Hlavní obsah stránky

Ti, kdo přežili: Skutečný příběh mladého vězně ze světoznámé fotografie, který přežil hrůzy Osvětim - Michael Bornstein, Debbie Bornstein Holinstat (2019, pevná)

  • kniha Ti, kdo přežili: Skutečný příběh mladého vězně ze světoznámé fotografie, který přežil hrůzy Osvětim - Michael Bornstein, Debbie Bornstein Holinstat (2019, pevná)
kniha Ti, kdo přežili: Skutečný příběh mladého vězně ze světoznámé fotografie, který přežil hrůzy Osvětim - Michael Bornstein, Debbie Bornstein Holinstat (2019, pevná)

To jsem já, na té fotografii - ten malý kluk vpravo vpředu. Jako čtyřletému se mi podařilo uniknout záhubě v továrně na smrt v době, kdy bylo během holocaustu povražděno přes milion Židů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVíkend

Popis

To jsem já, na té fotografii - ten malý kluk vpravo vpředu. Jako čtyřletému se mi podařilo uniknout záhubě v továrně na smrt v době, kdy bylo během holocaustu povražděno přes milion Židů. Byl jsem jedním z nejmladších vězňů, kteří se dostali z osvětimského koncentračního tábora živí. Ta fotografie je převzatá z filmů, které natočili sovětští vojáci poté, co 27. ledna 1945 Osvětim osvobodili. Na té fotografii jsem ve skupince dětí, ukazujeme kameramanovi čísla, která nám vytetovali na ruce po příjezdu do tábora.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2019
Produktové číslo978-80-7433-268-5
Počet stran288
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Dějiny a fakta Víkend

Všechny dějiny a fakta Víkend