Přípravek na podporu paměti a spánku Recenze Tebokan 120mg 30 tbl.

Recenze Tebokan 120mg 30 tbl.

Přípravek Tebokan je určen k léčbě příznaků při některých poruchách prokrvení mozku a končetin. Napomáhá rozšiřovat cévy a zlepšuje průtokové vlastnosti krve. Klíčové vlastnosti - pro lepší paměť a koncentraci - rozšiřuje cévy - napomáhá prokrvení - extrakt z Ginkgo biloba Léčivý přípravek Tebokan 120mg Tebokan 120mg je určen k léčbě příznaků lehkých poruch mozkových funkcí, jako jsou poruchy paměti, snížená schopnost soustředění nebo hučení v uších a bolesti hlavy, které vedou ke snížení duševních schopností jedince. Užívání přípravku vede k jejich celkovému zlepšení a působí také lehce proti otokům.

Registrovaný uživatel19. května 2020

Velká reklama, že to pomáhá snížit ušní šelest (tinitus) )-:

Musím konstatovat, že je to produkt k ničemu. Nejenže ani v náznaku nesnížil ušní šelest (tinitus), ale mám dojem, že je to ještě horší.

Pokud máte stejné problém jak já ( ušní šelest - tinitus ) tak radím NEKUPOVAT ! Je to jak s přípravky na růst vlasů :-) Je to jen na vytahování peněz z lidí. Dejte si raději dobrý oběd v restauraci :-) Přeji hezké dny a nenechte se ošálit reklamou

Registrovaný uživatel18. února 2021

nepozorovala jsem změnu

Registrovaný uživatel14. dubna 2020

Je to snad jediný vyzkoušený produkt pro manžela a dceru na pískání a šumění v uších. Funguje spolehlivě. manžel i dcera užívá každý den a to s krátkýma přestávkama již několik roků.

Fakt dobře pomáhá od hrozného pískání v uších.

Registrovaný uživatel25. srpna 2019

Po třech týdnech užívání mně přestalo hučet v uších.

žádné

Tebokan je v lékárně drahý, vyplatí se hledat na internetu. Jsem sním spokojená.

Registrovaný uživatel20. května 2019

Pozitiva žádná

Nemá žádný účinek

Nedoporučuji

Registrovaný uživatel5. září 2021

Tento produkt mi byl jiz pred lety doporucen a jsem s nim spokojena, doporucila mi ho neurolozka. Je dobry na prokrveni jemnych zilek v hlave a je to znat, uzivame ho denne s manzelem.

Registrovaný uživatel4. ledna 2020

Po 2-3 měsících užívání se vám opravdu zlepší paměť a přemýšlení.

Žádné

UVe Filter8. února 2022

Tento lék užívám od roku 2017 na doporučení neurologa. A opravdu fungoval perfektně nebylo potřeba užívat jej každý den stačilo jednou týdně. Doporučil jsem jej mnoha známým a naposledy loni na podzim jsem jej doporučil kamarádovi a ten po užití Tebokanu mi oznámil že nic že nepociťuje žádnou změnu jen tu že je o 240kč chudší.

Po dobrání balení kupovaného v roce 2020 a následnému užívání balení koupeného v roce 2021 se neděje nic,ale vůbec nic!!!! Měl jsem ještě jedno balení kupované o něco později a po užití i z této krabičky taky nic a dokonce mi připadá že to má i jinou chuť.

Už si to nekoupím jsou to vyhozené peníze. Bylo mi divné proč tento lék měl hodně reklamu v televizi, ale už jsem na to přišel dříve a vždy se mi to potvrdilo dobrý výrobek nepotřebuje reklamu. A tento je buďto dvojí kvalita nebo nepodařená šarže a nebo falsifikát. Za mne už nekupovat!!!!!

Registrovaný uživatel1. dubna 2022

žádny klad jsem nespozoroval

Registrovaný uživatel4. června 2021

Tebokan jsem začala brát na doporučení ušního lékaře pro zjištěný tinitus. Řekl mi že ho musím brát nejméně rok. Teprve téměř po dvou letech jsem bez problémů. Různé hučení v uchu a další zvuky zmizely. Myslím že je to díky Tebokanu. Beru 1tabletu denně a ikdyž problémy vymizely, Tebokan beru dál.

Zápory jsem nezjistila.

Registrovaný uživatel13. listopadu 2020

Beru již několik let na doporučení lékaře a pomáhá udržet moji nedoslychavost v normě.

Registrovaný uživatel26. listopadu 2019

Na doporučení lékaře. Produkt manželka používá cca půl roku.

Vysoká cena. Produkt nelze obdržet na recept.

Kvalitní, ale drahý.

Registrovaný uživatel10. prosince 2022

nepozoruji zhošení

nepozoruji zlepšení

Registrovaný uživatel11. května 2021

zlepšuje periférne prekrvenie rúk a nôh (syndróm studených končatín)

neodporúčam užiť tesne pred spaním

Registrovaný uživatel28. prosince 2020

Má kladný vliv na můj krevní tlak.

Jsem velmi spokojená

Registrovaný uživatel22. ledna 2020

Byl mi doporučen lékaři.

Cena je dost vysoká.

Zkusím ještě jedno balení. Podívám se také, čím by šel nahradit

Registrovaný uživatel30. listopadu 2019

Maminka si to chválí.

Nevím.

Objednala pro maminku, spokojená.

Registrovaný uživatel1. září 2019

Vysoký obsah účinné látky.

Neobejde se bez umělých barviv - červený oxid železnatý a oxid titaničitý.

Tento produkt doporučují i lékaři a proto od něho lze očekávat pomoc. A protože barviva jsou dnes všude, nezbývá než je tolerovat.

Registrovaný uživatel14. února 2022

Zlepšila se mi paměť. Používám 1x denně.

Původně doporučeno na tinitus - tam ale i ve spojení s betahistinem zlepšení minimální.

Celkem spokojenost.

Registrovaný uživatel18. března 2021

Tebokan užívám 1x denně 120 mg na doporučení lékařky ORL. Tlumí šelest a hukot v uších. Jsem s tímto produktem spokojená.