Hlavní obsah stránky

Tefal EY801D15

Horkovzdušná fritéza s grilem a příkonem 1650 W od výrobce Tefal je určená k přípravě dvou různých pokrmů, které budou hotové ve stejnou dobu díky snadno vyjímatelnému oddělovači Flexcook. Spotřebič disponuje 8 automatickými programy, časovačem, displejem, světelnou signalizací, litým grilem s roštem a nepřilnavým povrchem a vyjímatelnou mísou.

Vybrat variantu (2)

Tefal EY801D15 stříbrný

2 varianty pro
Tefal EY801D15

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTefal

Popis

Horkovzdušná fritéza s grilem a příkonem 1650 W od výrobce Tefal je určená k přípravě dvou různých pokrmů, které budou hotové ve stejnou dobu díky snadno vyjímatelnému oddělovači Flexcook. Spotřebič disponuje 8 automatickými programy, časovačem, displejem, světelnou signalizací, litým grilem s roštem a nepřilnavým povrchem a vyjímatelnou mísou. Mísa i horní deska se velmi snadno čistí a můžete je dát umýt do myčky nádobí. Rozměry fritézy jsou 36,2 x 30,3 x 43,2 cm a její hmotnost je 5,8 kg.

Parametry

Typ fritézyhorkovzdušná
Příkon1830 W
Hmotnost5,8 kg
Materiál nádobynepřilnavý povrch
Objem nádoby6,5 l
Časovačano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Fritovací hrnce Tefal

Všechny fritovací hrnce Tefal