Hlavní obsah stránky

TESLA AirCook Q30

Horkovzdušná fritéza TESLA AirCook Q30 má celkový objem 3,8 litrů a malé rozměry, takže nezabere v kuchyni příliš místa, ale zároveň hravě uvaří jídlo o více porcích. Nabízí 8 přednastavených programů a možnost vlastního nastavení teploty.

Vybrat variantu (4)

TESLA AirCook Q30 černý

4 varianty pro
TESLA AirCook Q30

Porovnání cen obchodů

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTESLA

Popis

Horkovzdušná fritéza TESLA AirCook Q30 má celkový objem 3,8 litrů a malé rozměry, takže nezabere v kuchyni příliš místa, ale zároveň hravě uvaří jídlo o více porcích. Nabízí 8 přednastavených programů a možnost vlastního nastavení teploty.

Klíčové vlastnosti
  • objem 3,8 litrů
  • 8 programů
  • ochrana proti přehřátí
  • nastavení teploty 40-200 °C

Horkovzdušná fritéza TESLA AirCook Q30

Pro zdravé smažení bez přepáleného oleje je horkovzdušná fritéza TESLA AirCook Q30 tím pravým pomocníkem. Poradí si s celou škálou pokrmů, od příloh až po řízky nebo ryby. Vyjímatelné části fritézy lze navíc pohodlně mýt v myčce nádobí.

TESLA AirCook Q30 černá v interiéru
Technologie horkého vzduchu

Díky možnosti smažit úplně bez oleje nebo jen za použití jeho minimálního množství připravíte zdravější jídlo bez karcinogenů, které mohou vznikat důsledkem přepalování oleje. Fritéza TESLA AirCook Q30 používá ke smažení technologii proudění horkého vzduchu Heat2Flow, která váš pokrm rovnoměrně propeče. Výsledné jídlo tak nebude nasáklé tučným olejem, a přesto bude křupat.

TESLA AirCook Q30 černá
Přehledné ovládání

Veškeré nastavení spotřebiče najdete na přehledném digitálním displeji, který k ovládání využívá intuitivní ikony. Displej vám prozradí také údaje o zbývající době vaření a nastavené teplotě. Při volbě teploty máte na výběr mezi 40 až 200 °C nebo můžete vybrat jeden z 8 přednastavených programů pro jednotlivé typy jídel. Vaření je možné rovněž nastavit pomocí časovače až na 60 minut a po skončení časového úseku vás fritéza upozorní zvukovým signálem. Jakmile bude vaše jídlo hotové, fritéza se také sama vypne.

TESLA AirCook Q30 černá otevřená
Praktická a bezpečná

Vnitřní nádoba horkovzdušné fritézy TESLA AirCook Q30 je vyrobena z nepřilnavého materiálu, který nevylučuje škodlivé BPA látky. Dá se i snadno vyjmout a vložit do myčky pro snadné očištění. Uvnitř se nachází ochranná kovová mřížka, která zabraňuje styku jídla s tepelnými spirálami. Nemusíte se ani obávat, že by se spotřebič přehřál a způsobil škody; pokud k tomu dojde, automaticky se vypne. Stejně tak se odpojí napájení, pokud není koš zcela zasunut do fritézy. Na spodní části spotřebiče jsou pak protiskluzové nožičky, které zabraňují nechtěnému posunutí fritézy.

Obsah balení
  • horkovzdušná fritéza
  • vyjímatelný rošt
  • barevná tištěná kuchařka s recepty
  • uživatelský manuál

Parametry

Typ fritézyhorkovzdušná
Příkon1300 W
Hmotnost4,4 kg
Materiál nádobynepřilnavý povrch
Objem nádoby3,8 l
Časovačano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Fritovací hrnce TESLA