Hlavní obsah stránky

Yves Saint Laurent Libre W EDP

  • Dámský parfém Yves Saint Laurent Libre W EDP
  • Dámský parfém Yves Saint Laurent Libre W EDP
  • Dámský parfém Yves Saint Laurent Libre W EDP
  • Dámský parfém Yves Saint Laurent Libre W EDP
Dámský parfém Yves Saint Laurent Libre W EDP

Libre znamená ve francouzštině svoboda, a ta má konečně svou vlastní tvář. Vyznačuje tím největší a nejvýznamnější poctu této značce.

Vybrat variantu (7)

Yves Saint Laurent Libre W EDP Tester 90 ml

7 variant pro
Yves Saint Laurent Libre W EDP

Porovnání cen obchodů

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuYves Saint Laurent

Popis

Libre znamená ve francouzštině svoboda, a ta má konečně svou vlastní tvář. Vyznačuje tím největší a nejvýznamnější poctu této značce. Svoboda volby, žít naplno a bez kompromisů jako prvek prostupuje všemi smysly této sebevědomé vůně.

Klíčové vlastnosti
  • květinová vůně s levandulovými akordy
  • zrozená pro speciální příležitosti
  • pro ženy, které chtějí žít podle vlastních pravidel

Parfémová voda Yves Saint Laurent Libre pro ženy

Vůně, která byla uvedena na trh v roce 2019, jejíž tváří se stala světoznámá zpěvačka Dua Lipa. Parfémovaná voda vytvořena speciálně všem silným ženám, které staví svobodu na horní příčky svých hodnot. Stejně jako značka Yves Saint Laurent.

inspirace Yves Saint Laurent Libre
Buďte sama sebou

Svoboda je svůdná a vy víte, jak ji získat. Napětí mezi hořící smyslností pomerančového květu z Maroka a odvahou levandule z Francie s ženským nádechem vytvoří stezku, jenž přivane jako závan nadcházející svobody. Příběh se odehrává i v samotném flakónu, který dává na obdiv svůj okázalý luxus prostřednictvím ostrých linií, výraznému logu vinoucí se kolem skla i ve zlatém zdobení černého víčka v asymetrickém tvaru.

kompozice Yves Saint Laurent Libre
Jedinečný střet s nekonečně vibrující notou

Zahalte se do smyslnosti květu marockého pomerančovníku a svěžesti francouzské levandule se silným ženským aspektem. Kompozice je doprovázená mandarinkovým olejem a černým rybízem. Levandulové tóny se po chvíli projeví i v samotném srdci, kde se o své místo dělí s jasmínem. Závěrečné spojení hřejivé vanilky s pižmem, ambrou a cedrem zajistí velkolepost této vůně. Právě proto také zdobí flakón legendární logo Cassandre, které se okolo něj obtáčí a je přibité ke sklu jako šperk.

Složení vůně Yves Saint Laurent Libre
  • Hlava - černý rybíz, petitgrain, mandarinkový olej, olej z francouzské levandule
  • Srdce - jasmín sambac, pomerančový květ, levandule, indický jasmín
  • Základ - cedrové dřevo, pižmo, pravá ambra, madagaskarská vanilka
Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů. Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy. Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru. Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Parametry

Typ parfémuparfémová voda
Květinové vůněano
Ovocná vůněano
Objem90 ml
Levandulové vůněano
Původ parfémufrancouzské

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Dámské parfémy Yves Saint Laurent

Všechny dámské parfémy Yves Saint Laurent