Hlavní obsah stránky

Chloé Chloé W EDP

  • Dámský parfém Chloé Chloé W EDP
  • Dámský parfém Chloé Chloé W EDP
  • Dámský parfém Chloé Chloé W EDP
  • Dámský parfém Chloé Chloé W EDP
Dámský parfém Chloé Chloé W EDP

Chloé Chloé je nádherná, květinová, pudrová a svěží vůně. Tato parfémovaná voda je plná nových nápadů, nabitá tvořivostí a nespoutaností.

Vybrat variantu (12)

Chloé Chloé W EDP 50 ml

12 variant pro
Chloé Chloé W EDP

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuChloé

Popis

Chloé Chloé je nádherná, květinová, pudrová a svěží vůně. Tato parfémovaná voda je plná nových nápadů, nabitá tvořivostí a nespoutaností. Vyjadřuje cit pro styl dokonalé ženy, milující módu, eleganci a nápaditost. Je protkaná čistotou a hravostí.

Klíčové vlastnosti
  • květinovo-pudrová vůně
  • pro romantickou ženu
  • pro denní nošení i speciální příležitosti

Parfémová voda Chloé Chloé pro ženy

Svěží a lehká ovocná vůně Chloé si pohrává s představami o ženskosti a ukrývá v sobě esence růží s dřevitým základem. Základ parfémové vody Chloé Chloé tvoří ambra a cedr, hlavu liči, pivoňka a frézie a v srdci ukrývá vůni magnolie, růže a konvalinky. Ocitněte se rázem v ráji nevtíravé, luxusní a sofistikované vůně. Dámský parfém Chloé Eau de Parfum módní značky Chloé vydala dvojice parfumerů Amandine Marie a Michel Almairac v roce 2008.

flakón parfémové vody Chloé Chloé
Je zkrátka svá

Volná jako pták, oplývá zdravým sebevědomím a nedá dopustit na romantický náhled na svět. Ostatní ji obdivují a možná i závidí její životní energii, elán a přirozený šarm. Zaposlouchejte se do svého vnitřního hlasu a rozhodujte se s absolutní svobodou. Touto výzvou k vám promlouvá dámská parfémovaná voda Chloé Chloé. Chloé Eau de Parfum je synonymem francouzské elegance, která si nezadá s to si užívat slasti moderních požitků. Podoba luxusního flakónku vůně v sobě odráží ryze elegantního ducha samotné francouzské oděvní značky Chloé – sklo je delikátně plisované a hrdlo flakónku zdobí ručně uvázaná mašle v něžné růžové barvě.

flakón vůně Chloé Eau de Parfum
Svěží a velmi ženská vůně plná života

Stejným způsobem, jakým si Chloé Eau de Parfum obratně pohrává se svými představami o ženskosti, bere nyní do rukou tradiční růži a s důmyslnou precizností ji přetváří ve vůni plnou života. Aranžuje ji do poloh průzračnosti a hřejivosti, hravosti a podmanivosti. Vzdušná vrchní nota parfémované vody je tvořena kombinací nasládlého liči, opojné pivoňky a aromatické frézie. Po chvíli vystoupí vpřed čistě květinové srdce, ve kterém se snoubí smyslné tóny růže, konvalinky a magnólie. V základu vonné kompozice se prolíná ambrový akord a elegantní cedrové dřevo.

Složení vůně Chloé Chloé
  • Hlava - frézie, liči, pivoňka
  • Srdce - konvalinka, magnólie, růže
  • Základ - ambra, virginský jalovec
Parfémy Chloé

Parfémy Chloé se drží romantické linie značky, vyjadřují tvořivost a jedinečnost ženy, smysl pro módu a styl. Dokáží zprostředkovat pocit luxusu a noblesy. Kromě miliónů žen na celém světě si Chloé zamilovaly také Grace Kelly, Jackie Kennedy, Natalie Portman nebo Kirsten Dunst.

Parametry

Typ parfémuparfémová voda
Květinové vůněano
Luxusníano
Svěží parfémano
Objem50 ml
Orientální vůněano
Sladký parfémano
Původ parfémufrancouzské

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Dámské parfémy Chloé

Všechny dámské parfémy Chloé