Tvar čočky hraje důležitou roli v dosažení co nejlepší možné kvality vidění. Asférické čočky mají obecně díky zploštělým okrajům lepší kvalitu obrazu a vedení světla.
Asférické kontaktní čočky
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Cooper Vision Biofinity, 3 čočky
od 241 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Comfilcon A
Silikon-hydrogelové kontaktní čočky Cooper Vision Biofinity disponují vysokým obsahem vody a nadprůměrnou propustností kyslíku, což zajišťuje zdravé a pohodlné užívání. Čočky jsou určeny nejen…
CooperVision Biofinity Energys, 3 čočky
od 295 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Comfilcon A
Kontaktní čočky Biofinity Energys s sebou nesou všechny výhody rodiny čoček Biofinity. Nabízí vysoce prodyšný materiál silikon-hydrogelového typu, možnost kontinuálního nošení a v neposlední…
TopVue Daily 180 čoček
od 1 529 Kč
- Denní
- Asférický
- Dioptrické
- Velikost dioptrie 4
- S UV filtrem
Kontaktní čočky TopVue Daily jsou na určeny k dennímu užívání s každodenním cyklem výměny. Pro uživatele jsou oční čočky TopVue Daily velmi pohodlné a dobře snášené. Lubrikant hyaluronát sodný a…
CooperVision Proclear 1 Day 30 čoček
od 312 Kč
- Denní
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Omafilcon A
V segmentu jednodenních kontaktních čoček představují Proclear 1 Day významný posun v kvalitě a komfortu. Pyšní se perfektní snášenlivostí a opravdu celodenním komfortem. Snášenlivost Proclear 1…
ACUVUE 1 Day Moist Multifocal, 30 čoček
od 462 Kč
- Denní
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,3 mm
- Etafilcon A
- Torické kontaktní čočky
Jednodenní kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist Multifocal jsou určené ke korekci presbyopie (vetchozrakosti). Umožňují bezproblémové vidění na dálku, na střední vzdálenost i do blízka. Čočky 1…
CooperVision Proclear 1 Day 90 čoček
od 903 Kč
- Denní
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Omafilcon A
V segmentu jednodenních kontaktních čoček představují Proclear 1 Day významný posun v kvalitě a komfortu. Pyšní se perfektní snášenlivostí a opravdu celodenním komfortem. Snášenlivost Proclear 1…
CooperVision Biomedics 55 Evolution 6 čoček
od 285 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Ocufilcon D
Biomedics 55 Evolution jsou měsíční kontaktní čočky pro denní nošení s asférickou konstrukcí. Asférická konstrukce umožňuje ostré vidění i v situacích, ve kterých se někdy ztrácí, jako je řízení…
Alcon Total30 Multifocal, 3 čočky
od 495 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lehfilcon A
Čočky Total30 Multifocal od značky Alcon jsou určeny k řešení presbyopie. Čočky je nutné vždy večer z očí vyjmout, vyčistit a uložit k regeneraci. Ráno pak budou čočky opět připravené k dalšímu…
CooperVision Avaira Vitality Toric 6 čoček
od 553 Kč
- 14 denní
- Dioptrické
- Fanfilcon A
- Torické kontaktní čočky
- S UV filtrem
Avaira Vitality Toric jsou nástupci původních Avaira Toric. Slouží pro korekci astigmatismu a nositele potěší vylepšeným designem, obsahem vody 55 % a propustností kyslíku na úrovni 90 Dk/t. …
Alcon Air Optix Colors Brilliant Blue - dioptrické (2 čočky)
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
CooperVision Proclear 1 Day multifocal 30 čoček
od 526 Kč
- Denní
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Omafilcon A
- Multifokalní čočky
Jednodenní kontaktní čočky Proclear 1 Day multifocal splňují všechny požadavky pro pacienty s presbyopií. Zaručují perfektní vidění na všechny vzdálenosti. Jsou vyráběné z materiálu Omafilcon A. …
TopVue One+, 30 čoček
od 489 Kč
- Denní
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Průhledná
TopVu One+ jsou jednodenní čočky z materiálu Unifilcon B, který se svými vlastnostmi řadí mezi materiály silikon-hydrogelového typu. Čočky mají velice příjemný obsah vody 53 %, což je činí pro…
Air Optix Colors Turquoise dioptrické (2 čočky)
od 399 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Air Optix Colors jsou měsíční barevné dioptrické čočky výrobce Alcon. Jedná se o barevnou verzi čoček Air Optix Aqua. Přechod z čoček Air Optix Aqua na tuto jejich barevnou variantu je možný…
Bausch + Lomb Ultra for Presbyopia, 3 čočky
od 546 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Samfilcon A
- Multifokalní čočky
Bausch + Lomb Ultra for Presbyopia jsou měsíční kontaktní čočky určené ke korekci presbyopie s jedinečnou technologií MoistureSeal. Kontaktní čočky Ultra od společnosti Bausch & Lomb nabízí…
TopVue Color Turquoise dioptrické 2 čočky
od 319 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Methafilcon A
Kontaktní čočky určené pro změnu barvy očí přinášejí přirozený vzhled díky jemnému tyrkysovému odstínu. Jsou navrženy pro měsíční nošení, což znamená, že každá čočka je určena k použití po dobu…
Alcon Air Optix Colors Sterling Gray - dioptrické (2 čočky)
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Alcon Air Optix Colors Brown dioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
- Hnědá
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Bausch + Lomb Ultra for Astigmatism, 3 čočky
od 523 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Samfilcon A
Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism jsou měsíční měkké kontaktní čočky, které byly vyvinuty pro uživatele trpící astigmatismem. Tyto čočky jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu, jenž…
CooperVision Avaira Vitality Toric (3 čočky)
od 455 Kč
- 14 denní
- Asférický
- Dioptrické
- Fanfilcon A
- S UV filtrem
Avaira Vitality Toric jsou nástupci původních Avaira Toric. Slouží pro korekci astigmatismu a nositele potěší vylepšeným designem, obsahem vody 55 % a propustností kyslíku na úrovni 90 Dk/t. …
Bausch + Lomb Ultra for Astigmatism (6 čoček)
od 996 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Samfilcon A
- Průhledná
Kontaktní čočky Bausch and Lomb Ultra for Astigmatism jsou speciálně vyvinuté pro práci s digitálním zařízením. Čočky si udržují zvlhčení po dobu 16 hodin. Technologie MoistureSeal zabraňuje…
Air Optix Colors Turquoise nedioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Air Optix Colors jsou měsíční barevné nedioptrické čočky výrobce Alcon. Jedná se o barevnou verzi čoček Air Optix Aqua. Přechod z čoček Air Optix Aqua na tuto jejich barevnou variantu je možný…
Air Optix Colors Gemstone Green - dioptrické (2 čočky)
od 429 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
- Zelená
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Air Optix Colors True Sapphire dioptrické (2 čočky)
od 460 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Air Optix Colors jsou měsíční barevné dioptrické čočky výrobce Alcon. Jedná se o barevnou verzi čoček Air Optix Aqua. Přechod z čoček Air Optix Aqua na tuto jejich barevnou variantu je možný…
CooperVision Proclear Toric XR 3 čočky
od 936 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,4 mm
Proclear Toric XR jsou měkké torické měsíční kontaktní čočky určené pro korekci vysokých hodnot astigmatismu od společnosti CooperVision. Díky vysoké cylindrické hodnotě v rozmezí do –2.25 do…
Alcon Air Optix Colors Sterling Gray - nedioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Alcon Air Optix Colors Honey nedioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Nedioptrické
- Lotrafilcon B
- Medová
Air Optix Colors jsou měsíční barevné nedioptrické čočky výrobce Alcon. Jedná se o barevnou verzi čoček Air Optix Aqua. Přechod z čoček Air Optix Aqua na tuto jejich barevnou variantu je možný…
Air Optix Colors Honey dioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Air Optix Colors Green - dioptrické (2 čočky)
od 429 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
- Zelená
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Clear 1-Day (30 čoček)
od 527 Kč
- Denní
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Hilafilcon B
Clear 1-day jsou jednodenní kontaktní čočky s asférickým designem, a proto se výborně hodí pro situace přinášející větší zátěž pro zrak (řízení vozidla za šera, práce s počítačem) a ke korekci…
Lenjoy 1 Day Comfort (30 čoček)
439 Kč
- Denní
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Comfilcon A
Lenjoy 1 Day Comfort jsou jednodenní kontaktní čočky od společnosti Supervision Optimax vyrobené nejmodernější technologií. Špičková kvalita čoček Lenjoy 1 Day Comfort nabízí vynikající vizuální…
Alcon Air Optix Colors Green - nedioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Alcon Air Optix Colors Grey nedioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Alcon Air Optix Colors Brown nedioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Alcon Air Optix Colors Blue - nedioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Air Optix Colors Grey - dioptrické (2 čočky)
od 460 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Alcon Air Optix Colors Gemstone Green nedioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,2 mm
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Alcon Air Optix Colors Brilliant Blue nedioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,0 mm
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Air Optix Colors True Sapphire nedioptrické (2 čočky)
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,2 mm
Air Optix Colors jsou měsíční barevné nedioptrické čočky výrobce Alcon. Jedná se o barevnou verzi čoček Air Optix Aqua. Přechod z čoček Air Optix Aqua na tuto jejich barevnou variantu je možný…
Air Optix Colors Pure Hazel - dioptrické (2 čočky)
od 429 Kč
215 Kč/ks- Měsíční
- Dioptrické
- Lotrafilcon B
- Hnědá
- 2 ks
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Air Optix Colors Blue dioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
- Modrá
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Air Optix Colors Amethyst nedioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 2
- Průměr čoček 14,2 mm
Air Optix Colors jsou měsíční barevné nedioptrické čočky výrobce Alcon. Jedná se o barevnou verzi čoček Air Optix Aqua. Přechod z čoček Air Optix Aqua na tuto jejich barevnou variantu je možný…
Alcon Air Optix Colors Pure Hazel nedioptrické 2 čočky
od 430 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,2 mm
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
CooperVision Proclear Toric XR (6 čoček)
od 1 997 Kč
333 Kč/ks- Měsíční
- Dioptrické
- Torické kontaktní čočky
- Průhledná
- 6 ks
Proclear Toric XR od výrobce CooperVision jsou měsíční torické kontaktní čočky s patentovanou hydratační technologií PC určené ke korekci astigmatismu - dodávané ve vysokých cylindrických…
Clear All-Day (6 čoček)
od 747 Kč
125 Kč/ks- Denní
- Asférický
- Dioptrické
- Průhledná
- 6 ks
Clear All-Day jsou měsíční asférické kontaktní čočky, vyrobené z materiálu clearGMA, díky kterému mají až 5× vyšší schopnost vázat vodu než jiné kontaktní čočky. Jsou proto velmi vhodné pro…
Bausch + Lomb PureVision 2 HD for Astigmatism (3 čočky)
od 465 Kč
155 Kč/ks- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průhledná
- 3 ks
PureVision 2 for Astigmatism od společnosti Bausch&Lomb jsou měsíční kontaktní čočky určené pro korekci astigmatismu. PureVision 2 for Astigmatism jsou čočkami nového asférického designu HD…
CooperVision Avaira Toric (6 čoček)
od 678 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Torické kontaktní čočky
- S UV filtrem
Velmi měkké a pružné kontaktní čočky Avaira ke korekci astigmatismu (nepravidelné zakřivení rohovky). Materiál očních čoček Avaira v sobě umí vázat vodu a díky tomu budou vaše oči stále…
CooperVision Avaira (3 čočky)
400 Kč
- 14 denní
- Asférický
- Dioptrické
- S UV filtrem
- Průhledná
Avaira kontaktní čočky jsou novinkou od firmy CooperVision. Jsou vyrobeny osvědčenou inovativní technologií Aquaform, díky které vznikl materiál Avaira, udržující v čočce stabilní množství vody…

Bausch & Lomb SofLens Daily Disposable 180 čoček
- Denní
- Asférický
- Hilafilcon B
- Dioptrické
Kontaktní čočky SofLens Daily Disposable vyrábí společnost Bausch & Lomb. Pozoruhodně tenké čočky působí na oku přirozeně a…
v 3 obchodech