzdorná
  • Maximální zrnitost 1,6 mm
  • Minimální tloušťka vrstvy 5 mm
  • Maximální tloušťka vrstvy 50 mm

Opravná hmota na beton VÝPLŇ je výplňová sanační malta na bázi cementu, jemného plniva a modifikujících přísad s výbornou přilnavostí k betonovému podkladu a výztuži, trvale odolná vodě, …

od 396 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Isover Domo Plus 1 m2

Isover Domo Plus 1 m2, 100 mm

49

od 90 Kč

  • Minerální vlna
  • Univerzální
  • Nehořlavá
  • Balení obsahuje 10,08 m²
  • Tloušťka 100 mm

Skelná izolace Isover Domo Plus je určena pro zateplení šikmých střech (aplikace mezi a pod krokvemi), sádrokartonových podhledů či stropů nepochozích půd. Izolace je balena v pásu stočeného v…

od 90 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Tremis ZT 1,0t V460

Tremis ZT 1,0t V460

11

od 234 Kč

  • Zemnící tyč
  • Délka 1 m
  • Šířka 9 cm
  • 2,06 kg

Zemnicí tyč z T-profilu se svorkou je kvalitní český výrobek značky Tremis, který je určený k průchodu výboje způsobeného bouřkou do země. Jedná se tedy o uzemnění hromosvodu a je alternativou…

od 234 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Mapei Mapegum WPS 5 kg

Mapei Mapegum WPS 5 kg

3

od 728 Kč

146 Kč/kg
  • 5 kg

Pružná tekutá rychleschnoucí stěrka pro hydroizolaci v interiérech. Mapegum WPS se používá k hydroizolaci stěn a podlah koupelen, sprchových koutů, kuchyní a pracovních ploch před lepením…

od 728 Kč

od 146 Kč/kg

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Fix Flex

Den Braven Fix Flex

12

od 62 Kč

113 Kč/kg
  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Kartuš
  • 0,55 kg

Jedná se o lepidlo s vysokou počáteční nosností a skvělou konečnou pevností lepeného spoje. Lepidlo je bez obsahu rozpouštědel, na bázi disperze, vytvrzující odpařením vody.

od 62 Kč

od 113 Kč/kg

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Remal Termokomfort 4 kg bílá

Remal Termokomfort 4 kg bílá

10

od 819 Kč

  • Disperzní
  • Vrchní barva
  • Izolační
  • Protiplísňová ochrana
  • Doba schnutí 4 hodiny

Malířský nátěr s termoizolačním a antikondenzačním účinkem. Malířský nátěr Remal Termokomfort zamezuje pronikání tepla skrz stěny, tím zvyšuje teplotu podkladu a zamezuje tvorbě vlhkosti i…

od 819 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ABB 5513H-C02357 03 L

ABB 5513H-C02357 03 L

3

od 203 Kč

  • Stupeň krytí IP40
  • Bílá
  • 230 V
  • Jmenovitý proud 16 A
  • Šířka 81 mm

ABB 5513H-C02357 03 je zásuvka dvojnásobná bezšroubová, s clonkami, s natočenou dutinou. V bílé barvě.

od 203 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Izoxis 21446 černá

Izoxis 21446 černá

7

od 524 Kč

  • Typ F
  • Vnitřní
  • USB
  • Výklopná
  • Počet zásuvek 4

Lišta se skládá ze dvou napájecích zásuvek s uzemněním a dvou zásuvek USB 2.1, kterou jsou umístěné v pouzdře skrytém v desce stolu. Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku s práškovým…

od 524 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Soudal PU 66A 250 g

Soudal PU 66A 250 g

19

od 134 Kč

536 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • 0,25 kg

Polyuretanové lepidlo, které se vyznačuje krátkou dobou schnutí, velmi vysokou lepicí silou a nejvyšší třídou vodovzdornosti D4 (ČSN EN 204). Má vyplňovací schopnosti - napěňuje, vyznačuje se…

od 134 Kč

od 536 Kč/kg

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny AUSTIS Eternal mat Akrylátový 700 g

AUSTIS Eternal mat Akrylátový 700 g, 010 palisandr

270

od 195 Kč

  • Akrylátová
  • Vrchní barva
  • Vnitřní/venkovní
  • Matný
  • Ředění barvy vodou

Eternal mat akrylátový je hedvábně matná akrylátová vodou ředitelná barva pro venkovní i vnitřní použití. Je určena k novým i udržovacím nátěrům pozinkovaného plechu (i bez předchozí oxidace), …

od 195 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny OEZ S3L-1000-10

OEZ S3L-1000-10

2

od 261 Kč

  • Propojovací lišta

Propojovací lišta je vhodná pro jističe LTE, LTN, proudové chrániče LFN, LFE, OLI, OLE. Disponuje 3 póly. Počet vývodů je 19 x 3.

od 261 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny SEZ IZVZ 1653

SEZ IZVZ 1653

3

od 399 Kč

  • Průmyslová
  • Vnitřní
  • Stupeň krytí IP44
  • Počet zásuvek 2
  • Vícebarevná

Nástěnná zásuvka představuje nejmenší a nejpraktičtější zásuvkovou kombinaci. Tato kombinovaná zásuvka nabízí zásuvku 400 V, 16 A v kombinaci s 230V zásuvkou. Zásuvka najde využití v průmyslu…

od 399 Kč

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny SPOKAR 81264 8121219000

SPOKAR 81264 8121219000

29

od 72 Kč

  • Plochý
  • Materiál držadla plast
  • Materiál štětin smíšené
  • Šířka 63 mm
  • 300 g

Řada štětců 81264 je určena pro všechny druhy nátěrových hmot. Držadlo je plastové a vlas čisté čínské štětiny. Tloušťka štětce činí 16 mm, viditelná délka vláken (VD) 53 mm a šířka 2,5" (63,5…

od 72 Kč

v 51 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Eaton PL7-B25/1 262678

Eaton PL7-B25/1 262678

3

od 115 Kč

  • 25 A
  • Jednopólový
  • Vypínací charakteristika B
  • Počet modulů 1
  • Počet fází 1

Jistič Eaton PL7-B25/1 (262678) je navržen pro jednofázové elektrické instalace a poskytuje spolehlivou ochranu proti přetížení a zkratu. Jeho jmenovitý proud činí 25 ampérů (A), což ho činí…

od 115 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 50702RL 20 g

Den Braven 50702RL 20 g

2

od 78 Kč

3 900 Kč/kg
  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér
  • 0,02 kg

Sekundové lepidlo určené pro kontaktní lepení s velmi rychlým vytvrzovacím účinkem. Umožňuje lepení tvrdého PVC, pryže, kovů, skla a vzájemné kombinace těchto materiálů. Lepení O kroužků…

od 78 Kč

od 3 900 Kč/kg

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Eaton PL6-B13/1

Eaton PL6-B13/1

5

od 76 Kč

  • 13 A
  • Jednopólový
  • Vypínací charakteristika B
  • Počet modulů 1
  • Počet fází 1

Jednofázový jistič Eaton PL6-B13/1 je určen pro ochranu elektrických obvodů proti přetížení a zkratu. Tento jistič disponuje jmenovitým proudem 13 A a napětím 230 V. Jistič má vypínací…

od 76 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ELKO EP 7551

ELKO EP 7551

4

od 818 Kč

  • Jednopólový
  • Na DIN lištu
  • 16 A
  • Stupeň krytí IP40
  • Šířka 90 mm

Soumrakový spínač slouží pro ovládání osvětlení na základě úrovně intenzity okolního světla. Používá se ke spínání pouličního a zahradního osvětlení, osvětlení reklam, výloh a podobně. Úroveň…

od 818 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny PILECKÝ Objímka na sloupek průběžná 60 x 40 mm zelená

PILECKÝ Objímka na sloupek průběžná 60 x 40 mm zelená

10

od 29 Kč

  • Příchytka
  • Kov
  • Šířka 4 cm
  • Průměr 6 cm
  • 0,19 kg

PILECKÝ Objímka na sloupek průběžná 60 x 40 mm zelená Objímka na sloupek od výrobce PILECKÝ je určena pro montáž plotového panelu mezi sloupky o rozměru 60 x 40 mm. Tento typ příslušenství je…

od 29 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny PILECKÝ Koncová objímka na sloupek 48 mm zelená

PILECKÝ Koncová objímka na sloupek 48 mm zelená

12

od 27 Kč

  • Objímka
  • Průměr 4,8 cm
  • 0,08 kg
  • Zelená

Objímka od firmy PILECKÝ slouží k uchycení plotového panelu na sloupek o průměru 48 mm. Pro zvýšení zabezpečení a znesnadnění demontáže plotového panelu je možné použít bezpečnostní trhací…

od 27 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Scheppach HRS 250

Scheppach HRS 250

8

od 2 551 Kč

  • Elektrický

Kompaktní lanový naviják Scheppach HRS je určený ke zvedání a spouštění břemen do hmotnosti až 250 kg. Výborně poslouží jako obslužné zdvihadlo pro montážní a údržbářské práce v dílnách, …

od 2 551 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny CATA E120 GTH 00901200 bílý 120 mm

CATA E120 GTH 00901200 bílý 120 mm

10

od 2 942 Kč

  • Čidlo vlhkosti
  • S časovým doběhem
  • Příkon 11 W
  • 33 dB
  • Stupeň krytí IP44

Malé axiální ventilátory E120 GTH jsou dvourychlostní ventilátory v bílém provedení, řadící se mezi ty nejtišší na trhu. Ventilátory s hygrostatem a nastavitelným časovým doběhem jsou vhodné do…

od 2 942 Kč

v 40 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Gardebruk 101703

Gardebruk 101703

7

od 1 064 Kč

  • Nosnost 200 kg
  • Skládací
  • Ocel
  • Typ kola rudlu nafukovací
  • Výška 115 cm

Rudl Gardebruk 101703 je praktický pomocník pro převoz balíků, krabic, přepravek apod. Disponuje sklápěcí nakládací lopatou, se kterou se nenaložený vozík dá snadno posouvat a úsporně odstavit a…

od 1 064 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny MEAN WELL HDR-150-24

MEAN WELL HDR-150-24

od 686 Kč

  • Vstupní napětí 264 V
  • Výstupní napětí 24 V
  • 6,25 A
  • 150 W
  • Ochrana proti zkratu

Spínaný napájecí zdroj MEAN WELL HDR-150-24 je určený k montáži na DIN lištu. Hodí se pro použití v průmyslových i domácích kontrolních systémech, automatizaci budov, automatizaci výroby a…

od 686 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Woodfix D3

Den Braven Woodfix D3, 250 g

17

od 55 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Den Braven Woodfix D3 je lepidlo na bázi vodní disperze s vysokou počáteční lepivostí. Splňuje podmínky pro klimatické namáhání pro třídu D3. Je určené pro truhláře, k lepení montážních a…

od 55 Kč

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny HACO 0703 75 mm nerezPokles ceny

HACO 0703 75 mm nerez

7

od 226 Kč

  • Nerez
  • Do zdi
  • Kulatá
  • Exteriér/interiér
  • Se síťovinou

Větrací mřížka je praktickým doplňkem pro zajištění správného odvětrávání v interiéru i exteriéru. Je vyrobena z nerezové oceli třídy DIN 1.4301, známé také jako potravinářská ocel. Tento…

od 226 Kč

v 36 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Pattex Repair Express 48 g

Pattex Repair Express 48 g

11

od 144 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě

Univerzální epoxidová opravná hmota k lepení koupelnového a kuchyňského příslušenství jako jsou držáky na ručníky, úchytky, věšáky, misky na mýdlo, držáky na mixéry, k rekonstrukci poškozených…

od 144 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Schneider Electric Sedna SDD111012

Schneider Electric Sedna SDD111012

10

od 92 Kč

  • Typ E
  • Vnitřní
  • Stupeň krytí IP20
  • Dětská pojistka
  • Počet zásuvek 1

Zásuvka od výrobce Schneider Electric řady Sedna Design v bílém provedení s clonkami vás překvapí elegantním designem i kvalitou zpracování. Zásuvky Sedna Design jsou vybaveny integrovanými…

od 92 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Cement Hranice Unimalt 14 25 kg

Cement Hranice Unimalt 14 25 kg

17

109 Kč

4,36 Kč/kg
  • Směsný cement
  • Exteriérový
  • Maximální zrnitost 0,7 mm
  • 25 kg

Unimalt 14 je cement pro zdění MC 12,5, vyrobený je semletím křemičitanového slínku s dalšími přísadami, které upravují provzdušnění a schopnost zadržet vodu. Cement je vyráběn v souladu s EN…

109 Kč

4,36 Kč/kg

Stavebniny-janik.cz

Zobrazit detail
Stavebniny Victron Energy Smartsolar MPPT 250/100

Victron Energy Smartsolar MPPT 250/100

11

od 12 969 Kč

  • MPPT
  • Účinnost 98 %
  • Stupeň krytí IP43
  • Šířka 29,5 cm
  • Výška 21,6 cm

Robustní a rychlý MPPT regulátor Victron Energy Smartsolar je pro náročné podmínky s napětím panelů až 250 V. Má vestavěný Bluetooth a konektor pro zásuvný displej. Regulátor má rozměr 216 x 295…

od 12 969 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie