Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Stavebniny

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Stavebniny Baumit DuoContact lepící a stěrková hmota 25 kg

Baumit DuoContact lepící a stěrková hmota 25 kg

7

od 7,27 Kč

  • Izolační
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Šedá
  • 25000 g

Baumit DuoContact je průmyslově vyráběná suchá minerální směs určená především k lepení a stěrkování fasádních tepelně izolačních desek z minerální vaty nebo polystyrenu EPS-F. Fasádní…

od 7,27 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Schell Comfort 035510699 1/2" x 3/8" x 3/4"

Schell Comfort 035510699 1/2" x 3/8" x 3/4"

9

od 448 Kč

  • Pračkový
  • Rohový
  • Materiál mosaz
  • Zpětná klapka
  • Vnější závit 1/2"

Kombinovaný rohový ventil Schell s rukojetí Comfort a vrškem s tukovou komorou. Kónické svěrné šroubení pevné v tahu s vyrovnáním délky.

od 448 Kč

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Stachema Lignofix I-Profi koncentrát 0,5 l

Stachema Lignofix I-Profi koncentrát 0,5 l, bezbarvý

9

od 199 Kč

398 Kč/kg
  • Vnitřní/venkovní
  • 0,5 kg

Lignofix I-Profi je moderní koncentrovaný přípravek určený k profesionálnímu ošetření dřeva napadeného dřevokazným hmyzem s následnou preventivní ochranou proti dřevokaznému hmyzu.

od 199 Kč

od 398 Kč/kg

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Extol Craft 47530 12 mm x 10 m

Extol Craft 47530 12 mm x 10 m

26

od 16 Kč

  • Vodotěsná
  • Teflon
  • Šířka pásky 12 mm
  • Délka pásky 10 m
  • Tloušťka pásky 0,07 mm

Páska je vhodná ke kvalitnímu utěsnění závitových spojů, zejména u vodovodních potrubí. Odolává kyselinám, proto je výhodná k použití v chemických provozech. Cívka obsahuje pásku délky 10 m, …

od 16 Kč

v 39 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Luxol Originál 750 ml

Luxol Originál 750 ml, 0022 palisandr

70

od 179 Kč

  • Tenkovrstvá
  • Syntetická
  • Vnitřní/venkovní
  • Matný
  • Ředění lazury ředidlem

Luxol Originál je tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti povětrnostním vlivům a UV záření. Nová receptura má vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, …

od 179 Kč

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Schneider Electric Asfora

Schneider Electric Asfora, bílý

8

od 34 Kč

  • Barva bílá
  • Šířka 225 mm
  • Výška 83 mm
  • Hloubka 9 mm
  • Počet jednotek 3

Trojnásobný rámeček Schneider je vyroben z materiálu příjemného na dotek a zároveň trvanlivého, protože nemění barvu působením slunce. Vyniká jednoduchou montáží. Je v bílém barevném provedení a…

od 34 Kč

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ETERNAL odmašťovač kovů a starých nátěrů koncentrát 1:10 500 g

ETERNAL odmašťovač kovů a starých nátěrů koncentrát 1:10 500 g

25

od 121 Kč

242 Kč/l
  • Rozstřikové
  • Balení ředidla lahev
  • 0,5 l
  • 500 g

Jedná se o koncentrát pro přípravu účinného nepěnivého odmašťovacího prostředku, který slouží k čištění středně znečištěných povrchů a odstraňování ropných i jiných mastnot. Produkt je vhodný…

od 121 Kč

od 242 Kč/l

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Severochema S 6006

Severochema S 6006, 700 ml

105

od 75 Kč

107 Kč/l
  • S6006
  • Balení ředidla plechovka
  • 0,7 l
  • 1000 g

Ředidlo Severochema S 6006 se používá k ředění olejových a syntetických nátěrových hmot na vzduchu zasychajících. Používá se pro ředění nátěrů připravených k nanášení štětcem, válečkem a…

od 75 Kč

od 107 Kč/l

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny EMOS P0067 sada 2+1

EMOS P0067 sada 2+1

36

od 329 Kč

  • Typ E
  • Vnější
  • Smart
  • Dálkově ovládané
  • Stupeň krytí IP44

Ovládejte spotřebiče komfortně. V této sadě EMOS jsou 2 zásuvky reagující na dálkový ovladač, který je zapíná a vypíná. Kromě přínosu v podobě pohodlí se zásuvky EMOS hodí zejména do míst, kde…

od 329 Kč

v 51 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Eleman 1006510

Eleman 1006510

6

od 56 Kč

  • Jednopólový
  • Počet svorek 26
  • Svorkovnice
  • Minimální průřez vodiče 2,5 mm²
  • Maximální průřez vodiče 16 mm²

Rozbočovací (smyčkovací) svorkovnice mohou být použity v rozváděčích nízkého napětí či v dalších aplikacích, kde potřebujeme připojit vstupní kabel a kabel(y) výstupní (smyčkovací) a zároveň…

od 56 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Schneider EPH0600121

Schneider EPH0600121

2

od 119 Kč

  • Schodišťový
  • Nástěnný
  • Šroubové
  • Dvoupólový
  • Dvojitý

Dvojitý schodišťový vypínač Schneider je vyroben z materiálu příjemného na dotek a zároveň trvanlivého, protože nemění barvu působením slunce. Vyniká jednoduchou montáží. Je v bílém barevném…

od 119 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny KOPOS LHD lišta hranatá 40 x 20 mm x 2 m

KOPOS LHD lišta hranatá 40 x 20 mm x 2 m, bílá

19

od 49 Kč

  • Bílá
  • Šířka 40 mm
  • Výška 20 mm
  • Délka 2 m

Bílou lištu na kabely LHD 40x20 HD od oblíbené české společnosti KOPOS využijete při instalaci rozvodů malého a nízkého napětí, které úhledně a bezpečně zakryje. Nabízí snadnou montáž, stupeň…

od 49 Kč

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny LED Solution 05103

LED Solution 05103

11

od 188 Kč

Zdroj má krytí IP67, čímž je odolný proti jakékoliv vlhkosti, vodě nebo prachu. Voděodolný elektronicky spínaný zdroj slouží pro napájení LED svítidel. Zdroj je opatřený tepelnou pojistkou, …

od 188 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Schneider electric Asfora EPH0100171

Schneider electric Asfora EPH0100171

4

od 58 Kč

  • Podomítkový
  • Bezšroubové
  • Jednopólový
  • Stupeň krytí IP20
  • Šířka 83 mm

Jednopólový vypínač Schneider electric je v antracitové barvě a je vyroben z plastu. Vypínač je bezšroubový, má ochranu IP20 a je určen pro maximální napětí 250 V. Vypínač je dodáván bez rámečku.

od 58 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ABB Tango 5513A-C02357

ABB Tango 5513A-C02357, černá

126

od 207 Kč

  • Typ E
  • Vnitřní
  • Stupeň krytí IP40
  • Počet zásuvek 2
  • Černá

ABB 5513A-C02357 je dvojnásobná zásuvka s ochrannými kolíky, clonkami a natočenou dutinou. Zásuvka se upevňuje pomocí šroubů. Přístroj je určen pro montáž do elektroinstalačních krabic o…

od 207 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Trumf AquaStop Cream

Trumf AquaStop Cream, 10 l

139

4 600 Kč

491 Kč/kg
  • Exteriér/interiér
  • 9,36 kg
  • 10 l

AquaStop Cream je silanový krém na čistě vodní bázi určený pro sanaci vlhkého zdiva a základů. Po vniknutí do zdiva reagují účinné složky výrobku s okolním vlhkým prostředím a přímo ve zdivu…

4 600 Kč

491 Kč/kg

TRUMF sanace

Zobrazit detail
Stavebniny ALF BL100 písková 10 kg

ALF BL100 písková 10 kg

2

2 980 Kč

Používá se zejména pro zhotovení nášlapných mechanicky odolných hydroizolačních vrstev. Pochozí hydroizolační vrstva na terasy, balkony, použitelná jak na starou dlažbu, tak i na nový povrch. …

2 980 Kč

ALFEMA - tekutá guma

Zobrazit detail
Stavebniny OSMA KGEM trubka s hrdlem SN4 DN160

OSMA KGEM trubka s hrdlem SN4 DN160, 1000 mm

73

od 196 Kč

  • Trubka
  • Druh potrubí KG
  • SN4
  • DN 160
  • Délka 1000 mm

Trubka je určena k výstavbě svodného potrubí pod budovami, kanalizační přípojky a stokové sítě a pro kombinaci s KG tvarovkami. KGEM systém je určen jako kanalizační systém pro svodná potrubí…

od 196 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ELEKTROBOCK MTF BT015

ELEKTROBOCK MTF BT015

4

od 1 519 Kč

  • Analogový
  • Baterie
  • Druh baterie AA
  • Bezdrátový
  • Hystereze

ELEKTROBOCK CZ BT015 je bezdrátový termostat, který je díky jednoduchému ovládacímu prvku a spolehlivé obousměrné komunikaci skvělou náhradou klasického bimetalového termostatu. Vyšší komfort…

od 1 519 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Honeywell T3 T3H110A0081

Honeywell T3 T3H110A0081

48

od 980 Kč

  • Prostorový
  • Digitální
  • Umístění termostatu kotel
  • Baterie
  • Možnost programování týdenní

Termostat Honeywell T3 T3H110A0081 je moderní zařízení, které vám umožní efektivně a pohodlně regulovat teplotu ve vašem domově. Tento model je bezdrátový, což znamená, že ho můžete umístit…

od 980 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ABB Tango 3901-B40 B bílý

ABB Tango 3901-B40 B bílý

6

od 84 Kč

  • Barva bílá
  • Počet jednotek 4

Rámeček pro elektroinstalační přístroje, čtyřnásobný, vodorovný. Design: Tango. V nabídce jsou barevné varianty: bílá 3901A-B40 B, slonová kost 3901A-B40 C, šedá 3901A-B40 S, béžová 3901A-B40 D, …

od 84 Kč

v 30 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ABB Swing 6 3557G-A06340 B1

ABB Swing 6 3557G-A06340 B1

8

od 69 Kč

  • Typ L
  • Vnitřní
  • S vypínačem
  • Stupeň krytí IP20
  • Bílá

Elektrická zásuvka ABB Swing 6 3557G-A06340 B1 je navržena pro použití v interiérech, kde je kladen důraz na jednoduchý a vkusný design. Tato zásuvka je součástí řady ABB Swing, která je známá…

od 69 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Schneider Electric NU305918E

Schneider Electric NU305918E

7

od 90 Kč

  • Typ E
  • Stupeň krytí IP40
  • Dětská pojistka
  • Počet zásuvek 1
  • Bílá

Schneider Electric NU305918E je zásuvka v bílé barvě. Dielektrická pevnost izolantu zásuvky je 2000 V. Zásuvka může být zapuštěna do povrchu stěny s montáží pod omítku.

od 90 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Victron Energy Smartsolar 100/20 SCC110020160R

Victron Energy Smartsolar 100/20 SCC110020160R

24

od 1 893 Kč

  • MPPT
  • Účinnost 98 %
  • Stupeň krytí IP43
  • Šířka 11,3 cm
  • Výška 10 cm

Solární regulátor Victron Energy Smartsolar 100/20 nabízí rychlé MPPT sledování. Díky Bluetooth umožňuje připojení a sledování stavu na vašem chytrém telefonu či tabletu. Vnitřní elektronické…

od 1 893 Kč

v 40 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny NTK CYKY 4J10 (4Bx10)

NTK CYKY 4J10 (4Bx10)

31

od 172 Kč

  • Pevný
  • Kulatý
  • CYKY
  • Barva izolace černá
  • Počet žil 4

Vhonný je pro instalaci přímo pod omítku, do bytových jader a pro ukládání do trubek a lišt. Instalace tohoto  výrobku smí  provádět  pouze o soby  s elektrotechnickou kvalifikací. Výrobek je …

od 172 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny AUSTIS Eternal mat Akrylátový 700 g

AUSTIS Eternal mat Akrylátový 700 g, 013 černý

270

od 195 Kč

  • Akrylátová
  • Vrchní barva
  • Vnitřní/venkovní
  • Matný
  • Ředění barvy vodou

Eternal mat akrylátový je hedvábně matná akrylátová vodou ředitelná barva pro venkovní i vnitřní použití. Je určena k novým i udržovacím nátěrům pozinkovaného plechu (i bez předchozí oxidace), …

od 195 Kč

v 36 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Eleman N 1000008

Eleman N 1000008

15

od 32 Kč

  • Propojovací lišta

Propojovací a rozbočovací můstek má 15 svorek. Průřez pevných vodičů je 1,5-16 mm2, lanka 1,5-10 mm2. Upevnění na lištu DIN.

od 32 Kč

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Sonoff S60ZBTPF

Sonoff S60ZBTPF

18

od 303 Kč

  • Typ F
  • Vnitřní
  • Smart
  • S vypínačem
  • Dálkově ovládané

Sonoff S60ZBTPF - Chytrá zásuvka ZigBee Chytrá zásuvka Sonoff S60ZBTPF představuje pokročilé řešení pro inteligentní správu energie ve vaší domácnosti. Kombinuje moderní funkce, vysoký výkon a…

od 303 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Detecha Izoban 20 kg

Detecha Izoban 20 kg, šedá

76

od 3 370 Kč

  • Syntetická
  • Vrchní barva
  • Vnitřní/venkovní
  • Lesklý
  • Ředění barvy ředidlem

Syntetická hedvábně lesklá nátěrová hmota Izoban je určena pro nátěry betonových ploch. Používá se na betonové podlahy, bazény, vodní jímky a veškeré betonové prvky ve stavebnictví. Izoban…

od 3 370 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Tekutá guma transparentní 280 ml

Den Braven Tekutá guma transparentní 280 ml

od 109 Kč

0,39 Kč/ml
  • Na parkety
  • Voděodolný
  • 280 ml
  • Minimální teplotní odolnost -20 °C
  • Maximální teplotní odolnost 90 °C

Tekutá guma je podlahový tmel na dřevěné podlahy, který pomáhá chránit podlahové spoje před vniknutím tekutin. Jedná se o pružný spoj, který lze i po delším čase rozebrat a tmel je stále živý. …

od 109 Kč

od 0,39 Kč/ml

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Festa 38020Pokles ceny

Festa 38020

19

od 230 Kč

  • Ruční
  • Ocel
  • Zpětný chod
  • Regulace průtoku
  • Objem kartuše 380 ml

Speciální aplikační pistole Festa 38020 pro vytlačování chemických kotev v balení o objemu 380 ml. S velmi kvalitním zesíleným ocelovým pojezdovým mechanismem a s odolnou kovovou ručkou.

od 230 Kč

v 34 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny GIACOMINI R88IY003 1/2"

GIACOMINI R88IY003 1/2"

4

od 137 Kč

  • Odvzdušňovací
  • Materiál mosaz
  • Zpětná klapka
  • 14 barů
  • Vnější závit 1/2"

Automatický odvzdušňovací ventil GIACOMINI R88IY003 je spolehlivým řešením pro odvádění vzduchu z topných a chladicích systémů nebo rozvodů sanitární vody. Díky své konstrukci efektivně…

od 137 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Eleman 1006520

Eleman 1006520

3

od 49 Kč

  • Jednopólový
  • Svorkovnice
  • Maximální průřez vodiče 25 mm²
  • 1000 V
  • Na DIN lištu

Rozbočovací svorkovnice je navržena pro profesionální použití v rozvaděčích nízkého napětí, kde je potřeba zajistit spolehlivé a efektivní rozdělení elektrického proudu. Její zelená barva…

od 49 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny GÜDE GSZ 300/600

GÜDE GSZ 300/600

41

od 3 154 Kč

  • Elektrický
  • Samostatné ovládání
  • Nosnost s kladkou 600 kg
  • Nosnost bez kladky 300 kg
  • Délka lana 12 m

Elektrický lanový zvedák GÜDE GSZ 300/600 pro svislé zvedání zvládne zdvihnout břemeno o hmotnosti 300 kg (bez vratné kladky) a 600 kg (s vratnou kladkou). Jednoduché ovládání zvedáku…

od 3 154 Kč

v 45 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Auraton 2025

Auraton 2025

62

od 818 Kč

  • Prostorový
  • Digitální
  • Umístění termostatu kotel
  • Baterie
  • Možnost programování týdenní

Termostat je vybaven 10 programy, z nichž u 7 je možnost vlastního nastavení. Pracuje se třemi teplotami – komfortní, úsporná a protizámrazová. Manuální režim s možností nastavení další teploty…

od 818 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Severochema Líh technický

Severochema Líh technický, 1 l

83

od 77 Kč

  • Balení ředidla lahev
  • Denaturovaný líh
  • 1 l
  • 1000 g

Líh technický od firmy Severochema lze použít k technickým účelům, ředění lihových nátěrových hmot, k čistění a odmašťování, anebo jako náplň do lihových vařičů. Jedná se o bezbarvou kapalinu…

od 77 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny EMOS GoSmart IP-3001F

EMOS GoSmart IP-3001F

62

od 399 Kč

  • Do zásuvky
  • Počet režimů 30
  • Maximální zátěž 3680 W
  • 16 A
  • Stupeň krytí IP20

Tato wifi zásuvka s časovačem je ideální pro nastavení zapnutí a vypnutí jakýchkoliv elektrických spotřebičů. Je spolehlivá i ve Vaší nepřítomnosti. Hlavní výhodou je funkce měřiče spotřeby. …

od 399 Kč

v 32 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Eleman Vents 100 S 1009001

Eleman Vents 100 S 1009001

24

od 235 Kč

  • Na stěnu
  • 34 dB
  • Stupeň krytí IP34
  • Statický tlak 35 Pa
  • Bílá

Eleman Vents 100 S 1009001 je axiální ventilátor s montážním otvorem o průměru 100 mm. Je ideální pro odvětrání nepříjemných zápachů a tvorby plísní pro koupelny, kuchyně, toalety, garáže a…

od 235 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny COLORLAK Odstraňovač starých nátěrů P 07 600 ml

COLORLAK Odstraňovač starých nátěrů P 07 600 ml

27

od 229 Kč

382 Kč/l
  • Gel
  • Vydatnost 12 m²/l
  • 0,6 l

Odstraňovač starých nátěrů P 07 od firmy COLORLAK je moderní gelový odstraňovač s vysokou účinností a univerzálním použitím. Odstraňuje nátěry na bázi vodouředitelných disperzí, olejových, …

od 229 Kč

od 382 Kč/l

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Ceys 505431 3 g + 4 ml

Ceys 505431 3 g + 4 ml

16

od 149 Kč

  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě

Ceys 505431 lepidlo na obtížné plasty je sekundové lepidlo, které díky imprimaci, která je součástí balení, je vhodné na lepení polypropylenu, polyethylenu a teflonu. Je vhodné také na lepení…

od 149 Kč

v 46 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny EMOS F61514 modrá 15 mm x 10 m

EMOS F61514 modrá 15 mm x 10 m

11

od 7 Kč

  • PVC
  • Vodotěsná
  • Materiál lepidla kaučukové
  • Šířka pásky 15 mm
  • Délka pásky 10 m

Profesionální elektroizolační páska z plastifikovaného PVC. Vhodná pro běžné použití v rozvodech NN s širokým rozsahem teplot.

od 7 Kč

v 66 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Mako Lišta dveřní těsnící 100 cm dub

Mako Lišta dveřní těsnící 100 cm dub

7

od 68 Kč

  • Samolepicí
  • Do okna
  • Do dveří
  • Délka 100 cm

Odolné samolepicí kartáčové lišty pod dveře chrání před průvanem, chladem a prachem. Vysoce kvalitní nylonové štětiny zaručují dokonalé těsnění. Samolepicí lišty jsou bez nutnosti použití šroubů…

od 68 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Ceys 505414 125 ml

Ceys 505414 125 ml

14

od 149 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 125 ml

Total tech transparent je unikátní univerzální lepidlo, které lepí a tmelí. Bezrozpouštědlový, bezvodý, přetíratelný, inertní, odolný a pružný materiál. Nestékavá pasta, vulkanizující vzdušnou…

od 149 Kč

v 39 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny HACO 0705 nerez

HACO 0705 nerez

6

od 317 Kč

  • Nerez
  • Na fasádu
  • Kulatá
  • Exteriér/interiér
  • Se síťovinou

Větrací mřížka pro stavební účely Větrací mřížka je vhodná ke krytí stavebních otvorů a odvětrávání různých prostor, jako jsou byty, půdy a sklepy. Je ideální pro použití jak v interiéru, tak…

od 317 Kč

v 48 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny ART Paint Roller 0432

ART Paint Roller 0432

593

od 175 Kč

  • Univerzální
  • Plnící
  • Rohový
  • Materiál malířského válečku polyamid
  • Povrch pro natírání hladký

ART Paint Roller 0432 je ideálním pomocníkem pro všechny, kteří hledají praktické a efektivní řešení pro malování. S tímto malířským válečkem se můžete snadno dostat i do obtížně přístupných…

od 175 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie