Dioptrické čočky se používají ke korekci vad zraku, jako je krátkozrakost či dalekozrakost, zatímco nedioptrické čočky mohou mít kosmetické nebo terapeutické účely.
Kontaktní čočky s počtem kusů v balení do 4,9
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
CooperVision Biofinity Toric, 3 čočky
od 397 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Comfilcon A
- Torické kontaktní čočky
Biofinity Toric jsou měkké torické kontaktní čočky, výrazně zvyšující kvalitu vidění při astigmatismu. Jsou určené pro denní nošení s měsíční výměnou. Zásluhou využití exkluzivní technologie…
Cooper Vision Biofinity, 3 čočky
od 241 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Comfilcon A
Silikon-hydrogelové kontaktní čočky Cooper Vision Biofinity disponují vysokým obsahem vody a nadprůměrnou propustností kyslíku, což zajišťuje zdravé a pohodlné užívání. Čočky jsou určeny nejen…
Alcon Air Optix Plus Hydraglyde, 3 čočky
od 282 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Air Optix Plus HydraGlyde jsou sférické měsíční kontaktní čočky od společnosti Alcon. Jedná se o první a jediné kontaktní čočky s technologií HydraGlyde Moisture Matrix, která zajišťuje, že je…
Alcon Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism, 3 čočky
od 444 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Lotrafilcon B
- Torické kontaktní čočky
Měsíční čočky ze silikon-hydrogelového materiálu pro korekci astigmatismu. Torické čočky Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism mají vysoce prodyšný materiál s modrým zabarvením, které…
CooperVision Biofinity Multifocal, 3 čočky
od 567 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Comfilcon A
- Multifokalní čočky
Biofinity Multifocal jsou měsíční kontaktní čočky určené pro nositele kontaktních čoček trpícími presbyopií v balení po 3 kusech od společnosti CooperVision. Díky technologii Aquaform…
Alcon Total30, 3 čočky
od 388 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lehfilcon A
Total30 jsou měsíční silikon/hydrogelové čočky od společnosti Alcon vyrobené z materiálu s proměnným obsahem vody. V jádru čočky je obsah vody 55 % a směrem k povrchu obsah vody stoupá až ke 100…
Alcon Air Optix plus HydraGlyde Multifocal, 3 čočky
od 532 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
- Multifokalní čočky
Air Optix plus HydraGlyde Multifocal jsou měsíční čočky ze silikon-hydrogelového materiálu. Prodyšný materiál odolává nečistotám a zajistí vám každodenní komfort nošení.
CooperVision Biofinity XR Toric 3 čočky
od 827 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Comfilcon A
Biofinity XR Toric jsou torické silikon-hydrogelové čočky od společnosti CooperVision v rozšířeném dioptrickém rozsahu, určené pro korekci i vyšších stupňů astigmatismu. Nabízejí nadprůměrné…
ColourVUE Crazy Lens Whiteout - nedioptrické jednodenní (2 čočky)
od 197 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- Bílá
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
CooperVision Biofinity Energys, 3 čočky
od 295 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Comfilcon A
Kontaktní čočky Biofinity Energys s sebou nesou všechny výhody rodiny čoček Biofinity. Nabízí vysoce prodyšný materiál silikon-hydrogelového typu, možnost kontinuálního nošení a v neposlední…
TopVue Premium, 6 čoček
od 379 Kč
- 14 denní
- Sférický
- Dioptrické
- Velikost dioptrie 8
- Průměr čoček 14,2 mm
TopVue Premium jsou čtrnáctidenní kontaktní čočky z řady TopVue, vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu nejnovější generace, který je speciálně upraven tak, aby čočky poskytovaly svému…
Alcon Total30 Multifocal, 3 čočky
od 495 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lehfilcon A
Čočky Total30 Multifocal od značky Alcon jsou určeny k řešení presbyopie. Čočky je nutné vždy večer z očí vyjmout, vyčistit a uložit k regeneraci. Ráno pak budou čočky opět připravené k dalšímu…
TopVue Air Multifocal, 3 čočky
od 429 Kč
143 Kč/ks- Měsíční
- Dioptrické
- Multifokalní čočky
- Průhledná
- 3 ks
TopVue Air Multifocal jsou multifokální kontaktní čočky vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air Multifocal se vyznačují extrémní prodyšností při…
TopVue Air for Astigmatism, 3 čočky
od 399 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Velikost dioptrie 6
- Průměr čoček 14,2 mm
- S UV filtrem
TopVue Air for Astigmatism patří k torickým kontaktním čočkám korigujícím astigmatismus, které jsou vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air for…
Bausch + Lomb Ultra, 3 čočky
od 280 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Samfilcon A
Bausch + Lomb Ultra jsou kontaktní čočky s jedinečnou technologií MoistureSeal určené k dennímu nošení s měsíční výměnou. Kontaktní čočky Ultra od společnosti Bausch & Lomb nabízí ostřejší…
CooperVision Proclear Multifocal, 3 čočky
od 444 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,4 mm
- Omafilcon B
- Multifokalní čočky
Proclear Multifocal jsou víceohniskové kontaktní čočky, určené ke korekci presbyopie (vetchozrakosti). Umožňují bezproblémové vidění na dálku, na střední vzdálenost i do blízka. Mají výbornou…
Alcon Air Optix Colors Brilliant Blue - dioptrické (2 čočky)
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Ciba Vision Air Optix Night and Day Aqua, 3 čočky
od 558 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 13,8 mm
- Lotrafilcon A
Silikon-hydrogelové kontaktní čočky Cooper Vision Biofinity disponují vysokým obsahem vody a nadprůměrnou propustností kyslíku, což zajišťuje zdravé a pohodlné užívání. Čočky jsou určeny nejen…
Air Optix Colors Turquoise dioptrické (2 čočky)
od 399 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Air Optix Colors jsou měsíční barevné dioptrické čočky výrobce Alcon. Jedná se o barevnou verzi čoček Air Optix Aqua. Přechod z čoček Air Optix Aqua na tuto jejich barevnou variantu je možný…
CooperVision Avaira Vitality, 3 čočky
od 213 Kč
- 14 denní
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Fanfilcon A
Avaira Vitality jsou čtrnáctidenní kontaktní čočky společnosti CooperVision vhodné ke korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti. Jsou vyráběny z unikátního materiálu, který umožňuje očím dýchat a…
Bausch + Lomb PureVision 2 HD , 3 čočky
od 250 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Balafilcon A
Kontaktní čočky mají tenký design se zaoblenými okraji pro snazší manipulaci a pohodlnější nošení. Díky vynikající propustnosti kyslíku je možné zdravé nošení až po dobu 30 dní a nocí. Tuto…
TopVue Premium for Astigmatism, 3 čočky
od 289 Kč
- 14 denní
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Torické kontaktní čočky
TopVue Premium for Astigmatism jsou torické kontaktní čočky korigující astigmatismus. Design čoček zajišťuje stabilní polohu čočky na oku. TopVue Premium for Astigmatism jsou extrémně prodyšné a…
CooperVision Biofinity XR (3 čočky)
od 383 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Comfilcon A
Čočky Biofinity XR jsou určeny pro uživatele s extrémně silnými očními vadami. Stejně jako sférické čočky Biofinity nabízejí vysoce účinné kontaktní čočky Biofinity XR nadprůměrné pohodlí a…
Alcon Air Optix Colors Sterling Gray - dioptrické (2 čočky)
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Alcon Air Optix Colors Brown dioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
- Hnědá
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Bausch + Lomb Ultra for Presbyopia, 3 čočky
od 546 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Samfilcon A
- Multifokalní čočky
Bausch + Lomb Ultra for Presbyopia jsou měsíční kontaktní čočky určené ke korekci presbyopie s jedinečnou technologií MoistureSeal. Kontaktní čočky Ultra od společnosti Bausch & Lomb nabízí…
Bausch + Lomb Purevision 2 for Presbyopia 3 čočky
od 539 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Balafilcon A
PureVision 2 for Presbyopia jsou měsíční silikon-hydrogelové multifokální kontaktní čočky vyvinuté společností Bausch and Lomb ke korekci presbyopie (vetchozrakosti) - pohodlné díky technologii…
CooperVision Avaira Vitality Toric (3 čočky)
od 455 Kč
- 14 denní
- Asférický
- Dioptrické
- Fanfilcon A
- S UV filtrem
Avaira Vitality Toric jsou nástupci původních Avaira Toric. Slouží pro korekci astigmatismu a nositele potěší vylepšeným designem, obsahem vody 55 % a propustností kyslíku na úrovni 90 Dk/t. …
Ciba Vision Air Optix Aqua 3 čočky
od 398 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Lotrafilcon B
- Průhledná
Měsíční kontaktní čočky Air Optix Aqua jsou nástupcem oblíbených čoček Air Optix. Mezi hlavní vylepšení patří zvýšení smáčivosti o 30%. Dále byla zlepšena odolnost čočky vůči vytváření usazenin. …
Air Optix Colors Turquoise nedioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Air Optix Colors jsou měsíční barevné nedioptrické čočky výrobce Alcon. Jedná se o barevnou verzi čoček Air Optix Aqua. Přechod z čoček Air Optix Aqua na tuto jejich barevnou variantu je možný…
Air Optix Colors Gemstone Green - dioptrické (2 čočky)
od 429 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
- Zelená
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Air Optix Colors True Sapphire dioptrické (2 čočky)
od 460 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Air Optix Colors jsou měsíční barevné dioptrické čočky výrobce Alcon. Jedná se o barevnou verzi čoček Air Optix Aqua. Přechod z čoček Air Optix Aqua na tuto jejich barevnou variantu je možný…
CooperVision Proclear Multifocal XR, 3 čočky
od 970 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,4 mm
- Omafilcon B
- Multifokalní čočky
Proclear Multifocal XR jsou speciální víceohniskové kontaktní čočky, které umožňují korigovat vidění na dálku, na střední vzdálenost i na blízko. Jsou určené pro uživatele, kteří jsou postiženi…
CooperVision Proclear Toric XR 3 čočky
od 936 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,4 mm
Proclear Toric XR jsou měkké torické měsíční kontaktní čočky určené pro korekci vysokých hodnot astigmatismu od společnosti CooperVision. Díky vysoké cylindrické hodnotě v rozmezí do –2.25 do…
Alcon Air Optix Colors Sterling Gray - nedioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Alcon Air Optix Colors Honey nedioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Nedioptrické
- Lotrafilcon B
- Medová
Air Optix Colors jsou měsíční barevné nedioptrické čočky výrobce Alcon. Jedná se o barevnou verzi čoček Air Optix Aqua. Přechod z čoček Air Optix Aqua na tuto jejich barevnou variantu je možný…
ColourVUE Crazy Lens BlackOut nedioptrické 2 čočky
od 389 Kč
195 Kč/ks- Roční
- Nedioptrické
- Černá
- 2 ks
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
Air Optix Colors Honey dioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Alcon FreshLook ColorBlends True Sapphire - nedioptrické (2 čočky)
od 519 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Phemfilcon A
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
Air Optix Colors Green - dioptrické (2 čočky)
od 429 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
- Zelená
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Alcon FreshLook ColorBlends Turquoise nedioptrické 2 čočky
od 598 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Phemfilcon A
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
ColourVUE 3 Tones Green - nedioptrické (2 čočky)
od 307 Kč
153 Kč/ks- Čtvrtletní
- Nedioptrické
- Zelená
- 2 ks
ColourVUE 3 Tones je oblíbená řada barevných krycích hydrogelových kontaktních čoček. Slouží k výraznému překrytí původní barvy duhovky. Jsou určeny pro běžné denní nošení s čtvrtletní výměnou. …
CooperVision Proclear Toric (3 čočky)
od 553 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,4 mm
- Omafilcon B
- Torické kontaktní čočky
Proclear Toric jsou měkké torické měsíční kontaktní čočky určené pro korekci astigmatismu od společnosti CooperVision. Díky patentované technologii PC nabízí celodenní pohodlí a vynikající…
Alcon FreshLook ColorBlends Brilliant Blue - nedioptrické (2 čočky)
od 630 Kč
- Měsíční
- Nedioptrické
- Phemfilcon A
- S UV filtrem
- Modrá
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
Alcon FreshLook ColorBlends Amethyst - nedioptrické (2 čočky)
od 629 Kč
- Měsíční
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- S UV filtrem
- Fialová
FreshLook ColorBlends jsou sférické měkké barevné kontaktní čočky vyrobené společností Alcon s třívrstvým systémem nanesení barvy. Díky této technologii dosahují barevné čočky FreshLook…
Optima FW čtvrtletní 4 čočky
od 469 Kč
- Čtvrtletní
- Sférický
- Dioptrické
- Polymacon
- Průhledná
Optima FW čtvrtletní (4 čočky) jsou kontaktní čočky určené pro denní nošení, s periodou výměny 3 měsíce. K hlavním výhodám tohoto typu kontaktních čoček patří komfort při používání a nízká cena…
ColourVue Crazy Lens UV Glow Electric Blue nedioptrické (2 čočky)
od 499 Kč
249 Kč/ks- Roční
- Nedioptrické
- Polymacon
- Modrá
- 2 ks
Kontaktní čočky svítící při UV osvětlení. Chcete zářit na party? Toto je ta pravá volba, jak na sebe na 100 % upoutáte maximum pozornosti! 2 roční crazy čočky uložené v lahvičkách. …
ColourVue Crazy Lens UV Glow Yellow nedioptrické (2 čočky)
od 499 Kč
- Roční
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,0 mm
- Hilafilcon B
Kontaktní čočky svítící při UV osvětlení. Chcete zářit na party? Toto je ta pravá volba, jak na sebe na 100 % upoutáte maximum pozornosti! 2 roční crazy čočky uložené v lahvičkách. …
