Hlavní obsah stránky

Mindok Krycí jména

  • Desková hra Mindok Krycí jména
  • Desková hra Mindok Krycí jména
  • Desková hra Mindok Krycí jména
Desková hra Mindok Krycí jména

Krycí jména je skvělá deduktivní asociační hra, ve které budete hledat podle asociací skryté agenty pod jejich krycími jmény. Na stole se rozloží 25 krycích jmen a hraje se na týmy.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMindok

Popis

Krycí jména je skvělá deduktivní asociační hra, ve které budete hledat podle asociací skryté agenty pod jejich krycími jmény. Na stole se rozloží 25 krycích jmen a hraje se na týmy. Hlavní špion dává svému týmu jednoslovnou nápovědu. Agenti z jeho týmu se pak mezi krycími jmény snaží najít taková, která se nějak vztahují k nápovědě. Pokud ale odhalí civilistu nebo nepřátelského agenta, tah pro ně končí a hraje druhý tým.

Krycí jména je skvělá a rychlá party hra, která pobaví zkušené i příležitostné hráče.

Objevte i další verze hry, vyberte si tu nejlepší, anebo je zkuste všechny! Krycí jména: Duet je verze určená speciálně pro dva hráče. Verze Krycí jména: Obrázky je zase zaměřená spíše na vizuální podobu, než textovou.

Parametry

Typ deskové hrypárty
Minimální počet hráčů2
Jazykčeština
Minimální věk hráčů10 let
Maximální počet hráčů8
Doba hraní15 min.

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Deskové hry Mindok

Všechny deskové hry Mindok