Hlavní obsah stránky

Vybrané klinické stavy u seniorů: Úskalí diagnostiky a terapie - Hana Matějovská Kubešková a kol.

  • učebnice Vybrané klinické stavy u seniorů: Úskalí diagnostiky a terapie - Hana Matějovská Kubešková a kol.
učebnice Vybrané klinické stavy u seniorů: Úskalí diagnostiky a terapie - Hana Matějovská Kubešková a kol.

Kniha nabízí výběr klinických situací seniorského věku, které v posledních letech poněkud unikají pozornosti velkých edukačních akcí, ale v běžné praktické medicíně jsou naopak velmi časté. Trend stále rychleji rostoucího podílu seniorů zvyšujícího se věku, s vyšším počtem chorob a léčených vyšším počtem medikamentů si nepochybně vyžádá značný posun v přístupu zdravotníků, a to směrem k celostní medicíně usilující o komplexní přístup ke geriatrickému nemocnému.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMladá fronta

Popis

Kniha nabízí výběr klinických situací seniorského věku, které v posledních letech poněkud unikají pozornosti velkých edukačních akcí, ale v běžné praktické medicíně jsou naopak velmi časté. Trend stále rychleji rostoucího podílu seniorů zvyšujícího se věku, s vyšším počtem chorob a léčených vyšším počtem medikamentů si nepochybně vyžádá značný posun v přístupu zdravotníků, a to směrem k celostní medicíně usilující o komplexní přístup ke geriatrickému

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2015
Produktové číslo978-80-204-3394-7
Počet stran216
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Medicína a zdravotnictví Mladá fronta

Všechny medicína a zdravotnictví Mladá fronta