Hlavní obsah stránky

Vileda Ultramat Turbo 158632

  • Vileda Ultramat Turbo 158632
  • Vileda Ultramat Turbo 158632
  • Vileda Ultramat Turbo 158632
  • Vileda Ultramat Turbo 158632
Vileda Ultramat Turbo 158632

Nový vylepšený úklidový set Vileda Ultramat Turbo obsahuje plochý mop, teleskopickou tyč a kýbl se ždímacím košem, který se ovládá nášlapným pedálem. Jednoduché a velmi efektivní vyždímání mopu díky vylepšenému a zjednodušenému vkládání mopu do ždímacího koše a vyždímání díky rotačnímu systému poháněného pouhým sešlápnutím pedálu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVileda

Popis

Nový vylepšený úklidový set Vileda Ultramat Turbo obsahuje plochý mop, teleskopickou tyč a kýbl se ždímacím košem, který se ovládá nášlapným pedálem. Jednoduché a velmi efektivní vyždímání mopu díky vylepšenému a zjednodušenému vkládání mopu do ždímacího koše a vyždímání díky rotačnímu systému poháněného pouhým sešlápnutím pedálu. Kvalitní trojdílná teleskopická tyč s volitelnou délkou. Vhodný na všechny typy tvrdých podlah.

Klíčové vlastnosti
  • nášlapný pedál
  • mycí návlek ze 2 druhů vláken
  • teleskopická tyč
  • speciální otočný kloub
  • XXL power zóna

Úklidový set Vileda Ultramat Turbo

Udržujte si svou domácnost bez poskvrnky. Společnost Vileda vytvořila systém, který vám práci výrazně urychlí a ulehčí. Mop v kombinaci s kýblem opatřeným unikátním ždímacím systémem se stane vaší nepostradatelnou pomůckou hned, jak ho poprvé vyzkoušíte. Zařízení je lehké, kompaktní a snadno se s ním manipuluje, takže se bez obtíží dostanete k vytírání i těžko dostupných prostor pod nábytkem, v těsném okolí stolu či židlí a podobně.

mop s kýblem Vileda Ultramat Turbo
Pro všechny typy podlah

Nezáleží na tom, jestli doma máte lino, dlažbu, plovoucí podlahu, nebo parkety. Mop je vhodný k použití na všech typech tvrdých podlah, ze kterých s maximální účinností odstraní zbytky nečistot, mastnotu i prach. Pro ještě pohodlnější použití si nastavte teleskopickou tyč na požadovanou délku až 125 cm, abyste se při práci nemuseli ohýbat a namáhat svá záda. Při máchání nedochází ke stříkání vody mimo kýbl, a to díky jeho speciálnímu designu.

ždímání mopu Vileda Ultramat Turbo
Speciální návlek

O to, aby na zemi nezbylo ani smítko, se postará speciální návlek na mop. Ten je tvořen dvěma druhy mikrovláken – mikroaktivními a abrazivními. Mikroaktivní vlákna si poradí s mastnotou, aby povrch zářil čistotou beze skvrn. Abrazivní vlákna dokážou odstranit i odolnou špínu, takže nebudete muset dělat žádné kompromisy. Do kýblu se vejde až 6 litrů vody, takže nemusíte neustále chodit vodu vyměňovat, když vám příliš vychladne nebo se znečistí. Mycí návlek lze prát až na 60 °C, nepoužívejte však aviváž ani sušičku.

Jednoduché a efektivní vyždímání mopu díky vylepšenému a zjednodušenému vkládání mopu do ždímacího koše a vyždímání díky rotačnímu systému pohaněného pouhým sešlápnutím pedálu. Díky jeho pedálu není při ždímání potřeba žádné námahy. Dokonale vyždímaný mop pak zanechá vaši podlahu rychle suchou.

Parametry

Objem kbelíku6 l
Mopano
Mop s kbelíkemano
Ždímacíano
Typ mopuplochý
Rotačníano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Mopy a kbelíky Vileda

Všechny mopy a kbelíky Vileda