Hlavní obsah stránky

Sisi, mladá císařovna: Mýtus a pravda - Winkelhoferová Martina (2022, pevná)

  • kniha Sisi, mladá císařovna: Mýtus a pravda - Winkelhoferová Martina (2022, pevná)
kniha Sisi, mladá císařovna: Mýtus a pravda - Winkelhoferová Martina (2022, pevná)

Císařovna Alžběta je jednou z nejslavnějších žen historie a nadchne každou novou generaci. Co o ní ale víme doopravdy? Jaké společenské normy a ideály ovlivňovaly její cítění, myšlení a jednání? Co vypovídají o Alžbětině životě vztahy k lidem z jejího okolí? Jako každou historickou osobnost také Sisi ovlivňovalo a formovalo prostředí a i k její každodenní zkušenosti patřilo, že o ní rozhodovali druzí.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuUniversum

Popis

Císařovna Alžběta je jednou z nejslavnějších žen historie a nadchne každou novou generaci. Co o ní ale víme doopravdy? Jaké společenské normy a ideály ovlivňovaly její cítění, myšlení a jednání? Co vypovídají o Alžbětině životě vztahy k lidem z jejího okolí? Jako každou historickou osobnost také Sisi ovlivňovalo a formovalo prostředí a i k její každodenní zkušenosti patřilo, že o ní rozhodovali druzí. Její osobní akční rádius byl omezen rolí manželky, matky a císařovny. Přesto se jí podařilo stát se jednou z prvních ikon ženského sebeurčení.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2022
Produktové číslo978-80-242-8011-0
Počet stran304
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Dějiny a fakta Universum

Všechny dějiny a fakta Universum