Hlavní obsah stránky

SonnentoR Děkuji - bylinný čaj bio 27g dvoukomorový (18sáčků)

  • čaj SonnentoR Děkuji - bylinný čaj bio 27g dvoukomorový (18sáčků)
čaj SonnentoR Děkuji - bylinný čaj bio 27g dvoukomorový (18sáčků)

Složenímeduňka list bio, šalvěj list bio, rozmarýn bio, yzop list bio, levandule květ bio, růže květ bio, jetel květ bio, chrpa květ bio Informace o produktu Řekněte ,,Děkuji" trošku jinak a využijte k tomu každou příležitost, která se vám nabízí! S touto bylinnou směsí propůjčíte každému poděkování správný ráz. Je jedno kdy a kde toto kouzelné slovíčko působí! A nezapomeňte: člověk nemůže nikdy děkovat dost! Návod k přípravě: čajový sáček na šálek (cca 250ml), přelejte vroucí vodou a nechte 5-10 min.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSONNENTOR

Popis

Složenímeduňka list bio, šalvěj list bio, rozmarýn bio, yzop list bio, levandule květ bio, růže květ bio, jetel květ bio, chrpa květ bio Informace o produktu Řekněte ,,Děkuji" trošku jinak a využijte k tomu každou příležitost, která se vám nabízí! S touto bylinnou směsí propůjčíte každému poděkování správný ráz. Je jedno kdy a kde toto kouzelné slovíčko působí! A nezapomeňte: člověk nemůže nikdy děkovat dost! Návod k přípravě: čajový sáček na šálek (cca

Parametry

Balení čajesáčkový
Produktové číslo9004145025608
Druh čajezelený

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Čaje SONNENTOR

Všechny čaje SONNENTOR