Lék na bolest, zánět a horečku Recenze Wobenzym

Recenze Wobenzym

Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více jak 50letou léčebnou praxí. Lék Wobenzym přináší optimální účinek při nasazení bezprostředně po vzniku potíží. Klíčové vlastnosti - zkracuje dobu hojení po úrazech nebo operacích - optimalizuje funkci imunitního systému - urychluje vstřebávání otoků - působí proti zánětům a zmírňuje bolest Lék Wobenzym Wobenzym obsahuje vhodně sestavené enzymy (bílkoviny katalyzující chemické reakce), které mají schopnost účelně ovlivňovat imunitu, tlumit zánět a otoky a do jisté míry i rozpouštět krevní sraženiny. Urychlují průběh zánětu a zmírňují jeho následky, tlumí chorobné projevy způsobené škodlivými imunokomplexy vznikajícími v důsledku protilátkových reakcí.

Registrovaný uživatel2. května 2020

Wobenzym je osvědčená věc.

Jediný zápor je, že je drahý.

Registrovaný uživatel11. února 2020

opravdu pomáhá sám sem vyzkoušel bolest kloubů.

velký počet tablet k léčbě 5-10ks 3x denně.

výrobek je opravdu kvalitní viz.recenze nejen moje ale i ostatních uživatelů.Jsem s nim velice spokojen.

Registrovaný uživatel11. května 2020

vyhovoval mi po operaci

zbytečné drahý

Registrovaný uživatel26. března 2021

Když mi soudruzi lékaři při rentgenu hlavy vpíchli do žíly kontrastní látku, osypal jsem se celý lupénkou, kterou jsem měl pouze na loktech a koleni levé nohy. Tohle jsem nikdy neměl a osypal jsem se celý- trvalo to 5 měsíců- po Wobezymu se to zlepšilo za 3 týdny natolik, že lupénka skoro zmizela. Navíc mi přestala trnou noha, když jsem si přeložil nohu přes nohu.

Nezjistil jsem žádné

Beautyfull

Registrovaný uživatel13. srpna 2020

U mě prevence proti růži (3x3tablety) a mám už dva roky pokoj, a odstranění problémů po urologické operaci. Přestaly bolestivé projevy .

Asi jen cena ale doporučuji při prvním nasazení balení 300 ks.

Asi to na každého působí individuálně. Já jsem byl zkraje dost skeptický ale co naplat, na mě to učinkovalo jak v odstranění opakujících se projevů růže, tak zotavení po urologické operaci. Howgh

Registrovaný uživatel6. srpna 2020

Mám dobré zkušenosti, podporuje hojení. Používám při zánětu.

Registrovaný uživatel2. května 2020

Posiluje imunitu, tlumí záněty a otoky

Cena

Doporučuji, jeví se mi to jako účelně investované peníze.

Registrovaný uživatel8. dubna 2021

Pro nemoci stáří, jako snížená hybnost, imunita, metabolismus atd naprosto 100% zlepšení

Vysoká cena

Registrovaný uživatel29. prosince 2020

Použila jsem podruhé-vždy po operaci. Poprvé vše v naprostém pořádku,hojila jsem se skvěle a bez komplikací. Podruhé účinek na hojení také velmi dobrý, ale měla jsem po celou dobu "střevní potíže"-pozitivní bylo, že odešlo i několik nadbytečných kil.

Cena a nutnost užívat velké množství tablet.

Registrovaný uživatel26. listopadu 2020

Stačí si přečíst návod a skutečnost vše potvrzuje. Je sice drahý, ale zdraví se nedá koupit ani ukrást. Tentokrát ho beru na imunitu, používám denně a zase se osvědčuje.

neznám

jak je zhora napsáno, osvědčený lék

m.prochina6. července 2020

Možná mi pomohl, neumím posoudit na 100%. Souhra více okolností.

Cena, samozřejmě... Platíme tím, bohužel, vlezlou a všudypřítomnou přihlouplou reklamu.

Registrovaný uživatel2. května 2020

- užíváno pro posílení imunity, zatím hodnotím kladně

- jednoznačně vysoká cena

Martina28. října 2023

Beru ho hlavně při nachlazení, a to vlastně vždycky. Pomůže od všech možných příznaků. Trpívám na taková krátká menší nachlazení (hlavně mě bolí hlava) a ta léčím vlastně jen Wobenzymem. Když jsem měla kovid, brala jsem taky. Mám za sebou menší chirurgické zákroky a po těch jsem se dala rychle do kupy, věřím, že Wobenzym pomohl.

Celkem mi vadí složení kapsle, prostě docela chemické. Hledala jsem i alternativy, ale ani jejich kombinací jsem nedosáhla stejných efektů. Každopádně alternativy s čistým složením existují (např. Time Health - má obecně skvělé výrobky). Je to samozřejmě šíleně drahý, po kovidovém výpadku skoro o další tisícovku... Narušuje trochu trávení, to je vždycky znát.

Je to momentálně nejlepší (=nejúčinnější) enzymoterapie, kterou znám. Enzymům přitom věřím hodně, používám (od Alavisu) i pro kocoura zejm. při zraněních, také s úspěchem.

Registrovaný uživatel17. února 2023

Dříve mi pomáhal

Po covidu se mi po něm vyskytla kopřivka.

Registrovaný uživatel20. července 2021

Mám bolavé kolena s pseudocystou po úraze. Wobenzym mi už několikrát pomohl, když se koleno rozbollo. I po úraze. když pan doktor konstatoval, že mám v koleni vodu a že mi musí vytáhnout. Nemusel. Wobenzyn zabral a léta jsem ho měla v pohodě bez bolesti. Až od loňského roku začalo znovu bolet. Začala jsem ho brát. Není to ještě úplně v pořádku, ale pokud nejdu schody a kopce, koleno přestalo bolet. I jsem přemýšlela, zda jsem díky Wobenzinu neměla lehký průběh covidu 19. Brala jsem ho před tím, než jsem dostala covid. Měla jsem sice 14 dní každý den zvýšenou teplotu a rýmu a kašel a spala. Ovšem lékaře jsem se nedovolala, ale protilátky mám prý vysoké.

To že mi už několikrát pomohl jsem už napsala. Jen někdy neumím nastavit čas 1/2 hodinu před jídlem. A mám vyzkoušené, že pokud toto nedodržím a nenajím se, tak mi je těžko od žaludku,

S Wobenzynem jsem spokojená a snažím se ho mít doma v lékárničce pro případ nemoci nebo bolesti toho kolena. Beru ho tak 2x do roka.

Registrovaný uživatel6. prosince 2020

Působí blahodárně na organismus., v mém případě řeší Lymfedémy,, artroza,žiní systém a otoky dolních končetin. Zvyšuje výrazně imunitu.

Vyšší cena.

Doporučil mi lékař, doporučuji i já.

Registrovaný uživatel28. května 2021

Jsem diabetik a beru ho asi sedm let+Ascorutin a nové krvácení do očí jsem již neměl !

Alena Tumlířová6. prosince 2020

ano - pomohl mně hodně při léčbě reumatické artritidy !! bez dalších léčiv !! ale 15 denně - cca 1 rok --- ale pomáhá

Ivana Siňárová9. srpna 2020

Je výborný na imunitu .

Mnoho tablet za den

Registrovaný uživatel11. března 2022

Používám jako doplněk léčby revmatoidní artritidy