Dioptrické čočky se používají ke korekci vad zraku, jako je krátkozrakost či dalekozrakost, zatímco nedioptrické čočky mohou mít kosmetické nebo terapeutické účely.
Kontaktní čočky s počtem kusů v balení 5 až 29
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Cooper Vision Biofinity, 6 čoček
od 437 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Comfilcon A
Silikon-hydrogelové kontaktní čočky Cooper Vision Biofinity disponují vysokým obsahem vody a nadprůměrnou propustností kyslíku, což zajišťuje zdravé a pohodlné užívání. Čočky jsou určeny nejen…
ACUVUE OASYS with Hydraclear Plus, 6 čoček
od 405 Kč
- 14 denní
- Sférický
- Dioptrické
- Velikost dioptrie -0,74
- Průměr čoček 14,0 mm
Kontaktní sférické čočky Acuvue Oasys with Hydraclear Plus vyráběné společností Johnson & Johnson jsou dvoutýdenní čočky, ale vzhledem ke svým vlastnostem mohou být rovněž použity v systému…
Alcon Air Optix Plus Hydraglyde, 6 čoček
od 499 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Air Optix Plus HydraGlyde jsou sférické měsíční kontaktní čočky od společnosti Alcon. Jedná se o první a jediné kontaktní čočky s technologií HydraGlyde Moisture Matrix, která zajišťuje, že je…
ACUVUE OASYS for Astigmatism 6 čoček
od 593 Kč
- 14 denní
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Senofilcon A
- Torické kontaktní čočky
Acuvue Oasys for Astigmatism patří k nové generaci kontaktních čoček ke korekci astigmatismu. Kontaktní čočky jsou navrženy tak, aby poskytovaly celodenní pohodlí v kombinaci se stabilním a…
Bausch + Lomb SofLens 59 6 čoček
od 29 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Velikost dioptrie -0,49
- Průměr čoček 14,2 mm
Měkké kontaktní čočky SofLens 59, známé také jako Soflens Comfort jsou určené pro denní nošení s měsíčním cyklem výměny. Asymetrický profil zakončení kontaktních čoček zajistí, že jejich nošení…
CooperVision Biofinity Toric, 6 čoček
od 723 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Comfilcon A
- Torické kontaktní čočky
Biofinity Toric jsou měkké torické kontaktní čočky, výrazně zvyšující kvalitu vidění při astigmatismu. Jsou určené pro denní nošení s měsíční výměnou. Zásluhou využití exkluzivní technologie…
Ciba Vision Air Optix Night and Day Aqua, 6 čoček
od 1 046 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 13,8 mm
- Lotrafilcon A
Silikon-hydrogelové kontaktní čočky Cooper Vision Biofinity disponují vysokým obsahem vody a nadprůměrnou propustností kyslíku, což zajišťuje zdravé a pohodlné užívání. Čočky jsou určeny nejen…
TopVue Plus (6 čoček)
od 259 Kč
43 Kč/ks- Měsíční
- Dioptrické
- S UV filtrem
- Průhledná
- 6 ks
TopVue Plus jsou měsíční kontaktní čočky vyrobené z hydrogelového materiálu Methafilcon A, s vysokým obsahem vody a také ochranným UV filtrem. Čočky jsou pro lepší manipulaci jemně zabarveny.
PureVision 2 HD 6 čoček
od 439 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Velikost dioptrie -1
- Průměr čoček 14,0 mm
Měsíční kontaktní čočky PureVision 2 with High Definition Optics jsou novinkou firmy Bausch & Lomb. Hlavní předností těchto čoček je vysoká míra propustnosti kyslíku a s tím spojený mimořádný…
Alcon Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism, 6 čoček
od 862 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Lotrafilcon B
- Torické kontaktní čočky
Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism jsou měsíční kontaktní čočky od společnosti Alcon určené ke korekci astigmatismu. Jsou vyrobeny z vysoce prodyšného materiálu, díky němuž může skrz…
CooperVision Biofinity Energys, 6 čoček
od 568 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Comfilcon A
Kontaktní čočky Biofinity Energys s sebou nesou všechny výhody rodiny čoček Biofinity. Nabízí vysoce prodyšný materiál silikon-hydrogelového typu, možnost kontinuálního nošení a v neposlední…
PureVision 6 čoček
od 444 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Balafilcon A
Kontaktní čočky PureVision jsou měsíční kontaktní čočky, určené pro kontinuální nošení. Jsou vyrobeny z moderního silikon-hydrogelového materiálu, který umožňuje dostatečné zásobování oční…
TopVue Air, 6 čoček
od 449 Kč
75 Kč/ks- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průhledná
- 6 ks
TopVue Air jsou představitelem třetí generace silikon-hydrogelových kontaktních čoček, které se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nové technologie konstrukce…
Alcon Total30, 6 čoček
od 634 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lehfilcon A
Total30 jsou měsíční silikon/hydrogelové čočky od společnosti Alcon vyrobené z materiálu s proměnným obsahem vody. V jádru čočky je obsah vody 55 % a směrem k povrchu obsah vody stoupá až ke 100…
Bausch + Lomb Ultra, 6 čoček
od 503 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Samfilcon A
Bausch + Lomb Ultra jsou kontaktní čočky s jedinečnou technologií MoistureSeal určené k dennímu nošení s měsíční výměnou. Kontaktní čočky Ultra od společnosti Bausch & Lomb nabízí ostřejší…
CooperVision Avaira Vitality, 6 čoček
od 403 Kč
- 14 denní
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Fanfilcon A
Avaira Vitality jsou čtrnáctidenní kontaktní čočky společnosti CooperVision vhodné ke korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti. Jsou vyráběny z unikátního materiálu, který umožňuje očím dýchat a…
Soflens 38 (6 čoček)
od 351 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Polymacon
SofLens 38 kontaktní čočky jsou určeny pro denní nošení s měsíční výměnou. Výhodou kontaktních čoček Soflens 38 je nízká cena za osvědčenou kvalitu. Kontaktní čočky Soflens 38 obsahují 62 %…
ACUVUE OASYS Multifocal 6 čoček
od 743 Kč
- 14 denní
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,3 mm
- Senofilcon A
- Multifokalní čočky
Pokud máte potíže se zaostřováním na blízko a musíte natahovat ruku, abyste si přečetli telefon, mohou být pro vás vhodné kontaktní čočky Acuvue Oasys Multifocal. Tyto čočky jsou navrženy tak, …
CooperVision Biofinity Multifocal, 6 čoček
od 1 155 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Comfilcon A
- Multifokalní čočky
Biofinity Multifocal jsou měsíční kontaktní čočky určené pro nositele kontaktních čoček trpícími presbyopií v balení po 3 kusech od společnosti CooperVision. Díky technologii Aquaform…
CooperVision Proclear Compatibles Sphere (6 čoček)
od 325 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Omafilcon B
Proclear Compatibles Sphere jsou měsíční kontaktní čočky složené z 38% polymerem Omafilkon A a ze zbývajících 62% vodou. Složení a nízká středová tloušťka čoček Proclear Compatibles (sphere)…
Topvue Monthly (6 čoček)
od 369 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- S UV filtrem
- Průhledná
Kontaktní čočky TopVue Monthly jsou pohodlné a velmi dobře snášené měsíční hydrogelové čočky s přídavkem výjimečně efektivní lubrikační látky hyaluronátu sodného a zvlhčovací látky PEG…
TopVue Daily (10 čoček)
od 149 Kč
15 Kč/ks- Denní
- Dioptrické
- S UV filtrem
- Průhledná
- 10 ks
Kontaktní čočky TopVue Daily jsou určeny k dennímu užívání s každodenním cyklem výměny. Pro uživatele jsou oční čočky TopVue Daily velmi pohodlné a dobře snášené. Lubrikant hyaluronát sodný a…
Alcon Air Optix plus HydraGlyde Multifocal, 6 čoček
od 1 009 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
- Multifokalní čočky
Air Optix plus HydraGlyde Multifocal jsou měsíční čočky ze silikon-hydrogelového materiálu. Prodyšný materiál odolává nečistotám a zajistí vám každodenní komfort nošení.
ACUVUE 2 6 čoček
od 469 Kč
- 14 denní
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Etafilcon A
Acuvue 2 jsou 14denní kontaktní čočky pro denní způsob nošení od společnosti Johnson & Johnson. Patří mezi nejoblíbenější a nejrozšířenější kontaktní čočky. Obsahují indikátor rub a líc, jsou…
CooperVision Biomedics 55 Evolution 6 čoček
od 285 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Ocufilcon D
Biomedics 55 Evolution jsou měsíční kontaktní čočky pro denní nošení s asférickou konstrukcí. Asférická konstrukce umožňuje ostré vidění i v situacích, ve kterých se někdy ztrácí, jako je řízení…
ACUVUE Vita (6 čoček)
od 787 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- S UV filtrem
- Průhledná
Acuvue Vita jsou inovativní silikon-hydrogelové kontaktní čočky společnosti Johnson & Johnson určené pro denní nošení s měsíční výměnou. Použití revoluční technologie HydraMax maximalizuje a…
CooperVision Avaira Vitality Toric 6 čoček
od 553 Kč
- 14 denní
- Dioptrické
- Fanfilcon A
- Torické kontaktní čočky
- S UV filtrem
Avaira Vitality Toric jsou nástupci původních Avaira Toric. Slouží pro korekci astigmatismu a nositele potěší vylepšeným designem, obsahem vody 55 % a propustností kyslíku na úrovni 90 Dk/t. …
ACUVUE OASYS 14-denní sférické -4,25 BC 14.00 24 čoček
od 1 895 Kč
- 14 denní
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Senofilcon A
Čtrnáctidenní kontaktní čočky Acuvue Oasys od společnosti Johnson & Johnson jsou určeny pro denní nošení. Jedná se o moderní silikon-hydrogelové kontaktní čočky, určené pro zvlášť citlivé oči –…
TopVue Blue Blocker, 5 čoček
od 99 Kč
- Denní
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Methafilcon A
- S UV filtrem
Jednodenní čočky TopVue Blue Blocker jsou ideální pro práci na PC a sledování obrazovek. TopVue Blue Blocker ochrání vaše oči před digitální únavou. Balení obsahuje 5 čoček. Za popisek do…
TopVue Air Multifocal, 6 čoček
od 779 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Multifokalní čočky
- Průhledná
TopVue Air Multifocal jsou multifokální kontaktní čočky vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air Multifocal se vyznačují extrémní prodyšností při…
Purevision 2HD for Astigmatism 6 čoček
od 935 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Balafilcon A
PureVision 2 for Astigmatism s High Definition Optics jsou nové silikon-hydrogelové kontaktní čočky, určené ke korekci astigmatismu. PureVision 2 HD for Astigmatism poskytují vynikající pohodlí…
PureVision 2 for Presbyopia 6 čoček
od 1 044 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Balafilcon A
- Multifokalní čočky
Kontaktní čočky PureVision 2 for Presbyopia využívají nové technologie výrobce čoček Bausch + Lomb – ComfortMoist. Ta zajišťuje mimořádně tenkou konstrukci čočky a obalí její povrch zvlhčující…
TopVue Color Soft Grey - nedioptrické (10 čoček)
od 289 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- S UV filtrem
Jednodenní barevné krycí kontaktní čočky TopVue Color jsou vyrobeny z příjemného hydrogelového materiálu. Díky každodenní výměně čočky není potřeba žádných roztoků a pouzder k jejich uchovávání. …
Bausch + Lomb Ultra for Presbyopia, 6 čoček
od 960 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Multifokalní čočky
- Průhledná
Bausch + Lomb Ultra for Presbyopia jsou měsíční kontaktní čočky určené ke korekci presbyopie s jedinečnou technologií MoistureSeal. Kontaktní čočky Ultra od společnosti Bausch & Lomb nabízí…
Soflens Multi-Focal 6 čoček
od 755 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Polymacon
- Multifokalní čočky
Kontaktní čočky SofLens Multifocal jsou měsíční čočky určené pro denní nošení. Čočky SofLens Multifocal jsou určené ke korekci tzv. PRESBYOPIE, jinak nazývané také vetchozrakost, kdy člověk…
Bausch + Lomb SofLens Toric, 6 čoček
od 726 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Alphafilcon A
- Torické kontaktní čočky
Torické kontaktní čočky pro denní režim nošení. Pro tyto kontaktní čočky je typický vysoký obsah vody, který umožňuje velmi pohodlné nošení, a také specifický Lo-Torgue design, který zajišťuje…
TopVue Air for Astigmatism, 6 čoček
od 729 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Torické kontaktní čočky
- Průhledná
TopVue Air for Astigmatism patří k torickým kontaktním čočkám korigujícím astigmatismus, které jsou vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air for…
TopVue Premium for Astigmatism, 6 čoček
od 539 Kč
- 14 denní
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Torické kontaktní čočky
TopVue Premium for Astigmatism jsou torické kontaktní čočky korigující astigmatismus. Design čoček zajišťuje stabilní polohu čočky na oku. TopVue Premium for Astigmatism jsou extrémně prodyšné a…
Bausch + Lomb Ultra for Astigmatism (6 čoček)
od 966 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Samfilcon A
- Průhledná
Kontaktní čočky Bausch and Lomb Ultra for Astigmatism jsou speciálně vyvinuté pro práci s digitálním zařízením. Čočky si udržují zvlhčení po dobu 16 hodin. Technologie MoistureSeal zabraňuje…
Purevision Multi-Focal (6 čoček)
od 862 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,0 mm
- Balafilcon A
Kontaktní čočky PureVision Multi-Focal jsou určené ke korekci presbyopie neboli vetchozrakosti. Jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu, který poskytuje nositelům výhody zdravého nošení…
Miru 1 Month 6 čoček
od 507 Kč
85 Kč/ks- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průhledná
- 6 ks
Miru 1 month jsou měsíční čočky navržené tak, aby snižovali pocit suchého oka. Jejich název je odvozen od japonského slova miru – „vidět“. Čočky Miru se vyznačují jednou z nejvyšších…
TopVue Color barevné (10 čoček)
od 289 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- S UV filtrem
Jednodenní barevné krycí kontaktní čočky TopVue Color jsou vyrobeny z příjemného hydrogelového materiálu. Díky každodenní výměně čočky není potřeba žádných roztoků a pouzder k jejich uchovávání. …
TopVue Color Soft Grey - dioptrické (10 čoček)
od 289 Kč
- Denní
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- S UV filtrem
Jednodenní barevné krycí kontaktní čočky TopVue Color jsou vyrobeny z příjemného hydrogelového materiálu. Díky každodenní výměně čočky není potřeba žádných roztoků a pouzder k jejich uchovávání. …
Alcon FreshLook One Day Color Pure Hazel - dioptrické (10 čoček)
od 283 Kč
28 Kč/ks- Denní
- Dioptrické
- Nelfilcon A
- Hnědá
- 10 ks
FreshLook One Day jsou barevné, jednodenní kontaktní čočky. Ideální pro ty, kteří chtějí začít dobrodružství s čočkami nebo chtějí nosit čočky jen příležitostně. Barevné, jednodenní kontaktní…
CooperVision Clariti Toric (6 čoček)
od 948 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Somofilcon A
- Torické kontaktní čočky
- S UV filtrem
Měsíční čočky Clariti Toric jsou efektivním řešením astigmatismu. Užijte si ostré vidění a pohodlné nošení, o které se postará prodyšný materiál. V balení 6 kusů.
Alcon Air Optix Aqua 6 čoček
od 597 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Velikost dioptrie 6
- Průměr čoček 14,2 mm
Kontaktní čočky Air Optix Aqua jsou vylepšeny přidáním látky Copolymer 845 (1 %) do roztoku, v němž je z výroby čočka uchována. Tento prvek by měl zvýšit smáčivost čočky o 30 %, a tím zvýšit…
CooperVision Proclear Multifocal XR, 6 čoček
od 1 927 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,4 mm
- Omafilcon B
- Multifokalní čočky
Proclear Multifocal XR jsou speciální víceohniskové kontaktní čočky, které umožňují korigovat vidění na dálku, na střední vzdálenost i na blízko. Jsou určené pro uživatele, kteří jsou postiženi…
ColourVue One Day TruBlends Rainbow nedioptrické (10 čoček)
od 449 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,2 mm
Vyjádři se s ColourVue One Day TruBlends Rainbow. Balení obsahuje 5 párů různých jednodenních barevných čoček. Maximální pohodlí čoček po celý den zajišťuje patentovaný hydrogelový materiál s…
