Hlavní obsah stránky

Winning Moves Monopoly Ulice

  • desková hra Winning Moves Monopoly Ulice
  • desková hra Winning Moves Monopoly Ulice
desková hra Winning Moves Monopoly Ulice

Limitovaná edice hry Monopoly vznikla u příležitosti patnáctého výročí slavného seriálu Ulice. Zažijte to, co prožívají hrdinové seriálu a užijte si spoustu zábavy.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuWinning Moves

Popis

Limitovaná edice hry Monopoly vznikla u příležitosti patnáctého výročí slavného seriálu Ulice. Zažijte to, co prožívají hrdinové seriálu a užijte si spoustu zábavy.

Klíčové vlastnosti
  • pro 2 až 4 hráče

  • vhodná pro děti od 8 let

  • hra trvá minimálně 60 minut

  • kompletně v české verzi

Společenská hra Monopoly Ulice

Staňte se novou postavou vašeho oblíbeného seriálu a prozkoumejte zákulisí natáčení. Desková hra Monopoly se postará o zábavu celé rodiny a společně strávené chvíle s přáteli. Hra vás zasvětí do mechanismů trhu s nemovitostmi a děti se mohou naučit, jak mají správně zacházet s penězi a platební kartou.

Monopoly Ulice
Princip hry

Váš úspěch ve hře bude záviset na vašich dovednostech, úvahách ale samozřejmě budete potřebovat i štěstí. Uzavírejte obchody a nakupte si třeba Gábinin salón, hospodu u Henryho, byt Bedřicha Lišky a další známá místa. Rozumné investování a uzavírání výhodných obchodů vás zavede k úspěchu a výhře. Život v Ulici teď může být s touto deskovou hrou i váš. Hra trvá minimálně 1 hodinu, ale může se klidně protáhnout až na 3 hodiny.

Monopoly pro všechny

Monopoly nejsou jen pro dospělé a vetší děti. I mladší zájemci si mohou zahrát, a to díky verzi Monopoly Junior. Hra má jednodušší pravidla a hrací deska i figurky jsou navrženy v dětském designu. Pro malé hráče může být manipulace s penězi při nákupu nemovitostí obtížná, a proto je tu také edice Monopoly Junior Elektronické bankovnictví, která nahrazuje peníze za bezhotovostní bankovní karty.

Parametry

Typ deskové hrystrategická
Minimální počet hráčů2
Jazykčeština
Minimální věk hráčů8 roků
Maximální počet hráčů4
Doba hraní60 min.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Deskové hry Winning Moves

Všechny deskové hry Winning Moves