Hlavní obsah stránky

Systém, který léčí: Odhalení příčin nemocí - S.N. Lazarev (2018, brožovaná bez přebalu lesklá)

  • učebnice Systém, který léčí: Odhalení příčin nemocí - S.N. Lazarev (2018, brožovaná bez přebalu lesklá)
učebnice Systém, který léčí: Odhalení příčin nemocí - S.N. Lazarev (2018, brožovaná bez přebalu lesklá)

Výsledky výzkumů Sergeje Lazareva v bioenergetice jsou dány dvaceti lety práce v této oblasti, filosofickým pochopením světa a také přesvědčivým praktickým ověřením všech základních filosofických a teoretických předpokladů. Autor se pokusil odhalit příčiny neutěšeného fyzického stavu lidí, ukázat možnosti a způsoby jeho změny prostřednictvím korekcí jemných struktur pole, formulovat, co je to gramotný vztah k bioenergetice a k rozvoji schopností a možností člověka.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Amaratime

Popis

Výsledky výzkumů Sergeje Lazareva v bioenergetice jsou dány dvaceti lety práce v této oblasti, filosofickým pochopením světa a také přesvědčivým praktickým ověřením všech základních filosofických a teoretických předpokladů. Autor se pokusil odhalit příčiny neutěšeného fyzického stavu lidí, ukázat možnosti a způsoby jeho změny prostřednictvím korekcí jemných struktur pole, formulovat, co je to gramotný vztah k bioenergetice a k rozvoji schopností a

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2018
Počet stran228
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné