Lék na neurologické potíže Recenze Tebokan 40 mg 100 tbl.

Recenze Tebokan 40 mg 100 tbl.

Tebokan obsahuje speciální extrakt EGb 761 z listů jinanu dvoulaločného. Extrakt zvyšuje tvorbu a uvolňování neurotransmiteru acetylcholinu, jehož nízké hladiny jsou spojeny se sníženou schopností soustředění, úzkostmi, psychickou únavou a nedostatkem jasného myšlení a jehož množství je ve stáří sníženo. Dále snižuje tvorbu a přítomnost nežádoucích kyslíkových radikálů, má příznivý vliv na cévní systém, neboť podporuje rozšíření cév, zlepšuje průtokové vlastnosti krve, snižuje propustnost cévní stěny, podporuje žilní napětí a působí tak mírně proti otokům. Jedná se o doplněk stravy.

Registrovaný uživatel20. června 2019

- - -

naprosto ŽÁDNÉ zlepšení

TEBOKAN předepsal manželovi lékař ORL na zhoršený sluch a tinitus, ale výtažek z jinanu na tyhle problémy nestačí. V tomto případě to byly vyhozené peníze.

Registrovaný uživatel19. října 2020

velmi činný prostředek

velmi drahý lék, který by měla hradit alespoň z části zdravotní pojišťovna. Bohužel si raději stavějí za naše prachy paláce, nepotřebné drahé vybavení a auta a na klienty kašlou

pokud nechce pacient mít problémy s hučením v uchu a hlavě, tak mu nic jiného nezbývá než si ho koupit za drahé peníze, protože jiný prostředek-levnější se stejným účinkem na trhu prostě není. Kyž berete 2 denně, tak se to v peněžence důchodce hodně projeví

Kolbabovamartina Kolbabova6. prosince 2021

Přestalo mi hucet v uchu.

Hodně zvedá cukr v krvi.

Registrovaný uživatel28. září 2020

Pomáhá jak k lepšímu prokrvení očí, tak mozku - zlepšuje paměť.

žádný zápor jsem nezjistil

Registrovaný uživatel31. března 2020

Výběr na základě reklamy

Bez efektu

Pozor na reklamu

Registrovaný uživatel26. dubna 2022

beru ho krátce, bolest ucha a zaléhání ustupuje :)

janatova.irena24. října 2019

Já ho beru už více jak rok a pískání v uších zmizelo.

nic

Registrovaný uživatel11. června 2022

Jsem spokojená.

Registrovaný uživatel3. června 2022

Kupují 120 mg na tinitus, užívám denně už rok na doporučení lékaře z Orl a absolutně bez efektu.

Registrovaný uživatel3. června 2022

Liek je na Slovensku viazany na predpis s doplatkom vyssim ako cena volnopredajneho lieku v ceskych lekarnach.

Registrovaný uživatel19. července 2019

doporučeno závodní lékařkou nezpůsobuje žádné vedlejší problémy 1 tabletu 1x denně

Vyhovuje mi a snad i pomáhá

Registrovaný uživatel30. května 2019

Pomáha mi při hučení v uších.

Registrovaný uživatel15. ledna 2023

Skvěle léčí mé neduhy

holubec18. července 2020

Vynikající

Registrovaný uživatel12. července 2019

Funguje prestali závrate hlavy.

Neviem o ničom

Dobrý výsledok za prijateľnu cenu.

jana-hrbkova1. dubna 2024

Určitě pomáhá.

Cena.

ludmila.ludmila12. ledna 2024

Vyřízeno brzy, levnější cena než v lékárnách

LUBRU5. ledna 2024

Dlohodobé a úspěšné užívání ze zdravotních důvodu .

juan384014. prosince 2023

tinitus