Ekologické WC čističe
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Subio BIO WC gel 500 ml, pomeranč
od 120 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Přírodní
- Antibakteriální
Subio BIO je ekologický WC gel. Na rozdíl od chemických čističů neničí biologickou kulturu v septicích a čistírnách odpadních vod a je velmi vhodný k dalším ekologickým produktům. Je lehce…
Bref Color Aktiv 3x 50 g Fresh Flowers
od 69 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Na vodní kámen
- S parfemací
- Sada
WC blok představuje ideální řešení pro vaši toaletu. Účinně čistí a má dlouhotrvající vůni. Také zabraňuje usazování vodního kamene a udrží vaši toaletu svěží po dlouhou dobu.
Stachema Qualicar New náplň do chemických WC koncentrát 1 l
od 199 Kč
- Tekutý
- Na toaletu
- Ekologický
- Neutralizace zápachu
- 1 l
Přípravek pro potlačení zápachu u chemických WC. Díky své intenzivní vůni a syté barvě zajišťuje čistotu rezervoáru chemických WC, potlačuje vznik nepříjemných pachů. Do odpadové nádrže WC se…
Bref Power Aktiv Pronature 3x 50 g, Mint Eucalyptus
od 74 Kč
- 0,15 kg
- Počet kusů v balení 3
Udržitelný způsob, jak zachovat vaši toaletu čistou a svěží každým spláchnutím. WC blok Bref Pronature obsahuje přírodní ingredience. Má ekologický 100% recyklovaný obal s recyklovatelným…
Subio BIO WC gel 500 ml, vůně lesa
od 120 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Přírodní
- Antibakteriální
Subio BIO je ekologický WC gel. Na rozdíl od chemických čističů neničí biologickou kulturu v septicích a čistírnách odpadních vod a je velmi vhodný k dalším ekologickým produktům. Je lehce…
Thetford Aqua Rinse Spray 500 ml
od 139 Kč
278 Kč/l- Roztok
- Na toaletu
- S parfemací
- Neutralizace zápachu
- 0,5 l
Thetford Aqua Rinse Spray je desinfekce a vůně pro přenosné WC, karavany, lodě, autobusy, chaty a chalupy. Používá se k ošetření mísy toalety, případně okolí pro odstranění bakterií a zápachu. …
CLEAMEN 370 Eco WC čistič, 750 ml
od 67 Kč
- Tekutý
- Univerzální
- Ekologický
- Na vodní kámen
- S parfemací
Čistič určený pro údržbu sanitárních povrchů, zejména toalet, pisoárů, bidetů a výlevek, eliminuje vodní a močový kámen, rez a usazeniny. Je vhodný pro profesionální i domácí použití, použitelný…
FRE-PRO Bowl Clip vonná závěska, med/bylinky
od 95 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- 0,06 kg
- Počet kusů v balení 1
Vonná závěska pro dámské toalety je určená k zavěšení z vnější strany mísy, hodí se pro všechny typy toalet. Má revoluční design, nerozpouští se ve vodě, při splachování nedochází ke znečištění…
Ambi Pur WC Active Gel čistič toalet 750 ml, máta a jasmín
od 56 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Na vodní kámen
- S parfemací
Ambi Pur WC Active Gel je čistící prostředek určený speciálně pro udržování toalet. Tento gel je balený v lahvi o objemu 750 ml a pochází od výrobce Ambi Pur. Hlavní funkcí tohoto čističe je…
Nanolab Strong Pink extra čistící pěna do toalet 500 ml
od 89 Kč
- Tekutý
- Na toaletu
- Ekologický
- Přírodní
- Antibakteriální
Čistící prostředek na toalety je navržen pro efektivní odstranění vodního kamene, bakterií a nečistot bez nutnosti zdlouhavého drhnutí. Pěna proniká i do těžko dostupných míst a zanechává…
FRE-PRO Wave 3D vonné sítko do pisoáru, Citrus
od 91 Kč
- Tuhý
- Na pisoár
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Oboustranné vonné sítko k provonění pisoárů má účinnost 30 dní. Unikátní šestiúhelníkový tvar se speciálně řešenými otvory umožňuje náhled do odpadových cest, redukuje rozstřikování moči, …
Domestos Power Foam pěnový čistič 435 ml, Arctic Fresh
od 65 Kč
- Roztok
- Na toaletu
- Antibakteriální
- Dezinfekční
- Na vodní kámen
Pěna ve spreji Domestos Power Foam přináší pohodlnější a efektivnější čištění toalety. Speciálně vyvinutý rozprašovač zbaví vaši toaletu virů a bakterií i na těžko dostupných místech. Můžete ho…
Thetford Aqua Kem Green 0,75 l
od 295 Kč
393 Kč/l- Roztok
- Ekologický
- Neutralizace zápachu
- 0,75 l
- 0,85 kg
Koncentrovaná chemie Thetford Aqua Kem Green nabízí stejný účinek jako klasická chemie, ačkoliv je jí v láhvi podstatně méně. Lahvička obsahuje 0,75 litru a postačí na 10 dávek, což je stejný…
FRE-PRO Wave vonné sítko do pisoáru Spiced Apple tmavě červené
od 88 Kč
- Tuhý
- Ekologický
- 0,07 kg
- Počet kusů v balení 2
Vonné sítko Wave do pisoáru je vyrobeno ze speciálního vonného plastu, který je zhotoven dle americké patentované technologie, a navíc šetří přírodu. Podle norem v USA i Evropě jde o ekologicky…
FRE-PRO Wave 3D vonné sítko do pisoáru, Honeysuckle
od 81 Kč
- Tuhý
- Na pisoár
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Oboustranné vonné sítko k provonění pisoárů má účinnost 30 dní. Unikátní šestiúhelníkový tvar se speciálně řešenými otvory umožňuje náhled do odpadových cest, redukuje rozstřikování moči, …
Ecover Čistič WC s vůní oceánu 750 ml
od 82 Kč
- Tekutý
Tekutý čistící prostředek na WC s vůní oceánu čistí, odstraňuje zápach i vodní kámen. Neobsahuje látky na petrochemické bázi ani rezidua zbytečných chemikálií. Popis Výrobky firmy Ecover jsou…
FRE-PRO Wave2 vonné sítko do pisoáru 2 ks, levandule
od 43 Kč
- Tuhý
- Na pisoár
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Vonné sítko do pisoáru Wave2 je součástí řady produktů FRE-PRO. Transparentní a flexibilní design, umožňující náhled do odpadových cest, redukuje rozstřikování moči, udržuje pisoár v čistotě a…
Domestos Power Foam pěnový čistič 435 ml, Citrus Blast
od 65 Kč
- Roztok
- Na toaletu
- Antibakteriální
- Dezinfekční
- Na vodní kámen
Pěna ve spreji Domestos Power Foam přináší pohodlnější a efektivnější čištění toalety. Speciálně vyvinutý rozprašovač zbaví vaši toaletu virů a bakterií i na těžko dostupných místech. Můžete ho…
Ambi Pur WC Active sprej 750 ml, bílé květy
od 56 Kč
- Tekutý
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Ambi Pur WC Active sprej 750 ml Ambi Pur WC čistič s rozprašovačem Bílé Květy je navržen pro snadné a účinné čištění vaší toalety a koupelny. Objem 750 ml zajistí dlouhodobé použití a díky…
Thetford Aqua Rinse Plus 1,5 l
od 219 Kč
146 Kč/l- Roztok
- Na toaletu
- Neutralizace zápachu
- 1,5 l
- Počet kusů v balení 1 ks
Nová receptura splachovací chemie Thetford Aqua Rinse se zvýšenou účinností - to je více, než jen pěkná vůně. Užijte si svěží dovolenou s chemií Thetford Aqua Rinse Plus. Balení obsahuje 1,5 l…
Henkel Bref Power Aktiv WC blok 2x 50 g, Pine
od 55 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Ekologický
- Na vodní kámen
- S parfemací
Bref Power Aktiv WC blok s vůní borovice je určen pro udržení vaší toalety čisté a svěží s každým spláchnutím. Balení obsahuje dva bloky, každý o hmotnosti 50 g. Vlastnosti produktu: - Čištění…
GO! WC gel 750 ml levandule
od 37 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
GO! WC gel 750 ml levandule je čisticí prostředek na toalety, který se vyznačuje svou unikátní vůní levandule a silným účinkem proti odolným nečistotám. Díky husté gelové konzistenci se snadno…
FRE-PRO WAVE - vonné sítko do pisoáru - Mango (oranžová)
od 91 Kč
- Tuhý
Originální pisoárové sítko Frepro, s indikátorem data výměny. Plná účinnost po dobu 30 dnů. Cena za 1 ks. Baleno po 2 ks. POZOR: OBJEDNÁVAT VŽDY PO 2 ks !!
Bioclean Náplň do chemického WC 1 l
od 164 Kč
- Tekutý
- Na toaletu
- Ekologický
- Neutralizace zápachu
- 1 l
Vysoce kvalitní tekutý přípravek pro chemická WC, vyráběný dle původní receptury s více jak 20-ti letou tradicí na trhu. Neobsahuje formaldehyd a splňuje tak přísné ekologické normy a šetří…
Larrin WC Plus závěs 3v1 40 g zelený, náhradní náplň
od 16 Kč
- Tuhý
Larrin WC Plus závěs 3v1 náhradní náplň je čistící a dezodorační přípravek pro WC mísy a sanitární zařízení. Tuhá hmota voskovitého charakteru, která je směsí povrchově aktivních látek…
Domestos Power Fresh Floral Fresh dezinfekční WC gel 700 ml
od 50 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Domestos Power Fresh je řada toaletních čističů s rozložitelným aroma, který slouží pro odstranění zápachů. Tento účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou…
Domestos 3v1 Power náhradní náplň do WC bloku 35 g Citrus
od 15 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Výrobce: Domestos Náhradní náplň pro WC blok Domestos 3v1 Citrus zajišťuje vaší toaletě hygienu, svěžest a brání tvorbě vodního kamene. S každým spláchnutím se uvolňuje svěží vůně citrusů, …
Happy Green Vetro Plus 2 l, Blue
od 249 Kč
- Roztok
- Na toaletu
- Ekologický
- S parfemací
- Neutralizace zápachu
Roztok Vetro Plus s objemem 2 l lze použít do přenosné/chemické toalety či odpadní nádrže. Tato náplň je ekologicky šetrná a vyvinutá pro každodenní použití, potlačuje nepříjemný zápach a…
FRE-PRO Wave2 vonné sítko do pisoáru 2 ks, bavlna
od 179 Kč
- Tuhý
- Počet kusů v balení 2
Vonné sítko do pisoáru Wave2 je součástí řady produktů FRE-PRO. Transparentní a flexibilní design, umožňující náhled do odpadových cest, redukuje rozstřikování moči, udržuje pisoár v čistotě a…
Stimex Camp Liquid 2,5 l, šedý
od 229 Kč
- Roztok
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Dezinfekční prostředek Camp Liquid od firmy Stimex je přísada do odpadní nádrže, která chrání a čistí chemickou toaletu a zároveň prodlužuje její životnost. Extra koncentrovaný dezinfekční…
Dr. Devil Push Pull Gel WC blok bez košíku 4x 20 g, Lemon Fresh
od 77 Kč
- Gel
- 0,08 kg
- Počet kusů v balení 4
Absolutně hygienický – bez košíku plného bakterií, virů a nečistot, to je Push Pull Gel. Svěže voní a čistí toaletu. Také působí preventivně proti usazování vodního kamene. Před prvním použitím…
Fox Cleaning WC čistič na rez a vodní kámen 750 ml
od 27 Kč
- Tekutý
- Na toaletu
- Ekologický
- Na vodní kámen
- S parfemací
Tekutý přípravek určený k odstraňování rzi a vodního kamene v toaletě, který je vhodný pro průběžnou údržbu. Po použití zanechává příjemnou vůni. Přípravek je ve formě gelu, který se aplikuje…
Eurona by Cerny Eco Wave aktivní čisticí tablety do WC 8x 16 g
od 119 Kč
- Tablety
- Na toaletu
- Ekologický
- Přírodní
- Na vodní kámen
Vysoce účinné tablety určené k čištění toalet s inovativní čisticí funkcí jsou od značky Eurona by Cerny. Unikátní směs aktivních látek na bázi přírodních enzymů a aktivního kyslíku odstraňuje…
Thetford Aqua Kem Powerpods BIO 20 ks
od 609 Kč
- Tablety
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Thetford Aqua Kem Powerpods BIO jsou jednodávkové rozkladové tablety do chemického WC. Díky inovativní technologii je příjemná vůně neprodyšně uzavřena v tabletách a začne působit až po vhození…
Happy Green Vetro Plus 2 l, Rinse
od 249 Kč
- Roztok
- Na toaletu
- Ekologický
- S parfemací
- Neutralizace zápachu
Roztok Vetro Plus s objemem 2 l lze použít do přenosné/chemické toalety či odpadní nádrže. Tato náplň je ekologicky šetrná a vyvinutá pro každodenní použití, potlačuje nepříjemný zápach a…
Stimex Camp Liquid 2,5 l, zelený
od 263 Kč
105 Kč/l- Roztok
- 2,5 l
Dezinfekční prostředek Camp Liquid od firmy Stimex je přísada do odpadní nádrže, která chrání a čistí chemickou toaletu a zároveň prodlužuje její životnost. Extra koncentrovaný dezinfekční…
FRE-PRO Bowl Clip vonná závěska, okurka/meloun
od 77 Kč
- Ekologický
Vonná závěska pro dámské toalety je určená k zavěšení z vnější strany mísy, hodí se pro všechny typy toalet. Má revoluční design, nerozpouští se ve vodě, při splachování nedochází ke znečištění…
Sonett WC čistič 10 l, máta/myrta
od 1 002 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Přírodní
- Antibakteriální
Sonett WC je účinný ekologický gel na čištění toalet přírodního původu. Spolehlivě odstraní vodní kámen i nežádoucí bakterie. Je složen z čistě přírodních a snadno odbouratelných ekologických…
Geberit AquaClean 242547001 500 ml + utěrka
od 425 Kč
849 Kč/l- Roztok
- 0,5 l
Čisticí souprava od značky Geberit je určena k čištění WC. Přípravek byl dermatologicky testován a schválen jako šetrný k životnímu prostředí. Lze jej použít hned, neředí se. Součástí dodávky je…
Solbio Sanitární chemie 1,6 l
od 629 Kč
- Tekutý
- Na toaletu
- Ekologický
- Přírodní
- S parfemací
Solbio Sanitární chemie je ekologický přípravek určený pro chemická WC, který nabízí účinné a šetrné řešení pro karavanisty, kempaře a uživatele mobilních toalet. Tento produkt využívá pokročilé…
Frosch WC gel máta 750 ml
od 69 Kč
- Gel
Frosch WC gel máta důkladně odstraňuje nečistotu, vodní a močový kámen z celé toaletní mísy. Odstraňuje nepříjemné pachy a zanechá dlouhotrvající vůni máty.
Ecozone WC čistič 750 ml
od 114 Kč
- Roztok
WC čstič Ecozone vyčistí toaletu snadno a rychle. Účinný v boji proti vodnímu kameni. Jeho účinné složení pomáhá odstraňovat skvrny a vodní kámen jedním spláchnutím. Je bezpečný i pro domácnosti…
CLEAMEN 322 tableta do pisoáru se sítkem 1 ks
od 71 Kč
- Tablety
- Na pisoár
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
CLEAMEN 322 tableta do pisoáru se sítkem je produkt určený k udržování čistoty a eliminaci zápachu v pisoárech. Výrobek je dodáván v balení obsahujícím jednu tabletu a jedno aplikační sítko. …
Merida Bowl Clip WC Blok Cotton Blossom
od 132 Kč
- Na toaletu
- Ekologický
- Neutralizace zápachu
- 0,06 kg
Vonná závěska určená pro provonění dámských toalet, eliminuje zápach a vytváří svěží ovzduší. Nenápadná a bezpečná. Určená k zavěšení z vnější strany mísy, vhodná pro většinu druhů toaletních…
CORMEN Krystal WC Cleaner Eco zelený 750 ml
od 40 Kč
- Tekutý
- Na toaletu
- Ekologický
- Na vodní kámen
- S parfemací
Krystal WC cleaner je vysoce účinný čistič toalet a sanitárního keramického zařízení. Svým složením je předurčen k čištění keramických povrchů zvláště tam, kde je tvrdá voda a zvýšený výskyt…
Killer Blue Toilet Fluid rozkladová chemie pro odpadní nádrže 2 l
od 230 Kč
- Roztok
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Killer Blue je koncentrovaný přípravek rozkládající obsah v odpadních nádržích v přenosných toaletách obytných vozidel či karavanů, a ve stálých toaletních zařízeních. Kompozice vůní přípravku…
Sonett WC čistič 10 l, cedr/citronela
od 1 002 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Přírodní
- Antibakteriální
Sonett WC je účinný ekologický gel na čištění toalet přírodního původu. Spolehlivě odstraní vodní kámen i nežádoucí bakterie. Je složen z čistě přírodních a snadno odbouratelných ekologických…
MISSIVA Medium 500 ml
od 296 Kč
- Tekutý
- Univerzální
- Antibakteriální
- Dezinfekční
- Na vodní kámen
Medium je vynikající, vysoce koncentrovaný, pěnivý přípravek na sanitární zařízení – toalety, pisoáry, sprchové kouty, obklady, dlaždice, bytová jádra atd. Koncentrát 1:10.
