Hlavní obsah stránky

Spin Master Harry Potter Interaktivní mluvící Dobby CZ&SK

Interaktivní figurka Dobby od výrobce Spin Master je skvělým doplňkem pro všechny fanoušky kouzelnického světa Harryho Pottera. Tato figurka je vysoká 21,59 cm a je vybavena mnoha funkcemi, které z ní dělají více než jen obyčejnou figurku.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSpin Master

Popis

Interaktivní figurka Dobby od výrobce Spin Master je skvělým doplňkem pro všechny fanoušky kouzelnického světa Harryho Pottera. Tato figurka je vysoká 21,59 cm a je vybavena mnoha funkcemi, které z ní dělají více než jen obyčejnou figurku. Dobby je pohyblivý a reaguje na dotek různými zvuky a pohyby. Stiskem ruky se aktivuje hláška z filmu a Dobby začne hýbat ušima, mrkat a hýbat očima, zvedat ruce a otáčet hlavou. Pokud mu do ruky vložíte přiloženou ponožku, uslyšíte ještě více zvuků. Celkově figurka vydává více než 30 zvuků a frází.

Parametry

Věk dítěte6 let
Výška21,59 cm
Pohybliváano
Dětský motivHarry Potter
Určení figurkypro kohokoliv
Materiál figurkyplast

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Figurky Spin Master

Všechny figurky Spin Master