Hlavní obsah stránky

Sony PlayStation Classic

Zavzpomínejte si na devadesátá léta s PlayStation Classic. Tato retro verze původního Playstationu je však kompaktnější a zároveň již obsahuje 20 nejlepších her z originální konzole.

Porovnání cen obchodů

Nabídky dle ceny

Podobné výrobky

Všechny podobné

Mohlo by vás zajímat

Herní konzole Sony

Všechny herní konzole Sony

Informace o výrobkuSony

Popis

Zavzpomínejte si na devadesátá léta s PlayStation Classic. Tato retro verze původního Playstationu je však kompaktnější a zároveň již obsahuje 20 nejlepších her z originální konzole.

Klíčové vlastnosti
  • 20 her
  • 2 kabelové ovladače
  • HDMI kabel
  • kompaktní rozměry
  • retro provedení

Herní konzole Playstation Classic

Zapomeňte chvíli na vyhlazenou grafiku s realistickým obrazem a zavzpomínejte na devadesátá léta, kdy byl nejvíc cool první PlayStation. Díky Playstationu Classic se můžete vrátit v čase do vašich herních začátků. K tomu vám pomůže dvacítka populárních her a dva ovladače.

konzole Playstation Classic
Retro desing

Design konzole Playstation Classic věrně napodobuje originál z roku 1994. Logo i tlačítka jsou stejná, jen rozměry se liší - je o 45 % menší. Ke konzoli navíc dostanete dva kabelové ovladače pro ještě věrnější posun v čase zpět. Retro podoba je narušena o HDMI kabel pro připojení k televizoru. Virtuální paměťovou kartu využijete při ukládání vašeho postupu ve všech hrách.

konzole Playstation Classic
Starý dobrý ovladač

Co by to bylo za původní Playstation bez ikonického kabelového ovladače. Už tehdy díky svým ergonomickým tvarům dobře padl do ruky. V balení naleznete rovnou dva ovladače. Stačí spustit hru a dlouhé hodiny retro zábavy mohou začít.

konzole Playstation Classic
Nejlepší hry své doby

Vraťte se zpět do doby, kdy hernímu světu vládla rozkostitčkovaná grafika. V konzoli budou nainstalované tyto hry: Battle Arena Toshunden, Cool Boarders 2, Destruction Derby, Final Fantasy VIII, Grand Theft Auto, Intelligent Qube, Jumping Flash!, Metal Gear Solid, Mr Driller, Oddworld: Abe's Oddysee, Revelations: Persona, Rayman, Resident Evil Director's Cut, R4: Ridge Racer Type 4, Super Puzzle Fighter II Turbo, Syphon Filter, Tekken 3, Tom Clancy's Rainbow Six, Twisted Metal a Wild Arms.

Časový skok

Společnost Sony neztrácí krok se současnými technologiemi, a proto posunula herní zábavu o další level – PlayStation 5. Tato herní konzole přichází s mnoha inovacemi, ať už se jedná o rychlý SSD disk nebo grafiku s technologií Ray tracing. Herní svět vám doslova oživne pod rukama v ovladači s přesně vyladěnou haptickou odezvou.

Parametry

Druh konzolestolní
Připojení k internetune
Propojení s online herní distribucíne
Kapacita16 GB
Přiložená hraano
Podpora Blu-rayne

Hodnocení a recenze