Hlavní obsah stránky

Soudní lékařství I. díl - Miroslav Hirt a kol. (2015, brožovaná)

  • učebnice Soudní lékařství I. díl - Miroslav Hirt a kol. (2015, brožovaná)
učebnice Soudní lékařství I. díl - Miroslav Hirt a kol. (2015, brožovaná)

Publikace tvoří první díl uceleného souhrnu nejmodernějších informací v oblasti medicínských forenzních věd. Organicky navazuje na učebnici docenta Vorla vydanou ovšem před více než 20 lety (1993), která je stále chápána jako volné pokračování učebnice profesora Tesaře (první vydání 1975).

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství GRADA

Popis

Publikace tvoří první díl uceleného souhrnu nejmodernějších informací v oblasti medicínských forenzních věd. Organicky navazuje na učebnici docenta Vorla vydanou ovšem před více než 20 lety (1993), která je stále chápána jako volné pokračování učebnice profesora Tesaře (první vydání 1975). Text, na němž se podíleli odborníci ze všech soudnělékařských zařízení v České republice a částečně i ze Slovenska, je sice určen v první řadě soudním lékařům, ale další, a to nejen medicínské a právní obory v něm najdou užitečné informace.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2015
Produktové číslo978-80-247-5680-6
Počet stran272
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Medicína a zdravotnictví Nakladatelství GRADA

Všechny medicína a zdravotnictví Nakladatelství GRADA