Hlavní obsah stránky

Sony PlayStation 4 1 TB

  • herní konzole Sony PlayStation 4 1 TB
herní konzole Sony PlayStation 4 1 TB

Sony PlayStation 4, herní konzole nové generace, je konečně tady. Přináší zcela přepracovaný design, výkonné komponenty a nové funkce.

Porovnání cen obchodů

Nabídky dle ceny

Podobné výrobky

Všechny podobné

Mohlo by vás zajímat

Informace o výrobkuBlizzard Entertainment

Popis

Sony PlayStation 4, herní konzole nové generace, je konečně tady. Přináší zcela přepracovaný design, výkonné komponenty a nové funkce.

Pokud si chcete užít nejnovější herní pecky v té nejlepší možné kvalitě, herní konzole Sony PlayStation 4 1 TB je tou pravou volbou. Nabídne osmijádrový procesor AMD Jaguar s taktem 1,6 GHz, grafický čip AMD Radeon a obří výkon 1,84 TFLOPS. To vše doplňuje ještě 8 GB RAM a pevný disk o kapacitě 1000 GB.

Díky Blu-ray mechanice herní konzole PS4 nahradí v obývacím pokoji klidně i multimediální centrum. Můžete si pouštět filmy i hudbu.

Přepracovaný byl také ovladač. DualShock 4 nemá jen jiný design, změnila se i některá tlačítka a dostal nové funkce. Nejvýraznější změnou je speciální touchpad. Přibylo také tlačítko pro sdílení fotografií a videa. Celý ovladač se díky novému tvaru také mnohem lépe drží.

PlayStation 4, konzole nahrazující oblíbenou PS3, velmi dobře funguje také s přenosnou PlayStation Vita. Hry z PS4 konzole můžete streamovat na Vitu a hrát takřka kdekoliv. Stačí vám k tomu dostatečně kvalitní internetové připojení.

Playstation 5

Společnost Sony neztrácí krok se současnými technologiemi, a proto posunula herní zábavu o další level – PlayStation 5. Tato herní konzole přichází s mnoha inovacemi, ať už se jedná o rychlý SSD disk nebo grafiku s technologií Ray tracing. Herní svět vám doslova oživne pod rukami v ovladači s přesně vyladěnou haptickou odezvou.

Parametry

Druh konzolestolní
Připojení k internetuano
Propojení s online herní distribucíano
Podpora 4Kano
Kapacita1000 GB
Přiložená hraano
Podpora Blu-rayano
Produktové čísloPS719982302

Hodnocení a recenze