Hlavní obsah stránky

Tefal Ultra Fry EY111B15

  • Fritovací hrnec Tefal Ultra Fry EY111B15
  • Fritovací hrnec Tefal Ultra Fry EY111B15
Fritovací hrnec Tefal Ultra Fry EY111B15

Fritéza Tefal Ultra Fry EY111B15 připraví lahodná a zdravá jídla rychleji než dříve – není ji totiž třeba předehřívat. Disponuje osmi přednastavenými programy pro přípravu rychlých pokrmů stiskem jednoho tlačítka – hranolky, koláče, pizza, toasty, kuře, maso, krevety a ryby.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTefal

Popis

Fritéza Tefal Ultra Fry EY111B15 připraví lahodná a zdravá jídla rychleji než dříve – není ji totiž třeba předehřívat. Disponuje osmi přednastavenými programy pro přípravu rychlých pokrmů stiskem jednoho tlačítka – hranolky, koláče, pizza, toasty, kuře, maso, krevety a ryby. Fritéza připravujte zdravá a chutná jídla s použitím nulového nebo minimálního množství tuku. Fritéza Ultra Fry využívá o 99 % méně přidaného tuku než klasická fritéza. Dokonalá technologie horkovzdušné tepelné úpravy pro křupavé a dozlatova opečené produkty.

Parametry

Typ fritézyhorkovzdušná
Příkon1600 W
Hmotnost3,85 kg
Materiál nádobynepřilnavý povrch
Objem nádoby4,2 l
Časovačano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Fritovací hrnce Tefal

Všechny fritovací hrnce Tefal