Hlavní obsah stránky

Sensor Merino DF pánská kombinéza černá

  • Sensor Merino DF pánská kombinéza černá
Sensor Merino DF pánská kombinéza černá

Kombinéza Sensor Merino DF vyrobená z úpletu má unikátní konstrukci kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečnou schopnost zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci.

Vybrat variantu (2)

Sensor Merino DF pánská kombinéza černá M

2 varianty pro
Sensor Merino DF pánská kombinéza černá

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSensor

Popis

Kombinéza Sensor Merino DF vyrobená z úpletu má unikátní konstrukci kombinující polyester na vnitřní straně a vysoce kvalitní Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečnou schopnost zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví. Prádlo lze použít oboustranně a je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách.

Parametry

Velikost oblečeníM
Barvačerná
Materiál oblečenípolyester / vlna Merino

Hodnocení a recenze

Pánské termo spodní prádlo Sensor