Hlavní obsah stránky

Campingaz Attitude 2go

  • zahradní gril Campingaz Attitude 2go
zahradní gril Campingaz Attitude 2go

Stolní plynový gril Campingaz Attitude 2go je vhodný pro každého, kdo nemá dostatek místa pro klasický velký gril. Malé rozměry a připojení na kartuši (součástí grilu) z něj dělají nejen ideální volbu pro vaše balkóny a terasy, ale i skvělého parťáka na kempování a grilování v přírodě.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCampingaz

Popis

Stolní plynový gril Campingaz Attitude 2go je vhodný pro každého, kdo nemá dostatek místa pro klasický velký gril. Malé rozměry a připojení na kartuši (součástí grilu) z něj dělají nejen ideální volbu pro vaše balkóny a terasy, ale i skvělého parťáka na kempování a grilování v přírodě. Tento stolní gril přináší elegantní městský styl grilování, a to vše v kompaktním, přenosném balíčku. Intuitivně navržený pro snadné grilování kdekoliv, těží z dokonale rovnoměrného rozložení tepla díky výkonným hořákům Blue Flame z nerezové oceli.

Parametry

Výškově nastavitelný roštne
Teploměrne
Displejne
Materiál grilovací plochysmalt
Na kolečkáchne
Šířka59 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Zahradní grily Campingaz

Všechny zahradní grily Campingaz