Hlavní obsah stránky

Vega 46S Eco 6in1 1x 4 Ah

  • sekačka Vega 46S Eco 6in1 1x 4 Ah
sekačka Vega 46S Eco 6in1 1x 4 Ah

Moderní akumulátorové stroje se čím dál více zapojují i do prací na zahradách. Vega nyní představuje model rotační sekačky 46S Eco, který vám umožní udržovat trávník v perfektním stavu, a navíc bez použití benzínu nebo překážejícího kabelu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVeGA

Popis

Moderní akumulátorové stroje se čím dál více zapojují i do prací na zahradách. Vega nyní představuje model rotační sekačky 46S Eco, který vám umožní udržovat trávník v perfektním stavu, a navíc bez použití benzínu nebo překážejícího kabelu. Akumulátorová sekačka je maximálně mobilní a ekologická. Vyniká motorem o výkonu 1,8 kW a vlastním pojezdem. Využijete ji zejména na středně velké trávníky a díky pojezdu posekáte bez námahy i svažité plochy. Výšku seče si nastavíte snadno až v 5 polohách a díky objemnému koši s ukazatelem plnosti budete muset zastavit jen občas.

Parametry

Typ sekačkyrotační
Objem sběrného koše70 l
Maximální výška sečení75 mm
Druh pohonuakumulátorový
Šíře záběru46 cm
Hmotnost33 kg

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sekačky VeGA

Všechny sekačky VeGA