WC čističe bez chlóru
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Bref Power Aktiv ocean 3x50g
od 59 Kč
Dokonalá čistota a osvěžující vůně ocánu 2v1 Vás čeká s WC blokem Bref. Distributor: NOVAKS international, s. r. o.
Bref Power Activ WC blok 3x 50 g, Lemon
od 59 Kč
- Tuhý
Bref Power Activ WC blok je dokonalá čistota, ochrana proti vodnímu kameni, svěžest a čistící pěna. WC blok je složen ze 4 kuliček uložených v průhledném nerozebíratelném košíku, které jako…
Savo Turbo WC gelový čistič 700 ml
od 45 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Antibakteriální
- Dezinfekční
- Na vodní kámen
Savo WC gel je tekutý dezinfekční čistič, který dokáže zlikvidovat až 99,9 % bakterií a virů. Zároveň účinně odstraní běžnou i zašlou špínu, vodní kámen a zajistí vám lesklou a hygienicky čistou…
Bref Power Aktiv Pine 3x50g
od 28 Kč
Podrobnosti o WC BREF Power Aktiv blok 3x50 g Pine: Bref Power Aktiv je účinný tuhý WC blok, který při každém spláchnutí zvládá 4 funkce - hygienickou čistotu, ochranu před vodním kamenem, …
FeelEco WC čistič s citrusovou vůní 750 ml
od 87 Kč
116 Kč/l- Gel
- 0,75 l
Ekologický tekutý čisticí prostředek se svěží citrusovou vůní je určen k čištění toalet. Je složen výhradně z velmi dobře biologicky odbouratelných složek, které nezatěžují životní…
Savo WC gelový čistič 700 ml, oceán
od 42 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Antibakteriální
- Dezinfekční
- Na vodní kámen
Savo WC gel je tekutý dezinfekční čistič, který dokáže zlikvidovat až 99,9 % bakterií a virů. Zároveň účinně odstraní běžnou i zašlou špínu, vodní kámen a zajistí vám lesklou a hygienicky čistou…
Sonett WC Čistič 750 ml Cedr a citronela
od 97 Kč
129 Kč/l- Na toaletu
- Na vodní kámen
- 0,75 l
Přípravek Sonett na čištění a dezinfekci WC. Obsahuje éterické oleje cedru a citronely, účinně rozpouští močové a vápenaté usazeniny a odstraňuje organické nečistoty. Balení 750 ml.
Dr. Devil 3v1 WC Point Block 75 ml, Polar Aqua
od 56 Kč
700 Kč/l- 0,08 l
WC Point Block 75 ml je účinný blok, který má 3 funkce v 1 aplikaci. Bodový blok voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene. Doba působení jedné kytičky je cca týden. Při…
Dr. Devil 3v1 WC Point Block 75 ml, Japanese Garden
od 68 Kč
849 Kč/l- Na toaletu
- Na vodní kámen
- S parfemací
- Sada
- 0,08 l
WC Point Block 75 ml je účinný blok, který má 3 funkce v 1 aplikaci. Bodový blok voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene. Doba působení jedné kytičky je cca týden. Při…
Dr. Devil 3v1 WC Point Block 75 ml, Sunset Blossom
od 68 Kč
849 Kč/l- 0,08 l
WC Point Block 75 ml je účinný blok, který má 3 funkce v 1 aplikaci. Bodový blok voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene. Doba působení jedné kytičky je cca týden. Při…
FIXINELA Toilette odstraňovač usazenin 85 g
od 23 Kč
- Prášek
- Na toaletu
- Na vodní kámen
- Bez chlóru
- 0,09 kg
FIXINELA Toilette odstraňovač usazenin je čisticí prostředek určený pro efektivní odstranění vodního kamene z WC mís. Tento produkt je ve formě prášku, což umožňuje snadné a cílené použití na…
Bref Spa Moments 3x 50 g, Harmony
od 74 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Sada
- 0,15 kg
- Počet kusů v balení 3
Bref Spa Moments obsahuje pečlivě vybrané, povzbuzující, harmonizující a relaxační esenciální oleje, které vytvářejí příjemnou atmosféru. Zažijte relaxační a dlouhotrvající vůni při každém…
Dr. Devil 3v1 WC Point Block 75 ml, Lime Twister
od 68 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Na vodní kámen
- S parfemací
- Sada
WC Point Block 75 ml je účinný blok, který má 3 funkce v 1 aplikaci. Bodový blok voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene. Doba působení jedné kytičky je cca týden. Při…
Frosch WC Gel 750 ml, levandule
od 56 Kč
75 Kč/l- Gel
- 0,75 l
Frosch WC Gel je dokonalá a svěží čistota vašeho WC. Důkladně odstraňuje nečistotu, vodní a močový kámen z celé toaletní mísy včetně horních okrajů, pohlcuje zápach a zanechává příjemnou…
Henkel Bref Gel 750 ml, Ocean
od 47 Kč
Henkel Bref Gel odstraňuje vodní kámen, rez a nečistoty. Zanechává svěžest a hygienickou čistotu. Balení 750 ml.
Bref Power Active WC gel 750 ml, Flower
od 47 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Bref Power Active WC gel je určen pro důkladné čištění toalety a zajištění její hygienické čistoty. Tento gelový čistič efektivně odstraňuje vodní kámen, nečistoty a skvrny z okraje i mísy…
Dr. Devil Push Pull gel 2x 20 g, Polar Aqua
od 36 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Dr. Devil Push Pull gel je hygienický WC závěs bez košíku plného bakterií, virů a nečistot. Svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
Frosch Wc gel malina 750 ml
od 56 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Na vodní kámen
- S parfemací
Frosch WC gel máta důkladně odstraňuje nečistotu, vodní a močový kámen z celé toaletní mísy. Odstraňuje nepříjemné pachy a zanechá jemnou malinovou vůni.
Dr. Devil 3v1 WC Point Block 75 ml, Tropic Fruit
od 55 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Na vodní kámen
- S parfemací
- Sada
WC Point Block 75 ml je účinný blok, který má 3 funkce v 1 aplikaci. Bodový blok voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene. Doba působení jedné kytičky je cca týden. Při…
Dr. Devil Push Pull gel 2x 20 g, Lemon Fresh
od 48 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Dr. Devil Push Pull gel je hygienický WC závěs bez košíku plného bakterií, virů a nečistot. Svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
Free Pro LLC Bowl Clip vonná WC závěska 55 g, bavlna
od 86 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Ekologický
- Přírodní
- Antibakteriální
Vonná závěska pro dámské toalety. K zavěšení z vnější strany mísy. Pro všechny typy toalet. Revoluční transparentní design. Nerozpouští se ve vodě a při splachování nedochází ke znečištění…
Dr. Devil Push Pull gel 2x 20 g, Sunset Blossom
od 48 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Dr. Devil Push Pull gel je hygienický WC závěs bez košíku plného bakterií, virů a nečistot. Svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
Frosch WC Gel 750 ml, Citrus
od 59 Kč
- Tablety
Frosch WC Gel je průkopník v odvětví mycích a čistících prostředků. Důkladně odstraňuje nečistotu, vodní a močový kámen z celé toaletní mísy včetně horních okrajů. Pohlcuje zápach a zanechává…
Bref Spa Moments 3x 50 g, Vitality
od 74 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Dezinfekční
- Na vodní kámen
- S parfemací
Bref Spa Moments obsahuje pečlivě vybrané, povzbuzující, harmonizující a relaxační esenciální oleje, které vytvářejí příjemnou atmosféru. Zažijte relaxační a dlouhotrvající vůni při každém…
FRE-PRO Wave 3D vonné sítko do pisoáru, Cotton Blossom
od 89 Kč
- Tuhý
- Na pisoár
- Ekologický
- Antibakteriální
- S parfemací
Oboustranné vonné sítko k provonění pisoárů má účinnost 30 dní. Unikátní šestiúhelníkový tvar se speciálně řešenými otvory umožňuje náhled do odpadových cest, redukuje rozstřikování moči, …
Dr. Devil WC Point duo blok Japanes Garden 65 ml
od 70 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Antibakteriální
- Dezinfekční
- Na vodní kámen
Dvě složky produktu zajistí svěžest WC. Jedna složka poskytuje příjemnou vůni a druhá se stará o hygienu a vodní kámen. Hygienickým dávkováním lze umístit dvě kytičky Dr. Devil WC Point duo…
FRE-PRO Bowl Clip vonná závěska, mango
od 90 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- S parfemací
- Neutralizace zápachu
Vonná závěska pro dámské toalety je určená k zavěšení z vnější strany mísy, hodí se pro všechny typy toalet. Má revoluční design, nerozpouští se ve vodě, při splachování nedochází ke znečištění…
Campingaz Instablue Standard 2,5 l
od 313 Kč
- Roztok
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Desinfekční roztok, který účinně potlačuje zápach a zabraňuje vývinu plynů ve spodní odpadní nádrži WC. Není třeba jej ředit vodou.
Merida Bowl Clip WC blok Cucumber Melon
od 87 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Ekologický
- Neutralizace zápachu
- 0,06 kg
Vonná závěska určená pro provonění dámských toalet, eliminuje zápach a vytváří svěží ovzduší. Nenápadná a bezpečná. Určená k zavěšení z vnější strany mísy, vhodná pro většinu druhů toaletních…
FIXINELA WC gel 750 ml, citrus
od 40 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Fixinela WC gel 750 ml s citrusovou vůní je účinný čisticí prostředek vhodný na čištění různých sanitárních zařízení, jako jsou toaletní mísy, bidety, vany, umyvadla, sprchy, výlevky, kohoutky a…
Dr. Devil Turbulence Original 1 l, Polar Aqua
od 49 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Na vodní kámen
- S parfemací
Dopřejte své toaletě maximální péči s extra silným WC gelem Dr. Devil Turbulence Original. Tento účinný čisticí prostředek se směsí silných kyselin si poradí i s odolnými nečistotami, vodním…
Real Gold čisticí prostředek na toalety 750 g
od 39 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Na vodní kámen
- S parfemací
- Neutralizace zápachu
Udržujte svou toaletu bez poskvrnky s českým čističem toalet z řady Real Gold. Tento vysoce účinný prostředek je navržen k odstranění rzi, vápenatých i močových usazenin a nepříjemných pachů, …
FRE-PRO Bowl Clip vonná závěska, kiwi/grapefruit
od 92 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- S parfemací
- Neutralizace zápachu
Vonná závěska pro dámské toalety je určená k zavěšení z vnější strany mísy, hodí se pro všechny typy toalet. Má revoluční design, nerozpouští se ve vodě, při splachování nedochází ke znečištění…
WC NET Gel Crystal 750 ml Blue Fresh
od 39 Kč
52 Kč/l- Gel
- 0,75 l
- Počet kusů v balení 1
WC Net Gel Crystal 750 ml Blue Fresh je gel s obsahem perleťových mikrokrystalů, které výborně přilnou ke stěně toalety a zajistí efektivní čištění. Díky novému složení a příjemné vůni rozzáří…
WC NET Gel Crystal WC čistič 750 ml Pink Flowers
od 40 Kč
53 Kč/l- Gel
- Na toaletu
- S parfemací
- Neutralizace zápachu
- 0,75 l
WC NET Gel Crystal je gel s obsahem perleťových mikrokrystalů, které výborně přilnou ke stěně toalety a zajistí efektivní čištění. Díky novému složení a příjemné vůni rozzáří toaletu a zaručí…
Bref Color Aktiv WC blok 5x 50 g Eucalyptus
od 119 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Ekologický
- Na vodní kámen
- S parfemací
Bref Color Aktiv WC blok 5x 50 g Eucalyptus Bref Color Aktiv WC blok s vůní eukalyptu a technologií Odor Stop nabízí účinné řešení pro udržení čistoty a svěžesti vaší toalety. Tento výrobek…
Dr. Devil Turbulence Original 1 l, Natur Fresh
od 49 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Na vodní kámen
- S parfemací
Dopřejte své toaletě maximální péči s extra silným WC gelem Dr. Devil Turbulence Original. Tento účinný čisticí prostředek se směsí silných kyselin si poradí i s odolnými nečistotami, vodním…
Domestos Power Foam pěnový čistič 435 ml, Floral Fresh
od 69 Kč
- Roztok
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Domestos Power Foam pěnový čistič 435 ml Pěnový čistič Domestos Power Foam nabízí pohodlné a efektivní řešení pro čištění toalet v nové formě. Tento produkt je vybaven speciálně vyvinutým…
WC NET Gel Crystal WC čistič 750 ml Citrus Fresh
od 40 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Dezinfekční
- S parfemací
Tento gelový čistič čistí záchodovou mísu do hloubky a zajišťuje její dokonalou hygienu. Toaletu dlouhodobě příjemně provoní a zabrání tak zápachu ve vaší domácnosti. Díky zahnutému tvaru hrdla…
FRE-PRO Wave 3D vonné sítko do pisoáru, Cucumber Melon
od 89 Kč
- Tuhý
- Na pisoár
- Ekologický
- Antibakteriální
- S parfemací
Oboustranné vonné sítko k provonění pisoárů má účinnost 30 dní. Unikátní šestiúhelníkový tvar se speciálně řešenými otvory umožňuje náhled do odpadových cest, redukuje rozstřikování moči, …
CLEAMEN 320 tablety do pisoáru 48 ks
od 275 Kč
- Tablety
- Počet kusů v balení 48
Tablety do pisoáru zabraňují tvorbě usazenin, vodního a močového kamene. Uvolňují příjemnou intenzivní vůni, která neutralizuje nepříjemný zápach močoviny. Tabletu vložte do sítka a následně do…
Real Green Clean Toalety gelový prostředek na toalety 750 g
od 47 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Přírodní
- Na vodní kámen
- Neutralizace zápachu
Gelový prostředek na toalety a koupelny. Gelová konzistence zajišťuje prodlouženou dobu působení účinných složek i na svislém povrchu. Obsahuje účinné „ověřené“ kyseliny vyskytující se v přírodě…
Duck Fresh Discs limetka 36 ml
od 45 Kč
1 123 Kč/l- Gel
- 0,04 l
- Počet kusů v balení 1
WC gel Duck Fresh Discs limetka dokonale vyčistí vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Stačí jednoduše aplikovat na vnitřní stěnu mísy a gelový disk Duck se chopí práce…
FeelEco WC čistič s citrusovou vůní 5 l
od 469 Kč
- Tekutý
- Na toaletu
- Ekologický
- Na vodní kámen
- S parfemací
WC čistič je od české značky Feel Eco. Značka nabízí nepřeberné množství ekologické drogerie. Zároveň jsou šetrné jak k čištěným povrchům, tak ke zdraví. Disponují odvápňovacími schopnostmi, což…
CLEAMEN 310 WC čistič, 5 l
od 307 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Antibakteriální
- Dezinfekční
- Na vodní kámen
CLEAMEN 310 WC čistič je prostředek určený k odstranění vodního kamene, močových a dalších minerálních usazenin z vnitřních částí WC mís, pisoárů, umyvadel a dalšího sanitárního…
Bref Spa Moments 3x 50 g, Serenity
od 74 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Na vodní kámen
- S parfemací
- Neutralizace zápachu
Bref Spa Moments obsahuje pečlivě vybrané, povzbuzující, harmonizující a relaxační esenciální oleje, které vytvářejí příjemnou atmosféru. Zažijte relaxační a dlouhotrvající vůni při každém…
Bref WC Purple Aktiv Lavender 3x 50 g
od 74 Kč
Dokonale čistí mezi každým spláchnutím díky účinným látkám obsaženým ve fialové vodě, je účinný proti vodnímu kameni. Dokonalá svěžest. Dokonalá hygiena. Složení:>30% aniontové povrchově aktivní…
Subio Bezchlórový WC čistič vůně lesa 750 ml
od 105 Kč
- Tekutý
- Ekologický
- Přírodní
- Antibakteriální
- S parfemací
Neničí biologickou kulturu v domácích čistírnách odpadních vod, biosepticích ani v žumpách ošetřovaných biopřípravky s rozkladným účinkem, ba naopak, podporuje jejich aktivitu. Velmi významným…
