Ekologické WC čističe
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Domestos Tekutý WC čistič 750 ml Pine Fresh
od 37 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Antibakteriální
- Dezinfekční
- Na vodní kámen
Univerzální čisticí a dezinfekční prostředek, který odstraní mastnotu, nečistoty, skvrny a zničí bakterie. Neředěný se používá na toalety, umyvadla, vany, dřezy a do odpadu.
Domestos Atlantic 750 ml
od 36 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Antibakteriální
- Dezinfekční
- S parfemací
Domestos Atlantic tekutý dezinfekční a čisticí přípravek zabíjí všechny známé druhy bakterií. Díky vylepšenému složení přilne k povrchu toaletní mísy a zůstává rovněž i po spláchnutí.
Domestos pink fresh 750 ml
od 33 Kč
- Tekutý
- Na toaletu
- Antibakteriální
- Dezinfekční
- S parfemací
POPIS PRODUKTU DOMESTOS PINK FRESH 750ML. Domestos Pink Fresh tekutý desinfekční a čisticí prostředek 750 ml Domestos 24 H tekutý čisticí a dezinfekční prostředek je určený k čištění a…
FeelEco WC čistič s citrusovou vůní 750 ml
od 87 Kč
116 Kč/l- Gel
- 0,75 l
Ekologický tekutý čisticí prostředek se svěží citrusovou vůní je určen k čištění toalet. Je složen výhradně z velmi dobře biologicky odbouratelných složek, které nezatěžují životní…
Sonett WC Čistič 750 ml Cedr a citronela
od 97 Kč
129 Kč/l- Na toaletu
- Na vodní kámen
- 0,75 l
Přípravek Sonett na čištění a dezinfekci WC. Obsahuje éterické oleje cedru a citronely, účinně rozpouští močové a vápenaté usazeniny a odstraňuje organické nečistoty. Balení 750 ml.
Frosch WC Gel 750 ml, levandule
od 56 Kč
75 Kč/l- Gel
- 0,75 l
Frosch WC Gel je dokonalá a svěží čistota vašeho WC. Důkladně odstraňuje nečistotu, vodní a močový kámen z celé toaletní mísy včetně horních okrajů, pohlcuje zápach a zanechává příjemnou…
Henkel Bref Gel 750 ml, Ocean
od 47 Kč
Henkel Bref Gel odstraňuje vodní kámen, rez a nečistoty. Zanechává svěžest a hygienickou čistotu. Balení 750 ml.
Bref Power Active WC gel 750 ml, Flower
od 47 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Bref Power Active WC gel je určen pro důkladné čištění toalety a zajištění její hygienické čistoty. Tento gelový čistič efektivně odstraňuje vodní kámen, nečistoty a skvrny z okraje i mísy…
Dr. Devil Push Pull gel 2x 20 g, Polar Aqua
od 36 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Dr. Devil Push Pull gel je hygienický WC závěs bez košíku plného bakterií, virů a nečistot. Svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
Frosch Wc gel malina 750 ml
od 56 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Na vodní kámen
- S parfemací
Frosch WC gel máta důkladně odstraňuje nečistotu, vodní a močový kámen z celé toaletní mísy. Odstraňuje nepříjemné pachy a zanechá jemnou malinovou vůni.
Dr. Devil Push Pull gel 2x 20 g, Lemon Fresh
od 48 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Dr. Devil Push Pull gel je hygienický WC závěs bez košíku plného bakterií, virů a nečistot. Svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
Free Pro LLC Bowl Clip vonná WC závěska 55 g, bavlna
od 86 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Ekologický
- Přírodní
- Antibakteriální
Vonná závěska pro dámské toalety. K zavěšení z vnější strany mísy. Pro všechny typy toalet. Revoluční transparentní design. Nerozpouští se ve vodě a při splachování nedochází ke znečištění…
Dr. Devil Push Pull gel 2x 20 g, Sunset Blossom
od 48 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Dr. Devil Push Pull gel je hygienický WC závěs bez košíku plného bakterií, virů a nečistot. Svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
Frosch WC Gel 750 ml, Citrus
od 59 Kč
- Tablety
Frosch WC Gel je průkopník v odvětví mycích a čistících prostředků. Důkladně odstraňuje nečistotu, vodní a močový kámen z celé toaletní mísy včetně horních okrajů. Pohlcuje zápach a zanechává…
FRE-PRO Wave 3D vonné sítko do pisoáru, Cotton Blossom
od 89 Kč
- Tuhý
- Na pisoár
- Ekologický
- Antibakteriální
- S parfemací
Oboustranné vonné sítko k provonění pisoárů má účinnost 30 dní. Unikátní šestiúhelníkový tvar se speciálně řešenými otvory umožňuje náhled do odpadových cest, redukuje rozstřikování moči, …
FRE-PRO Bowl Clip vonná závěska, mango
od 90 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- S parfemací
- Neutralizace zápachu
Vonná závěska pro dámské toalety je určená k zavěšení z vnější strany mísy, hodí se pro všechny typy toalet. Má revoluční design, nerozpouští se ve vodě, při splachování nedochází ke znečištění…
Campingaz Instablue Standard 2,5 l
od 313 Kč
- Roztok
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Desinfekční roztok, který účinně potlačuje zápach a zabraňuje vývinu plynů ve spodní odpadní nádrži WC. Není třeba jej ředit vodou.
Merida Bowl Clip WC blok Cucumber Melon
od 87 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Ekologický
- Neutralizace zápachu
- 0,06 kg
Vonná závěska určená pro provonění dámských toalet, eliminuje zápach a vytváří svěží ovzduší. Nenápadná a bezpečná. Určená k zavěšení z vnější strany mísy, vhodná pro většinu druhů toaletních…
FIXINELA WC gel 750 ml, citrus
od 40 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Fixinela WC gel 750 ml s citrusovou vůní je účinný čisticí prostředek vhodný na čištění různých sanitárních zařízení, jako jsou toaletní mísy, bidety, vany, umyvadla, sprchy, výlevky, kohoutky a…
Dr. Devil Turbulence Original 1 l, Polar Aqua
od 49 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Na vodní kámen
- S parfemací
Dopřejte své toaletě maximální péči s extra silným WC gelem Dr. Devil Turbulence Original. Tento účinný čisticí prostředek se směsí silných kyselin si poradí i s odolnými nečistotami, vodním…
FRE-PRO Bowl Clip vonná závěska, jablko/skořice
od 88 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- S parfemací
- Neutralizace zápachu
Vonná závěska pro dámské toalety je určená k zavěšení z vnější strany mísy, hodí se pro všechny typy toalet. Má revoluční design, nerozpouští se ve vodě, při splachování nedochází ke znečištění…
Bref Color Auto Active WC blok 3x 50 g eucalyptus
od 78 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Tento čisticí prostředek na toaletu zajišťuje hygienickou čistotu a svěžest při každém spláchnutí. Obsahuje aktivní složení, které bojuje proti vodnímu kameni a zanechává příjemnou eukalyptovou…
FRE-PRO Bowl Clip vonná závěska, kiwi/grapefruit
od 92 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- S parfemací
- Neutralizace zápachu
Vonná závěska pro dámské toalety je určená k zavěšení z vnější strany mísy, hodí se pro všechny typy toalet. Má revoluční design, nerozpouští se ve vodě, při splachování nedochází ke znečištění…
WC Meister Aktiv Kraft závěska do WC oceán 45 g
od 25 Kč
WC Meister závěska do wc s vůní oceánu osvěží toalety, zajišťují hygienickou čistotu s příjemnou vůní oceánu. Zabraňuje usazování vodního kamene a zanechává bohatou pěnu. Neobsahuje fosfáty.
Duck Deep Action Gel 750 ml, Marine
od 49 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Na vodní kámen
- S parfemací
- Neutralizace zápachu
Tekutý čistič se svěží vůní je přípravek, který vyčistí WC mísu, odstraní vodní kámen a nečistoty, eliminuje zápach a osvěží. Praktické zakřivené hrdlo láhve snadno dosáhne pod obrubu WC mísy. …
Geberit Duofresh tyčinky 8 ks
od 97 Kč
- Tablety
- Na toaletu
- Sada
- 0,02 kg
- Počet kusů v balení 8
Náhradní tyčinky pro dávkovač DuoFresh. Balení obsahuje 8 ks tyčinek. Umístění tyčinky je do záchytné kapsy.
WC NET Gel Crystal 750 ml Blue Fresh
od 39 Kč
52 Kč/l- Gel
- 0,75 l
- Počet kusů v balení 1
WC Net Gel Crystal 750 ml Blue Fresh je gel s obsahem perleťových mikrokrystalů, které výborně přilnou ke stěně toalety a zajistí efektivní čištění. Díky novému složení a příjemné vůni rozzáří…
WC NET Gel Crystal WC čistič 750 ml Pink Flowers
od 40 Kč
53 Kč/l- Gel
- Na toaletu
- S parfemací
- Neutralizace zápachu
- 0,75 l
WC NET Gel Crystal je gel s obsahem perleťových mikrokrystalů, které výborně přilnou ke stěně toalety a zajistí efektivní čištění. Díky novému složení a příjemné vůni rozzáří toaletu a zaručí…
Bref Color Aktiv WC blok 5x 50 g Eucalyptus
od 119 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Ekologický
- Na vodní kámen
- S parfemací
Bref Color Aktiv WC blok 5x 50 g Eucalyptus Bref Color Aktiv WC blok s vůní eukalyptu a technologií Odor Stop nabízí účinné řešení pro udržení čistoty a svěžesti vaší toalety. Tento výrobek…
WC Meister Aktiv Kraft závěska do WC máta 45 g
od 25 Kč
WC Meister závěska do wc s vůní máty osvěží toalety, zajišťují hygienickou čistotu s příjemnou vůní. Zabraňuje usazování vodního kamene a zanechává bohatou pěnu. Neobsahuje fosfáty.
Dr. Devil Turbulence Original 1 l, Natur Fresh
od 49 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Na vodní kámen
- S parfemací
Dopřejte své toaletě maximální péči s extra silným WC gelem Dr. Devil Turbulence Original. Tento účinný čisticí prostředek se směsí silných kyselin si poradí i s odolnými nečistotami, vodním…
Domestos Power Foam pěnový čistič 435 ml, Floral Fresh
od 69 Kč
- Roztok
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Domestos Power Foam pěnový čistič 435 ml Pěnový čistič Domestos Power Foam nabízí pohodlné a efektivní řešení pro čištění toalet v nové formě. Tento produkt je vybaven speciálně vyvinutým…
WC NET Gel Crystal WC čistič 750 ml Citrus Fresh
od 40 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Dezinfekční
- S parfemací
Tento gelový čistič čistí záchodovou mísu do hloubky a zajišťuje její dokonalou hygienu. Toaletu dlouhodobě příjemně provoní a zabrání tak zápachu ve vaší domácnosti. Díky zahnutému tvaru hrdla…
FRE-PRO Wave 3D vonné sítko do pisoáru, Cucumber Melon
od 89 Kč
- Tuhý
- Na pisoár
- Ekologický
- Antibakteriální
- S parfemací
Oboustranné vonné sítko k provonění pisoárů má účinnost 30 dní. Unikátní šestiúhelníkový tvar se speciálně řešenými otvory umožňuje náhled do odpadových cest, redukuje rozstřikování moči, …
Free Pro LLC Bowl Clip vonná WC závěska 55 g, levandule
od 97 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Ekologický
- S parfemací
- Neutralizace zápachu
Vonná závěska pro dámské toalety. K zavěšení z vnější strany mísy. Pro všechny typy toalet. Revoluční transparentní design. Nerozpouští se ve vodě a při splachování nedochází ke znečištění…
Real Green Clean Toalety gelový prostředek na toalety 750 g
od 47 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Přírodní
- Na vodní kámen
- Neutralizace zápachu
Gelový prostředek na toalety a koupelny. Gelová konzistence zajišťuje prodlouženou dobu působení účinných složek i na svislém povrchu. Obsahuje účinné „ověřené“ kyseliny vyskytující se v přírodě…
FrePro Wave vonné sítko do pisoáru fialové
od 89 Kč
- Gel
- Na pisoár
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Vložka do pisoáru Fre Pro je ideální vůně na WC, toalety a pisoáry. Urinal Wave FrePro je gelové, aromatické a vonné sítko-vložka do pisoáru. Mřížka do pisoáru Urinal Wave FrePro patří do řady…
Free Pro LLC Bowl Clip vonná WC závěska 55 g, citrus
od 97 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Ekologický
- S parfemací
- Neutralizace zápachu
Vonná závěska pro dámské toalety. K zavěšení z vnější strany mísy. Pro všechny typy toalet. Revoluční transparentní design. Nerozpouští se ve vodě a při splachování nedochází ke znečištění…
Subio BIO WC gel 500 ml, fresh
od 120 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Přírodní
- Antibakteriální
Subio BIO je ekologický WC gel. Na rozdíl od chemických čističů neničí biologickou kulturu v septicích a čistírnách odpadních vod a je velmi vhodný k dalším ekologickým produktům. Je lehce…
FeelEco WC čistič s citrusovou vůní 5 l
od 469 Kč
- Tekutý
- Na toaletu
- Ekologický
- Na vodní kámen
- S parfemací
WC čistič je od české značky Feel Eco. Značka nabízí nepřeberné množství ekologické drogerie. Zároveň jsou šetrné jak k čištěným povrchům, tak ke zdraví. Disponují odvápňovacími schopnostmi, což…
Bref Color Auto Active 4x 50 g Eucalyptus
od 99 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Ekologický
- Na vodní kámen
- S parfemací
Závěsný WC blok s eukalyptovou vůní zajišťuje komplexní péči o toaletu při každém spláchnutí. Jeho složení kombinuje čtyři aktivní funkce, které zaručují čistotu, svěžest a ochranu před…
WC NET Aktivátor septiků 288 g
od 199 Kč
- Prášek
- Neutralizace zápachu
- 0,29 kg
- Počet kusů v balení 16
Popis produktu: Jednoduché a ekonomické řešení v boji proti zápachu a usazeninám. WC NET Aktivátor septiků díky svému novému koncentrovanému složení zvyšuje účinnost enzymů, které ještě lépe…
Subio Bezchlórový WC čistič vůně lesa 750 ml
od 105 Kč
- Tekutý
- Ekologický
- Přírodní
- Antibakteriální
- S parfemací
Neničí biologickou kulturu v domácích čistírnách odpadních vod, biosepticích ani v žumpách ošetřovaných biopřípravky s rozkladným účinkem, ba naopak, podporuje jejich aktivitu. Velmi významným…
Thetford Aqua Rinse Concentrated 750 ml
od 289 Kč
385 Kč/l- Roztok
- 0,75 l
- Počet kusů v balení 1
Aqua Rinse Concentrated je vysoce účinná, dvakrát koncentrovaná, čerstvě vonící tekutina pro nádrž na splachování vody přenosného WC. Nová receptura oblíbené splachovací chemie Thetford Aqua…
Campingaz Instablue Extra 1 l
od 269 Kč
- Roztok
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Sanitární prostředek je nezbytný při používání chemické toalety – musí se přidat do spodní odpadní nádrže, kde ničí bakterie, viry a potlačuje zápach. Po nalití do odpadního zásobníku se ředí…
FRE-PRO Wave 3D vonné sítko do pisoáru, Mango
od 87 Kč
- Gel
- Na pisoár
- Ekologický
- Antibakteriální
- S parfemací
Pro efektivní údržbu a příjemné prostředí v prostorách s pisoáry je určeno vonné sítko, které zajišťuje dlouhodobé provonění a zároveň omezuje tvorbu nežádoucích pachů. Sítko je navrženo s…
Stardrops Pink Stuff zázračný WC čistič 750 ml
od 55 Kč
73 Kč/l- Gel
- 0,75 l
- Počet kusů v balení 1
Stardrops Pink Stuff je jedinečný zázračný růžový svěží, ovocný parfém, který provoní celou toaletu. Jeho čistící účinek spolu se zářivou pěnou zanechá vaši toaletu hygienicky čistou. Hustý…
Aroma Fresh Gelové sítko do pisoáru meloun/okurka
od 36 Kč
Jedná se o sítko do pisoáru s vůní melounu a okurky. Jeho užití zlepšuje celkový pocit svěžesti a čistoty toalety, vysoce napomáhá údržbě těchto zařízení. Používáním sítek do pisoáru zároveň…
