Hlavní obsah stránky

Vysoká modrá zeď - ohlédnutí poslední: Protivzdušná obrana Československa v závěrečném období studené války - Miroslav Irra (2022, pevná)

  • kniha Vysoká modrá zeď - ohlédnutí poslední: Protivzdušná obrana Československa v závěrečném období studené války - Miroslav Irra (2022, pevná)
kniha Vysoká modrá zeď - ohlédnutí poslední: Protivzdušná obrana Československa v závěrečném období studené války - Miroslav Irra (2022, pevná)

Publikace uzavírá trilogii pojednávající o budování československé protivzdušné obrany. Třetí závěrečná část popisuje situaci od roku 1980.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuJakab

Popis

Publikace uzavírá trilogii pojednávající o budování československé protivzdušné obrany. Třetí závěrečná část popisuje situaci od roku 1980. Změny v organizaci a ve výzbroji stíhacího letectva, radiotechnických a protileteckých raketových jednotek. Podrobně popisuje zásahy proti narušitelům zvenčí a proti vlastním občanům snažícím se dostat vzdušnou cestou na západ. Nechybí jednotky zařazené do protivzdušné obrany a jejich výzbroj v uvedeném období a popis jejího tehdejšího potencionálního protivníka jeho organizaci a vybavení.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2022
Produktové číslo978-80-7648-062-9
Počet stran104
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Dějiny a fakta Jakab

Všechny dějiny a fakta Jakab