Hlavní obsah stránky

Tebokan 120mg 30 tbl.

  • Tebokan 120mg 30 tbl.
  • Tebokan 120mg 30 tbl.
Tebokan 120mg 30 tbl.

Přípravek Tebokan je určen k léčbě příznaků při některých poruchách prokrvení mozku a končetin. Napomáhá rozšiřovat cévy a zlepšuje průtokové vlastnosti krve.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSchwabe

Popis

Přípravek Tebokan je určen k léčbě příznaků při některých poruchách prokrvení mozku a končetin. Napomáhá rozšiřovat cévy a zlepšuje průtokové vlastnosti krve.

Klíčové vlastnosti
  • pro lepší paměť a koncentraci
  • rozšiřuje cévy
  • napomáhá prokrvení
  • extrakt z Ginkgo biloba

Léčivý přípravek Tebokan 120mg

Tebokan 120mg je určen k léčbě příznaků lehkých poruch mozkových funkcí, jako jsou poruchy paměti, snížená schopnost soustředění nebo hučení v uších a bolesti hlavy, které vedou ke snížení duševních schopností jedince. Užívání přípravku vede k jejich celkovému zlepšení a působí také lehce proti otokům.

přípravek Tebokan 120mg
S čím vám pomůže

Přípravek je určen především pro pacienty, jejichž poruchy jsou vyvolány degenerativními nebo cévními změnami anebo kombinací obou forem. Dále lze na doporučení lékaře přípravek použít při zužování končetinových tepen. V těchto případech spolu s fyzikální terapií, zejména s tréninkem chůze, může přípravek prodloužit délku trasy, kterou pacient ujde bez bolesti. Dále je přípravek možno užívat při závratích, hučení v uších, ať již cévního původu nebo vyvolaných změnami ve vyšším věku. Podporuje žilní tonus (napětí), zlepšuje využití glukózy v buňkách a snižuje tvorbu a přítomnost nežádoucích produktů vznikajících při metabolismu.

Dávkování a způsob užití

Dospělí užívají 1 potahovanou tabletu denně, která se zapíjí malým množstvím vody. Léčba by měla trvat minimálně 8 týdnů podle závažnosti příznaků. Bez porady s lékařem se přípravek Tebokan 120mg neužívá déle než 3 měsíce.

Složení

Léčivou látkou je Ginkgonis extractum siccum raffinatum et quantificatum 35-67:1, extrahováno acetonem 60% m/m, což odpovídá 26,4 - 32,4 mg flavonových glykosidů a 6,48 – 7,92 mg terpenolaktonů v množství 120 mg v 1 potahované tabletě.

Upozornění

Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.

Parametry

Typ přípravkutablety

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné