Dioptrické čočky se používají ke korekci vad zraku, jako je krátkozrakost či dalekozrakost, zatímco nedioptrické čočky mohou mít kosmetické nebo terapeutické účely.
Kontaktní čočky s počtem kusů v balení do 4,9
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Alcon FreshLook ColorBlends Blue - dioptrické (2 čočky)
od 587 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Phemfilcon A
FreshLook ColorBlends dioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří pohodlné…
Alcon FreshLook ColorBlends Brown nedioptrické 2 čočky
od 687 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Phemfilcon A
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
ColourVUE Crazy Lens Solar Blue - dioptrické (2 čočky)
od 369 Kč
- Čtvrtletní
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Hilafilcon B
- Modrá
ColourVue Crazy Lens jsou dioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVUE Crazy Lens Smiley - nedioptrické (2 čočky)
174 Kč
87 Kč/ks- Roční
- Nedioptrické
- Vícebarevná
- 2 ks
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVUE Crazy Lens BlackOut - dioptrické (2 čočky)
od 369 Kč
184 Kč/ks- Čtvrtletní
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Černá
- 2 ks
ColourVue Crazy Lens jsou dioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVue Crazy Lens 17 mm Ravenous (2 čočky)
270 Kč
- Roční
- Sférický
- Nedioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- S UV filtrem
ColourVue Crazy Lens Deadpool crazy čočky s průměrem 17 mm uložené v lahvičkách. Takto velké čočky velmi precizním způsobem zvětší svému uživateli duhovku oka efektivně a nepřehlédnutelným…
ColourVUE BigEyes Cool Blue dioptrické (2 čočky)
od 359 Kč
- Čtvrtletní
- Sférický
- Dioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- Modrá
Jedná se o oblíbené barevné krycí hydrogelové kontaktní čočky od společnosti MaxVUE Vision. Řada barevných čoček BigEyes je vyrobena se záměrem výrazného překrytí přirozené barvy oka čočkou se…
Air Optix for Astigmatism 3 čočky
od 464 Kč
155 Kč/ks- Měsíční
- Dioptrické
- Torické kontaktní čočky
- Průhledná
- 3 ks
Air Optix for Astigmatism jsou měsíční kontaktní čočky vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu určené ke korekci astigmatismu. Silikonhydrogelový materiál Lotrafilcon B je zárukou vysoké…
Bausch + Lomb SofLens Multi-Focal 3 čočky
od 279 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Multifokalní čočky
SofLens Multifocal jsou měsíční multifokální kontaktní čočky od výrobce Bausch and Lomb, určené ke korekci vetchozrakosti neboli presbyopie, která způsobuje špatné vidění na blízko i do dálky -…
ColourVUE Crazy Lens WhiteOut - nedioptrické (2 čočky)
399 Kč
- Roční
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,0 mm
- Hilafilcon B
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
Bausch + Lomb SofLens Natural Colors dioptrické 2 čočky
629 Kč
315 Kč/ks- Měsíční
- Dioptrické
- Vícebarevná
- 2 ks
Krycí barevné čočky SofLens Natural Colors mají velice dobrou krycí schopnost a propůjčí vašim očím pestrou škálu přirozených odstínů. Čočky jsou dostupné s dioptrickou korekcí v balení po 2…
Alcon Air Optix Colors Green - nedioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Alcon Air Optix Colors Grey nedioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Alcon Air Optix Colors Brown nedioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Alcon Air Optix Colors Blue - nedioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Air Optix Colors Grey - dioptrické (2 čočky)
od 460 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Alcon Air Optix Colors Gemstone Green nedioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,2 mm
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Alcon Air Optix Colors Brilliant Blue nedioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,0 mm
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Air Optix Colors True Sapphire nedioptrické (2 čočky)
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,2 mm
Air Optix Colors jsou měsíční barevné nedioptrické čočky výrobce Alcon. Jedná se o barevnou verzi čoček Air Optix Aqua. Přechod z čoček Air Optix Aqua na tuto jejich barevnou variantu je možný…
ColourVUE Crazy Lens Sky Blue - nedioptrické jednodenní (2 čočky)
od 197 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- Modrá
Jednodenní hydrogelové crazy čočky dokáží fantastickým způsobem změnit výraz jakýchkoliv očí při zachování maximálního komfortu a pohodlí. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům? Šokujte…
Air Optix Colors Pure Hazel - dioptrické (2 čočky)
od 429 Kč
215 Kč/ks- Měsíční
- Dioptrické
- Lotrafilcon B
- Hnědá
- 2 ks
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Air Optix Colors Blue dioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
- Modrá
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Air Optix Colors Amethyst nedioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 2
- Průměr čoček 14,2 mm
Air Optix Colors jsou měsíční barevné nedioptrické čočky výrobce Alcon. Jedná se o barevnou verzi čoček Air Optix Aqua. Přechod z čoček Air Optix Aqua na tuto jejich barevnou variantu je možný…
Alcon FreshLook ColorBlends Honey - nedioptrické (2 čočky)
od 687 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,5 mm
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
Alcon Air Optix Colors Pure Hazel nedioptrické 2 čočky
od 430 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,2 mm
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Alcon FreshLook ColorBlends Blue - nedioptrické (2 čočky)
od 630 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Phemfilcon A
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
Alcon FreshLook ColorBlends Gemstone Green - nedioptrické (2 čočky)
od 630 Kč
- Měsíční
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Phemfilcon A
- S UV filtrem
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
Proclear Multifocal Toric 3 čočky
od 1 249 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,4 mm
- Omafilcon A
- Torické kontaktní čočky
Proclear Multifocal Toric jsou víceohniskové kontaktní čočky, které umožňují bezproblémové vidění na dálku, na střední vzdálenost i na blízko. Určené pro každodenní nošení s výměnou po jednom…
ColourVUE 3 Tones Violet - nedioptrické (2 čočky)
od 140 Kč
70 Kč/ks- Čtvrtletní
- Nedioptrické
- Fialová
- 2 ks
ColourVUE 3 Tones je oblíbená řada barevných krycích hydrogelových kontaktních čoček. Slouží k výraznému překrytí původní barvy duhovky. Jsou určeny pro běžné denní nošení s čtvrtletní výměnou. …
Alcon FreshLook ColorBlends Grey - nedioptrické (2 čočky)
od 687 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,5 mm
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
Alcon FreshLook ColorBlends Pure Hazel - nedioptrické (2 čočky)
od 687 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Phemfilcon A
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
Alcon FreshLook ColorBlends Sterling Gray - nedioptrické (2 čočky)
od 687 Kč
- Měsíční
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Phemfilcon A
- S UV filtrem
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
Alcon FreshLook ColorBlends Brilliant Blue - dioptrické (2 čočky)
od 587 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Phemfilcon A
- S UV filtrem
FreshLook ColorBlends dioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří pohodlné…
Bausch + Lomb PureVision 2 HD for Astigmatism (3 čočky)
od 465 Kč
155 Kč/ks- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průhledná
- 3 ks
PureVision 2 for Astigmatism od společnosti Bausch&Lomb jsou měsíční kontaktní čočky určené pro korekci astigmatismu. PureVision 2 for Astigmatism jsou čočkami nového asférického designu HD…
ColourVue Crazy Lens UV Glow Green nedioptrické (2 čočky)
od 499 Kč
- Roční
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,0 mm
- Hilafilcon B
Kontaktní čočky svítící při UV osvětlení. Chcete zářit na party? Toto je ta pravá volba, jak na sebe na 100 % upoutáte maximum pozornosti! 2 roční crazy čočky uložené v lahvičkách. …
ColourVue Crazy Lens UV Glow Pink nedioptrické (2 čočky)
od 479 Kč
- Roční
- Nedioptrické
- Polymacon
- S UV filtrem
- Růžová
Kontaktní čočky svítící při UV osvětlení. Chcete zářit na party? Toto je ta pravá volba, jak na sebe na 100 % upoutáte maximum pozornosti! 2 roční crazy čočky uložené v lahvičkách. …
ColourVUE Crazy Lens jednodenní Red Devil - nedioptrické (2 čočky)
200 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- Červená
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVUE Crazy Lens Orange Werewolf - nedioptrické jednodenní (2 čočky)
200 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Hydrogel Terpolymer
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVUE Crazy Lens Blackout - nedioptrické jednodenní (2 čočky)
200 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,0 mm
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVUE Crazy Lens White Zombie - nedioptrické jednodenní (2 čočky)
200 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- Bílá
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVUE Crazy Lens Twilight - nedioptrické jednodenní (2 čočky)
200 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- Vícebarevná
Jednodenní hydrogelové crazy čočky dokáží fantastickým způsobem změnit výraz jakýchkoliv očí při zachování maximálního komfortu a pohodlí. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům? Šokujte…
ColourVUE 3 Tones Grey - nedioptrické (2 čočky)
od 307 Kč
153 Kč/ks- Čtvrtletní
- Nedioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- Šedá
- 2 ks
ColourVUE 3 Tones je oblíbená řada barevných krycích hydrogelových kontaktních čoček. Slouží k výraznému překrytí původní barvy duhovky. Jsou určeny pro běžné denní nošení s čtvrtletní výměnou. …
ColourVUE 3 Tones Blue - nedioptrické (2 čočky)
od 307 Kč
- Čtvrtletní
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,0 mm
- Hydrogel Terpolymer
ColourVUE 3 Tones je oblíbená řada barevných krycích hydrogelových kontaktních čoček. Slouží k výraznému překrytí původní barvy duhovky. Jsou určeny pro běžné denní nošení s čtvrtletní výměnou. …
ColourVUE 3 Tones Grey - dioptrické (2 čočky)
od 299 Kč
149 Kč/ks- Čtvrtletní
- Dioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- Šedá
- 2 ks
ColourVUE 3 Tones je oblíbená řada barevných krycích hydrogelových kontaktních čoček. Slouží k výraznému překrytí původní barvy duhovky. Jsou určeny pro běžné denní nošení s čtvrtletní výměnou. …
ColourVUE BigEyes Party Green - nedioptrické (2 čočky)
314 Kč
- Čtvrtletní
- Sférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 15,0 mm
Jedná se o oblíbené barevné krycí hydrogelové kontaktní čočky od společnosti MaxVUE Vision. Řada barevných čoček BigEyes je vyrobena se záměrem výrazného překrytí přirozené barvy oka čočkou se…
ColourVUE BigEyes Sexy Brown - nedioptrické (2 čočky)
359 Kč
- Čtvrtletní
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Hnědá
Jedná se o oblíbené barevné krycí hydrogelové kontaktní čočky od společnosti MaxVUE Vision. Řada barevných čoček BigEyes je vyrobena se záměrem výrazného překrytí přirozené barvy oka čočkou se…
ColourVUE Crazy Lens Orange Werewolf - nedioptrické (2 čočky)
399 Kč
199 Kč/ks- Roční
- Nedioptrické
- Vícebarevná
- 2 ks
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVUE Crazy Lens Saurons Eye - nedioptrické (2 čočky)
399 Kč
199 Kč/ks- Roční
- Nedioptrické
- Vícebarevná
- 2 ks
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
