Hlavní obsah stránky

Hasbro Nové Monopoly CZ

  • desková hra Hasbro Nové Monopoly CZ
  • desková hra Hasbro Nové Monopoly CZ
  • desková hra Hasbro Nové Monopoly CZ
  • desková hra Hasbro Nové Monopoly CZ
  • desková hra Hasbro Nové Monopoly CZ
desková hra Hasbro Nové Monopoly CZ

Společenská hra na obchodování s nemovitostmi, ve které mohou hráči uplatnit svůj obchodní talent. Kupujte, prodávejte a spřádejte plány na celkové vítězství a zničení vašich protivníků.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHasbro

Popis

Společenská hra na obchodování s nemovitostmi, ve které mohou hráči uplatnit svůj obchodní talent. Kupujte, prodávejte a spřádejte plány na celkové vítězství a zničení vašich protivníků.

Klíčové vlastnosti
  • procvičuje strategické myšlení
  • pro 2 až 6 hráčů
  • nové 4 hrací figurky
  • kompletně v češtině
  • snadná pravidla

Zažeňte nudu s hrou Hasbro Nové Monopoly

Milujete obchodování, rádi smlouváte a uzavíráte dohody? Pak právě Monopoly, jenž se stala jednou z nejoblíbenějších a nejznámějších deskových her, je pro vás ta pravá. Zasedněte v rodinném kruhu a poznejte se zase o trochu blíže.

deskovka Nové Monopoly
Nebuďte skromní, kupte si celé město

Hru do rukou dostanete kompletně v českém jazyce a pravidla této hry nejsou nijak obtížná, brzo se vám tak vryjí pod kůži. Projděte herní plán a nakupte co nejvíce lukrativních nemovitostí dříve, než vám je vyfoukne některý z vašich protihráčů. Následně je prodávejte za cenu, kterou si vy sami určíte. Smlouvejte, dohadujte se, vyjednejte si ty nejvýhodnější podmínky, postavte si hlavu a dosáhněte svého. Pokud tak učiníte, přivedete ostatní k bankrotu a stanete se králem nebo královnou Monopoly.

Figurky v novém kabátě

Oblíbená hra Monopoly se představuje tentokrát v novém obalu a s novými figurkami. Kromě klasických figurek jakými jsou klobouk, pes, loď nebo auto, si můžete vybrat také tučňáka, kachničku, tyranosaura nebo kočku. Posuňte svou oblíbenou figurku vstříc podnikatelským plánům na téma nemovitosti a ukažte svou šikovnost a um v prosperování s monopoly. figurky Nové Monopoly

Nejklasičtější společenská hra na obchodování, jenž byla vynalezena v Americe v době světové hospodářské krize založená na obchodování ve velkém a docílení rychlého zbohatnutí. Váš úspěch záleží na vašich spekulacích, rozumných investicích, chytrých obchodech a i když vám štěstí nepřeje, můžete vždy využít hypoték a obchodů s ostatními hráči.

pravidla Nové Monopoly
Snadná herní pravidla

Hráči umístí své herní figurky na políčko START a pomocí hodů kostkou se pohybují dokola po hracím plánu. Na políčkách jsou vyobrazeny pozemky, jež mohou hráči kupovat a stavět na nich malé domky či velké hotely. Přitom musí být stále ve střehu a hlídat si, zda jim na jejich zakoupené políčko žádný protihráč nešlápl, protože za to od něj dostává nekompromisní nájem. Peníze lze rovněž získat průchodem přes políčko START. Hráč, jež vlastní všechny nemovitosti ve hře, vyhrává. Nechť hra započne, ať vám dá možnost stát se nejbohatším hráčem, který bude vlastnit všechno.

Obsah balení

Najdete zde hrací desku, 8× žeton, 28× vlastnickou kartu, 16× kartu šance, 16× kartu pokladny, 1× balíček s penězi pro Monopoly, 32× zelený dům, 12× červený hotel, 2× herní kostku a nakonec 1× návod.

Poznejte jaké další hry ze série Monopoly můžete přidat do sbírky vašich deskových her. S malými hráči od pěti let můžete začít hru s Monopoly Junior nové figurky.

Parametry

Typ deskové hrystrategická
Minimální počet hráčů2
Jazykčeština
Maximální doba hraní120 min.
Minimální věk hráčů8 let
Maximální počet hráčů6
Doba hraní60 min.

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Deskové hry Hasbro

Všechny deskové hry Hasbro