WC čističe bez chlóru
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Campingaz Instablue Extra 1 l
od 229 Kč
- Roztok
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Sanitární prostředek je nezbytný při používání chemické toalety – musí se přidat do spodní odpadní nádrže, kde ničí bakterie, viry a potlačuje zápach. Po nalití do odpadního zásobníku se ředí…
Dr. Devil Bicolor 5ball závěsný WC blok 3x 35 g, Lemon Fresh
od 57 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Na vodní kámen
- S parfemací
- Sada
Bicolor 5ball je závěs do toalety ze speciálního gelu, který čistí, voní a preventivně působí proti usazování vodního kamene. Aplikace je velmi jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Stačí…
FRE-PRO Wave 3D vonné sítko do pisoáru, Mango
od 87 Kč
- Gel
- Na pisoár
- Ekologický
- Antibakteriální
- S parfemací
Pro efektivní údržbu a příjemné prostředí v prostorách s pisoáry je určeno vonné sítko, které zajišťuje dlouhodobé provonění a zároveň omezuje tvorbu nežádoucích pachů. Sítko je navrženo s…
Duck Fresh Discs 36 ml, Marine
od 55 Kč
1 375 Kč/l- 0,04 l
WC gel Duck Fresh Discs dokonale vyčistí vaši toaletu a spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem při každém spláchnutí. Stačí pouze aplikovat na vnitřní stěnu mísy a gelový disk bude pracovat…
Aroma Fresh Gelové sítko do pisoáru meloun/okurka
od 36 Kč
Jedná se o sítko do pisoáru s vůní melounu a okurky. Jeho užití zlepšuje celkový pocit svěžesti a čistoty toalety, vysoce napomáhá údržbě těchto zařízení. Používáním sítek do pisoáru zároveň…
Real Rose Gold čisticí prostředek na toalety 750 g
od 41 Kč
- Gel
- Na toaletu
- S parfemací
- Neutralizace zápachu
- 0,75 kg
Real Rose Gold čisticí prostředek na toalety o objemu 750 g je vhodným řešením pro udržení toalet v bezvadném stavu. Tento výrobek pochází z dílny českého výrobce Real a díky svému vysoce…
Bref Turquoise Aktiv WC blok 3x 50 g Ocean
od 74 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Na vodní kámen
- S parfemací
- Neutralizace zápachu
Bref Turquoise Aktiv je extra účinný WC blok, který čistí toaletu i mezi spláchnutími. Také ji chrání před vodním kamenem a uvolňuje svěžest oceánu. Zároveň obarvuje vodu do tyrkysového odstínu…
Bref Color Aktiv 3x 50 g Fresh Flowers
od 69 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Na vodní kámen
- S parfemací
- Sada
WC blok představuje ideální řešení pro vaši toaletu. Účinně čistí a má dlouhotrvající vůni. Také zabraňuje usazování vodního kamene a udrží vaši toaletu svěží po dlouhou dobu.
Bref WC Power Aktiv Gel 700 ml, Floral
od 49 Kč
70 Kč/l- Gel
- Na toaletu
- Na vodní kámen
- S parfemací
- 0,7 l
Gelový WC čistič zajišťuje hygienickou čistotu a lesk vaší toalety. Čistič po aplikaci dodá vaší toaletě také příjemnou vůni. Automaticky se aktivuje při kontaktu s povrchem, hygienicky čistí, …
CLEAMEN 370 Eco WC čistič, 750 ml
od 67 Kč
- Tekutý
- Univerzální
- Ekologický
- Na vodní kámen
- S parfemací
Čistič určený pro údržbu sanitárních povrchů, zejména toalet, pisoárů, bidetů a výlevek, eliminuje vodní a močový kámen, rez a usazeniny. Je vhodný pro profesionální i domácí použití, použitelný…
FRE-PRO Bowl Clip vonná závěska, med/bylinky
od 95 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- 0,06 kg
- Počet kusů v balení 1
Vonná závěska pro dámské toalety je určená k zavěšení z vnější strany mísy, hodí se pro všechny typy toalet. Má revoluční design, nerozpouští se ve vodě, při splachování nedochází ke znečištění…
Madel Forzablu Acqua Blu Granforte tablety do nádržky WC 2x 50 g
od 44 Kč
- Tablety
- Na toaletu
- S parfemací
- Bez chlóru
- Neutralizace zápachu
Forza Blu Acqua Blu je čistící prostředek na WC, který zároveň Vaši toaletu provoní. Tablety do nádržky WC jsou čistícím prostředkem, který zvládá Vaši toaletu dlouhodobě příjemně provonět. Po…
Domestos Total Hygiene Ocean Fresh 700 ml
od 49 Kč
- Gel
Domestos WC Gel je dezinfekční gel, který díky svému optimálnímu složení přilne k povrchu toaletní mísy a účinně působí proti bakteriím v toaletě. Výsledkem je hygienicky čistá a svěže vonící…
Ambi Pur WC Active Gel čistič toalet 750 ml, máta a jasmín
od 56 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Na vodní kámen
- S parfemací
Ambi Pur WC Active Gel je čistící prostředek určený speciálně pro udržování toalet. Tento gel je balený v lahvi o objemu 750 ml a pochází od výrobce Ambi Pur. Hlavní funkcí tohoto čističe je…
Bref Color Aktiv WC blok 4x 50 g, Flower
od 89 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Na vodní kámen
- S parfemací
- Sada
Bref Color Aktiv WC blok je snadný a pohodlný způsob, jak zajistit čistotu ve vaší toaletě. Bref Color Aktiv má speciální košíček a modré kuličky, které jsou aktivovány s každým spláchnutím a…
Duck Fresh Discs náhradní náplň 2x 36 ml, Lavender
od 98 Kč
1 400 Kč/l- Gel
- Na toaletu
- Na vodní kámen
- S parfemací
- 0,07 l
Tento čisticí přípravek na WC aktivně bojuje proti usazeninám vodního kamene a poskytuje dlouhodobou svěžest. Jeho účinek, který funguje s každým spláchnutím, je skutečně dlouhotrvající a vydrží…
Bref Blue Aktiv WC blok 3x 50 g, Eucalyptus
od 74 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Na vodní kámen
- Neutralizace zápachu
- Sada
Bref Blue Aktiv Eucalyptus 1. dokonalá čistota mezi každým spláchnutím díky účinným látkám obsažených v modré vodě 2. účinný proti vodnímu kameni 3. dokonalá svěžest 4. dokonalá hygiena. Balení…
Nanolab Strong Pink extra čistící pěna do toalet 500 ml
od 89 Kč
- Tekutý
- Na toaletu
- Ekologický
- Přírodní
- Antibakteriální
Čistící prostředek na toalety je navržen pro efektivní odstranění vodního kamene, bakterií a nečistot bez nutnosti zdlouhavého drhnutí. Pěna proniká i do těžko dostupných míst a zanechává…
FRE-PRO Wave 3D vonné sítko do pisoáru, Citrus
od 91 Kč
- Tuhý
- Na pisoár
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Oboustranné vonné sítko k provonění pisoárů má účinnost 30 dní. Unikátní šestiúhelníkový tvar se speciálně řešenými otvory umožňuje náhled do odpadových cest, redukuje rozstřikování moči, …
Domestos Power Foam pěnový čistič 435 ml, Arctic Fresh
od 65 Kč
- Roztok
- Na toaletu
- Antibakteriální
- Dezinfekční
- Na vodní kámen
Pěna ve spreji Domestos Power Foam přináší pohodlnější a efektivnější čištění toalety. Speciálně vyvinutý rozprašovač zbaví vaši toaletu virů a bakterií i na těžko dostupných místech. Můžete ho…
Dr. Devil Bicolor 5ball závěsný WC blok 3x 35 g, Sunset blossom
od 60 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Na vodní kámen
- S parfemací
- 0,11 kg
Bicolor 5ball je závěs do toalety ze speciálního gelu, který čistí, voní a preventivně působí proti usazování vodního kamene. Aplikace je velmi jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Stačí…
Dr. Devil WC závěs Bicolor 3x 35 g Polar Aqua
od 60 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Dezinfekční
- Na vodní kámen
- Sada
5 Ball BiColor je závěs do toalety ze speciálního gelu, který čistí, voní a preventivně působí proti usazování voního kamene. Aplikace je velmi jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Stačí…
FRE-PRO Wave vonné sítko do pisoáru Spiced Apple tmavě červené
od 88 Kč
- Tuhý
- Ekologický
- 0,07 kg
- Počet kusů v balení 2
Vonné sítko Wave do pisoáru je vyrobeno ze speciálního vonného plastu, který je zhotoven dle americké patentované technologie, a navíc šetří přírodu. Podle norem v USA i Evropě jde o ekologicky…
FRE-PRO Wave 3D vonné sítko do pisoáru, Honeysuckle
od 81 Kč
- Tuhý
- Na pisoár
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Oboustranné vonné sítko k provonění pisoárů má účinnost 30 dní. Unikátní šestiúhelníkový tvar se speciálně řešenými otvory umožňuje náhled do odpadových cest, redukuje rozstřikování moči, …
FRE-PRO Wave2 vonné sítko do pisoáru 2 ks, levandule
od 43 Kč
- Tuhý
- Na pisoár
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Vonné sítko do pisoáru Wave2 je součástí řady produktů FRE-PRO. Transparentní a flexibilní design, umožňující náhled do odpadových cest, redukuje rozstřikování moči, udržuje pisoár v čistotě a…
Bref WC Power Aktiv Gel 700 ml, Lemonitta Power
od 49 Kč
70 Kč/l- Gel
- 0,7 l
Gelový WC čistič zajišťuje hygienickou čistotu a lesk vaší toalety. Čistič po aplikaci dodá vaší toaletě také příjemnou vůni. Automaticky se aktivuje při kontaktu s povrchem, hygienicky čistí, …
Domestos Power Foam pěnový čistič 435 ml, Citrus Blast
od 65 Kč
- Roztok
- Na toaletu
- Antibakteriální
- Dezinfekční
- Na vodní kámen
Pěna ve spreji Domestos Power Foam přináší pohodlnější a efektivnější čištění toalety. Speciálně vyvinutý rozprašovač zbaví vaši toaletu virů a bakterií i na těžko dostupných místech. Můžete ho…
Chante Clair Disincrostante WC pěnový čistič pro odvápnění 625 ml
od 76 Kč
- Na toaletu
- Antibakteriální
- Dezinfekční
- Na vodní kámen
- S parfemací
Čistič toalety s pěnovou texturou je navržen pro důkladné čištění a údržbu toaletních mís. Jeho složení účinně odstraňuje zažranou špínu, vodní kámen a zbytky rzi, přičemž zajišťuje hygienickou…
Bref Color Aktiv WC blok 4x 50 g, Eucalyptus
od 89 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Na vodní kámen
- S parfemací
- Sada
Bref Color Aktiv WC blok je snadný a pohodlný způsob, jak zajistit čistotu ve vaší toaletě. Bref Color Aktiv má speciální košíček a modré kuličky, které jsou aktivovány s každým spláchnutím a…
Bref Power Aktiv Lemon 4x 50 g
od 89 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Na vodní kámen
- 0,05 kg
- Počet kusů v balení 4
Henkel Bref Power Aktiv je účinný tuhý WC blok, který při každém spláchnutí zvládá 4 funkce - hygienickou čistotu, ochranu před vodním kamenem, dlouhotrvající svěžest a vytvoření bohaté čistící…
Ambi Pur WC Active sprej 750 ml, bílé květy
od 56 Kč
- Tekutý
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Ambi Pur WC Active sprej 750 ml Ambi Pur WC čistič s rozprašovačem Bílé Květy je navržen pro snadné a účinné čištění vaší toalety a koupelny. Objem 750 ml zajistí dlouhodobé použití a díky…
Henkel Bref Power Aktiv WC blok 2x 50 g, Pine
od 55 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Ekologický
- Na vodní kámen
- S parfemací
Bref Power Aktiv WC blok s vůní borovice je určen pro udržení vaší toalety čisté a svěží s každým spláchnutím. Balení obsahuje dva bloky, každý o hmotnosti 50 g. Vlastnosti produktu: - Čištění…
Duck Fresh Stick 3x 9 g limetka
od 44 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Sada
- 0,03 kg
- Počet kusů v balení 3
Duck Fresh Stick Limetka přilne bez potřeby závěsu. Voní s každým spláchnutím. Čistí po dobu až 4 týdnů.
Larrin Pissoir Deo WC tablety 900 g borovice
od 229 Kč
- Tablety
- Na pisoár
- Na vodní kámen
- S parfemací
- Bez chlóru
Larrin Pissoir Deo WC tablety jsou čisticí prostředky speciálně navržené pro použití v pisoárech, ideální především pro komunální hygienu. Tento produkt je dodáván ve formě tablet s celkovou…
Larrin 3v1 WC blok do nádrže 2x 50 g Mountain Fresh
od 45 Kč
- Tablety
- Na toaletu
- Na vodní kámen
- S parfemací
- Neutralizace zápachu
Tableta do splachovací WC nádržky dezodoruje, čistí, zbarvuje vodu do příjemného odstínu, tvoří bohatou pěnu a snižuje tvorbu vodního kamene. Tuhá hmota voskovitého charakteru, která je směsí…
Duck Fresh Stick lesní 3x 9 g
od 48 Kč
- Tablety
- Sada
- 0,03 kg
- Počet kusů v balení 3
Duck Fresh Stick Lesní 3 gelové pásky 27g. přilne bez potřeby závěsu voní s každým spláchnutím čistí po dobu až 4 týdnů Návod k použití: Ujistěte se, že WC mísa je čistá a přípravek umístěte na…
Henkel Bref Blue Aktiv WC blok 50 g, Eucalyptus
od 33 Kč
- Tuhý
- Na toaletu
- Na vodní kámen
- S parfemací
- Neutralizace zápachu
Henkel Bref Blue Aktiv WC blok zajistí dokonalou čistotu mezi každým spláchnutím díky účinným látkám obsažených v modré vodě. Účinný proti vodnímu kameni. Dokonalá svěžest. Dokonalá hygiena. …
Dr. Beckmann Speciální čistící pěna do WC s aktivním uhlím 3x 100g
od 89 Kč
- Prášek
- Na vodní kámen
- 0,3 kg
Dr. Beckmann WC pěna s aktivním uhlím dodá vaší toaletě intenzivní čistotu. Samoaktivující pěna odstraňuje nečistoty a zápachy, zanechává zářivou čistotu, hloubkové působení s aktivním uhlím. …
Domestos Power Fresh Floral Fresh dezinfekční WC gel 700 ml
od 50 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Ekologický
- Antibakteriální
- Dezinfekční
Domestos Power Fresh je řada toaletních čističů s rozložitelným aroma, který slouží pro odstranění zápachů. Tento účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou…
Duck Fresh Discs 36 ml, Active Eucalyptus
od 69 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Na vodní kámen
- S parfemací
- Neutralizace zápachu
WC gel Duck Fresh Discs dokonale vyčistí vaši toaletu a spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem při každém spláchnutí. Stačí pouze aplikovat na vnitřní stěnu mísy a gelový disk bude pracovat…
FRE-PRO Wave2 vonné sítko do pisoáru 2 ks, bavlna
od 179 Kč
- Tuhý
- Počet kusů v balení 2
Vonné sítko do pisoáru Wave2 je součástí řady produktů FRE-PRO. Transparentní a flexibilní design, umožňující náhled do odpadových cest, redukuje rozstřikování moči, udržuje pisoár v čistotě a…
WC NET Intense WC gelový čistič 750 ml, Ocean Fresh
od 37 Kč
- Gel
- Na toaletu
- S parfemací
- Bez chlóru
- Neutralizace zápachu
WC NET Intense Ocean Fresh je gelový čistič na WC, který nabízí kombinaci efektivního čištění a svěžesti oceánské vůně. Tento produkt o objemu 750 ml je navržen pro pravidelnou údržbu toalet a…
Dr. Devil Push Pull Gel WC blok bez košíku 4x 20 g, Lemon Fresh
od 77 Kč
- Gel
- 0,08 kg
- Počet kusů v balení 4
Absolutně hygienický – bez košíku plného bakterií, virů a nečistot, to je Push Pull Gel. Svěže voní a čistí toaletu. Také působí preventivně proti usazování vodního kamene. Před prvním použitím…
Duck Extra Power 750 ml Pine
od 66 Kč
- Gel
- Na toaletu
- Antibakteriální
- Dezinfekční
- Na vodní kámen
Pěnivý bělící gel kombinuje dezinfekční výhody bělícího a čistícího účinku pěny v jednom. Zatímco bělidlo dezinfikuje a rozjasňuje toaletu, silná pěna precizně odstraní nečistoty, usazeniny i…
Fox Cleaning WC čistič na rez a vodní kámen 750 ml
od 27 Kč
- Tekutý
- Na toaletu
- Ekologický
- Na vodní kámen
- S parfemací
Tekutý přípravek určený k odstraňování rzi a vodního kamene v toaletě, který je vhodný pro průběžnou údržbu. Po použití zanechává příjemnou vůni. Přípravek je ve formě gelu, který se aplikuje…
Astonish Fizz & Fresh čistící tablety do WC 8x 25 g, Lemon Splash
od 69 Kč
- Tablety
- Na toaletu
- Na vodní kámen
- S parfemací
- Bez chlóru
Extra silná tableta do WC během chvilky vyčistí celou mísu díky své aktivní pěně. Snadno odstraní vodní kámen, vápenaté usazeniny i rez. Dostane se i do míst, kam čisticí štětka nedosáhne. …
Ambi Pur WC Active Gel čistič toalet 750 ml Pink Hibiscus & Rose
od 56 Kč
75 Kč/l- Gel
- 0,75 l
- Počet kusů v balení 1
Kvalitní a spolehlivý WC čistič odstraňuje vodní a močový kámen, usazeniny a nečistoty. Výrobek disponuje maximální čisticí sílou v kombinaci s jedinečným výběrem rostlinných vůní. Čistič…
CORMEN Krystal WC zásaditý s dezichlorem 5 l
od 218 Kč
- Roztok
- Na toaletu
- Na vodní kámen
- S parfemací
- Bez chlóru
Krystal WC alkalický na nerez a keramiku s Dezichlorem. Tekutý alkalický čisticí prostředek obsahující Dezichlor pro čištění keramických sanitárních obkladů a zařízení, WC, nerezových ploch, …
