Hlavní obsah stránky

Sony STR-DH790

  • AV přijímač Sony STR-DH790
  • AV přijímač Sony STR-DH790
  • AV přijímač Sony STR-DH790
AV přijímač Sony STR-DH790

Vylepšete svou sestavu domácího kina o receiver, díky kterému si budete moci vychutnat větší a zřetelnější obraz ve 4K rozlišení a špičkový prostorový zvuk. Flexibilní 7.2kanálový AV zesilovač oživí vaše oblíbené filmy moderními technologiemi 4K HDR nebo Dolby Atmos.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSony

Popis

Vylepšete svou sestavu domácího kina o receiver, díky kterému si budete moci vychutnat větší a zřetelnější obraz ve 4K rozlišení a špičkový prostorový zvuk. Flexibilní 7.2kanálový AV zesilovač oživí vaše oblíbené filmy moderními technologiemi 4K HDR nebo Dolby Atmos. Pěkně pohromadě budete mít na zadní straně veškeré potřebné vstupy i výstupy a kdyby vám i to bylo málo, pamatováno je také na bezdrátovou technologii Bluetooth. Kvalitu zvuku ještě více podporuje kvalitní robustní materiál a eleganci přístroje podtrhují ostře řezané rovné rysy.

Parametry

Hudební výkon145 W
Počet audio kanálů7,2
Optický vstupano
Produktové čísloSTRDH790.CEL
Počet HDMI vstupů4
USB vstupano
FM tunerano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

AV přijímače Sony