Hlavní obsah stránky

Campingaz Attitude 2go

Zahradní gril Campingaz Attitude 2go

Stolní plynový gril Campingaz Attitude 2go je vhodný pro každého, kdo nemá dostatek místa pro klasický velký gril. Malé rozměry a připojení na kartuši (součástí grilu) z něj dělají nejen ideální volbu pro vaše balkóny a terasy, ale i skvělého parťáka na kempování a grilování v přírodě.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCampingaz

Popis

Stolní plynový gril Campingaz Attitude 2go je vhodný pro každého, kdo nemá dostatek místa pro klasický velký gril. Malé rozměry a připojení na kartuši (součástí grilu) z něj dělají nejen ideální volbu pro vaše balkóny a terasy, ale i skvělého parťáka na kempování a grilování v přírodě. Tento stolní gril přináší elegantní městský styl grilování, a to vše v kompaktním, přenosném balíčku. Intuitivně navržený pro snadné grilování kdekoliv, těží z dokonale rovnoměrného rozložení tepla díky výkonným hořákům Blue Flame z nerezové oceli.

Parametry

Konstrukce grilumini gril
Materiál grilulitina
Šířka grilovacího prostoru26 cm
Druh palivaplyn
Délka grilovacího prostoru48 cm
Hmotnost13 kg

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Zahradní grily Campingaz

Všechny zahradní grily Campingaz