Hlavní obsah stránky

TESLA AirCook Q60 XL

Fritéza TESLA AirCook Q60 XL vám umožní připravit vaše oblíbená smažená jídla bez nezdravého tuku a karcinogenů, a to za proudění horkého vzduchu, který jídlo rovnoměrně propeče. Se svým objemem 6 litrů se jedná o ideálního společníka pro rodiny.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTESLA

Popis

Fritéza TESLA AirCook Q60 XL vám umožní připravit vaše oblíbená smažená jídla bez nezdravého tuku a karcinogenů, a to za proudění horkého vzduchu, který jídlo rovnoměrně propeče. Se svým objemem 6 litrů se jedná o ideálního společníka pro rodiny.

Klíčové vlastnosti
  • objem 6 litrů
  • 8 programů
  • nastavitelná teplota od 40 do 200 °C
  • ochrana proti přehřátí

Digitální horkovzdušná fritéza TESLA AirCook Q60 XL

Horkovzdušná fritéza představuje skvělou náhradu klasické pánve na smažení, díky níž připravíte smažená jídla zdravěji a rychleji. Nerezový design zapadne v každé moderní kuchyni a navíc se snadno udržuje a neobsahuje škodlivé BPA látky.

TESLA AirCook Q60 XL nádoba na smažení
Smažení bez oleje

V horkovzdušné fritéze TESLA AirCook Q60 XL můžete smažit pokrmy zcela bez oleje nebo jen za použití jedné lžičky. Výsledkem bude jídlo s mnohem menším obsahem tuku a karcinogenů, které vznikají při přepalování oleje. Tato fritéza používá ke smažení technologii proudění horkého vzduchu Heat2Flow, která zaručuje rovnoměrné propečení. Zvládne připravit širokou škálu jídel, od hranolek až po řízky.

TESLA AirCook Q60 XL
Inteligentní systém

Ovládání horkovzdušné fritézy TESLA AirCook Q60 XL je zcela intuitivní a disponuje 8 různými programy s přednastavenou teplotou a délkou ohřevu pro každou příležitost. Samozřejmostí je možnost teplotu i délku ručně nastavit. Kromě toho vás fritéza zvukově upozorní na nutnost jídlo promíchat během přípravy. A nechybí ani funkce časovače, který lze nastavit až na 60 minut. V momentě, kdy se dokončí příprava pokrmu, dojde k automatickému vypnutí spotřebiče. Fritéza je vyrobena z kvalitního nerezu a má celkový objem 6 litrů, takže se do ní bez problémů vejde celé kuře. Důmyslným detailem jsou protiskluzové nožičky, díky nimž zůstane fritéza přesně tam, kam ji postavíte. Navíc myslí i na bezpečnost při vaření a je opatřena ochranou proti přehřátí a proti náhodnému odpojení vyjímatelného koše.

Obsah balení
  • multifunkční horkovzdušná fritéza
  • barevná tištěná kuchařka s recepty
  • uživatelský manuál

Parametry

Typ fritézyhorkovzdušná
Příkon1500 W
Hmotnost5,7 kg
Materiál nádobynepřilnavý povrch
Objem nádoby6 l
Časovačano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Fritovací hrnce TESLA