Hlavní obsah stránky

Vileda Easy Wring & Clean Turbo 151153

  • Vileda Easy Wring & Clean Turbo 151153
  • Vileda Easy Wring & Clean Turbo 151153
  • Vileda Easy Wring & Clean Turbo 151153
  • Vileda Easy Wring & Clean Turbo 151153
  • Vileda Easy Wring & Clean Turbo 151153
Vileda Easy Wring & Clean Turbo 151153

Mop Vileda Easy Wring and Clean Turbo bude perfektním pomocníkem pro rychlý a efektivní úklid vaší domácnosti. Díky mikrovláknu dokáže vyčistit i odolnější špínu z podlahy už jedním tahem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVileda

Popis

Mop Vileda Easy Wring and Clean Turbo bude perfektním pomocníkem pro rychlý a efektivní úklid vaší domácnosti. Díky mikrovláknu dokáže vyčistit i odolnější špínu z podlahy už jedním tahem. Vyniká také svou lehkostí, a tak ho vždy snadno přemístíte tam, kam budete potřebovat. Kbelík má podélnou rukojeť, která zajistí vyváženou manipulaci. Součástí je také čelní otvor, který umožní pohodlnější vyprázdnění kbelíku. Praktický pedál napomůže tomu, aby byl mop dokonale vyždímaný bez velké námahy.

Klíčové vlastnosti
  • sada mopu a kýblu se šlapacím pedálem
  • třásně z mikrovlákna
  • pro všechny typy tvrdých podlah
  • třídílná teleskopická tyč

Praktický mop Vileda Easy Wring & Clean Turbo

S tímto skvělým pomocníkem v podobě mopu vám půjde úklid podlahy vždy od ruky. Kombinuje dva druhy třásní, které díky svým vlastnostem snadno vyčistí i tu nejodolnější špínu jedním tahem. O každý roh podlahy v uklízené místnosti se postará trojúhelníkový tvar.

mop Vileda Easy Wring & Clean Turbo
Teleskopická tyč

K ještě pohodlnějšímu používání slouží třídílná teleskopická tyč. Nastavte si délku od 55 do 130 cm, aby se vám mop pohodlně držel a nemuseli jste se k němu ohýbat. Tyč se navíc protáčí a usnadní tak ždímání. Mop se výborně hodí pro všechny typy tvrdých podlah.

třásně mopu Vileda Easy Wring & Clean Turbo
Třásně z mikrovlákna

Mop vás na první pohled zaujme svým lehkým provedením a hustými třásněmi z mikrovlákna. Koncovka se skládá ze dvou druhů třásní. Bílé jsou ze stoprocentního mikrovlákna, starají se o každodenní úklid a vynikají svou mimořádnou absorpční schopností. Červené jsou vytvořeny ze speciálního abrazivního materiálu. Ten zajišťuje, že vaše tvrdé podlahy budou chráněny proti poškrábání mopem.

ždímání mopu Vileda Easy Wring & Clean Turbo
Jednoduché ždímání

S mopem se nejen snadno vytírá, ale dokonce si můžete v závislosti na rychlosti schnutí vybrat, jak vlhký potřebujete mop mít. Při jeho ždímání se nebudete namáhat. Kbelík má v sobě integrován pedál, stačí jej nohou stisknout a podle délky stisku a intenzity si sami budete regulovat míru ždímání mopu. Maximální ždímání vám zaručí podlahu čistou a usušenou téměř ihned po vytření.

Praní v pračce

Po skončení používání jednoduše z tyče sejměte nástavec s třásňovými mikrovlákny. Aby byl čistý a připravený k dalšímu použití, zbavte ho zbytků špíny praním v pračce. Návlek, který skvěle pečuje o vaši podlahu, je možné prát na 60 °C, ale pozor, vždy bez použití aviváže nebo sušičky.

Parametry

Objem kbelíku13 l
Mopano
Mop s kbelíkemano
Ždímacíano
Typ moputřásňový
Rotačníano

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Mopy a kbelíky Vileda

Všechny mopy a kbelíky Vileda