Hlavní obsah stránky

Výbor z korespondence I. díl - Marcus Tullius Cicero (2019, pevná)

  • kniha Výbor z korespondence I. díl - Marcus Tullius Cicero (2019, pevná)
kniha Výbor z korespondence I. díl - Marcus Tullius Cicero (2019, pevná)

Dochovaná korespondence významného římského řečníka, politika, spisovatele, a v neposlední řadě vrcholného stylisty, Marka Tullia Cicerona byla objevena italskými humanisty ve čtrnáctém až patnáctém století. Obsahuje téměř 900 dopisů a jako „živá“ korespondence, neurčená primárně pro veřejnost, má nesmírný historický význam.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Argo

Popis

Dochovaná korespondence významného římského řečníka, politika, spisovatele, a v neposlední řadě vrcholného stylisty, Marka Tullia Cicerona byla objevena italskými humanisty ve čtrnáctém až patnáctém století. Obsahuje téměř 900 dopisů a jako „živá“ korespondence, neurčená primárně pro veřejnost, má nesmírný historický význam. Cicero si dopisoval s množstvím předních římských osobností, které spolutvořily dějiny, příp. i kulturu posledních desetiletí

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2019
Produktové číslo978-80-257-3054-6
Počet stran600
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Dějiny a fakta Nakladatelství Argo

Všechny dějiny a fakta Nakladatelství Argo