Hlavní obsah stránky

Woody Rosalie

  • dětská kuchyňka Woody Rosalie
dětská kuchyňka Woody Rosalie

Z jedné strany kuchyňka se dvěma vařiči, z druhé výdejna jídel. Součástí kuchyňky je zásobník na vodu, díky němuž může dítě skutečně omývat ovoce, zeleninu, ale i nádobí a náčiní, které je součástí tohoto výrobku.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuWoody

Popis

Z jedné strany kuchyňka se dvěma vařiči, z druhé výdejna jídel. Součástí kuchyňky je zásobník na vodu, díky němuž může dítě skutečně omývat ovoce, zeleninu, ale i nádobí a náčiní, které je součástí tohoto výrobku. Hra s vodou děti nadchne a plnění zásobníku se tak stane velmi populární činností. Dřez pod kohoutkem je vyjímatelný a může se tak vylévat dle potřeby. Pod dřezem je prostor pro uskladnění zásob na přípravu pokrmů.

Parametry

Věk dítěte3 roků
Šířka77 cm
Materiál kuchyňkydřevěná
Výška pracovní desky56 cm
Výška95 cm
Délka34 cm
Tekoucí vodaano

Články k tématu

Domácnost a zahrada7 tipů na nejlepší venkovní hry pro děti

Léto je tu a s ním i čas, který s dětmi trávíte na zahradě, v parku nebo u vody. Přemýšlíte, jak je co nejlépe zabavit? Přinášíme vám tipy na skvělé venkovní hračky a hry, které zabaví všechny malé i…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Dětské kuchyňky Woody