Hlavní obsah stránky

Weber Q 1200

  • zahradní gril Weber Q 1200
zahradní gril Weber Q 1200

Poklop a grilovací plášť z odolné hliníkové litiny se lehce čistí a má dlouhou životnost, rám z nylonu a skelných vláken je lehký a přesto stabilní, odolný vůči teplu a povětrnostním vlivům. Elektronické zapalování startuje gril rychle a jednoduše, plynule nastavitelný teplotní regulátor nabízí absolutní kontrolu grilovací teploty.

Vybrat variantu (5)

Weber Q 1200 černý

5 variant pro
Weber Q 1200

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuWeber

Popis

Poklop a grilovací plášť z odolné hliníkové litiny se lehce čistí a má dlouhou životnost, rám z nylonu a skelných vláken je lehký a přesto stabilní, odolný vůči teplu a povětrnostním vlivům. Elektronické zapalování startuje gril rychle a jednoduše, plynule nastavitelný teplotní regulátor nabízí absolutní kontrolu grilovací teploty. Porcelánem smaltovaný litinový grilovací rošt s integrovanými aroma kolejnicemi, chrání hořáky před odkapávajícím tukem a tim i pokrm před připálením. Sučástí je i vyjímatelná odkapávací miska.

Parametry

Konstrukce grilumini gril
Materiál grilulitina
Délka grilovacího prostoru43 cm
Druh palivaplyn
Výkon2,64 kW
Šířka grilovacího prostoru32 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Zahradní grily Weber

Všechny zahradní grily Weber